Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
1293032343575

Komentáře

  • upraveno 15. srpna 2012
    Aha, tak to se mistrovi omlouvám, že jsem se dotkla jeho citů.
  • upraveno 15. srpna 2012
    Co ty víš, třeba city patří mezi jeho erotogenní zóny :-)
  • upraveno 15. srpna 2012
    Aha, ještě vědět, co jsou to erotogenní zóny a bylo by to dokonalé. :D Omluvte neznalé dívence, ale kvůli svému mládí se toho bude ještě mnoho učit. :-)
  • upraveno 15. srpna 2012
    Manchester City je můj oblíbený fotbalový tým. :-)
  • upraveno 15. srpna 2012
    Lady Sansa: ty jsi měla tu romantickou povídku o Ašaře? Ta se mi totiž moc líbila :). Takže doufám, že něco napíšeš i teď. Mezi všemi těmi boji a bitkami je taková povídka velmi vítaná, takže tak :).
  • upraveno 15. srpna 2012
    Tu romantickou o Ašaře má myslím na kontě Theresa...
  • upraveno 15. srpna 2012
    Aha, můj zase Zbrojovka Brno :D
    Povídka o Ašaře byla fajn, ale já jsem ji bohužel nepsala (já měla tu slátaninu o Cat a Nedovi, jak se Robb s Jonem prohodí). Když jsme u těch povídek, nevíte prosím někdo něco víc o původu Illyria a Varyse?
  • upraveno 15. srpna 2012
  • upraveno 15. srpna 2012
    13

    edit: aha, tak už víš
  • upraveno 15. srpna 2012
    Ajaj, byla to jediná, která se mi vybavila, že se nějak lišila stylem vyprávění (kromě teda té super povídky č,. 1 :D).
    Jaká je tedy od LS? :)

    Lady Thaeresa: muhehe :D.

    Edit: ahá, tak ta byla SUPER! Při pomyšlení, jak si Cat hýčkala kukaččí mládě.. haha :D.

    O původu Varyse ani Iliria nic nevím, ale myslím si, že Varys je Targaryen jako poleno.
  • upraveno 15. srpna 2012
  • upraveno 15. srpna 2012
  • upraveno 15. srpna 2012
    Holky, pevně věřím, že všechny jak tu jste, tak něco napíšete a vůbec se nestyďte :-) Jen si hezky vytříbíte styl!
    A propos - vítěz opět vybírá téma, takže taky nezapomeňte zamyslet se i nad tím :-)
  • upraveno 15. srpna 2012
    Danyiny vlhké sny :D.
  • upraveno 15. srpna 2012
    Romantické povídky u čtenářstva bodují. :-)
  • upraveno 15. srpna 2012
    Lady Sansa: Sansa je jedna z těch romantiček, které považuju za snesitelné... v poslední době dokonce za oblíbené postavy. Ne, problém je v tom, že většina lidí mě zná spíš jako odporného cynika, co se řehtá u Titaniku... Tak nevím, kde se to ve mě bere. Asi je to věkem.
  • upraveno 15. srpna 2012
  • upraveno 15. srpna 2012
    Ta scéna, jak ta baba hodila to srdíčko do vody mi taky přišla dost směšná. Proč to sakra neprodala? :D
  • upraveno 15. srpna 2012
    Sansa je skvělá a Tyrion měl v seriálu pravdu - ještě je všechny přežije. Je to taková šedá myška a pod lampou je největší tma. Každý si myslí, že s ní lze dobře manipulovat a je poslušná a užitečná pro hry "velkých lidí" - stejně jako Tommen. Myslím, že jim všem ještě ukážou :). A nedivila bych se, kdyby Sansa s Tommenem za nějakých 10 let skončila :).
  • upraveno 15. srpna 2012
    I believe in Sansa... V Tommena zas tak moc ne. Myslím, že on ani jeho kočky Vichry nepřežijou...
    A na Titaniku je absolutně nejlepší scéna ve vodě: DŽEKU! DŽEKU! DŽEKU! DŽEKU! DŽEKU! ... U toho vždycky brečím smíchy.
  • upraveno 15. srpna 2012
    U Titaniku jsem dřív brečela jak želva smutkem (když můj milovaný Caledon umřel :'( ). Teď se u toho moc nesměju, je to sice strašně provařené, ale na druhou stranu - je to opravdu dobrý film (na tu dobu...). To se spíš směju u Jurského parku... :D.
  • upraveno 15. srpna 2012
  • upraveno 15. srpna 2012
  • upraveno 15. srpna 2012
    Nechte Tommena být :D. Sansa je hodná dívka. A ruku na srdce - raději bych ji viděla se špekáčkem Tommenem než s hyperaktivním nemocným Robertem...
    A jak končila ta knížka, už si to moc nepamatuju. Nejsou tam u těch pterodaktylů?
  • upraveno 15. srpna 2012
  • upraveno 15. srpna 2012
  • upraveno 15. srpna 2012
  • upraveno 15. srpna 2012
    Jo, vím, že se mi film líbil, i dvojka ušla a nadšeně jsem si šla půjčit knížku. Po přečtení mi přišel film jako vtip :D. Ale líbil se mi ten začátek, když bylo ještě všechno ok :D.
  • upraveno 15. srpna 2012
    Mně se líbily ty matematické kecy, kterými je to prokládané, i když jsem polovině z nich nerozuměla. :D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 15. srpna 2012
    Heavy_Head a Lady Sansa byly očividně stvořeni jeden pro druhého. To je známo. Heavy: držíme ti palce! :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.