[Spoiler] Vichry zimy

upraveno 22. ledna 2014 v Píseň ledu a ohně
1212224262772

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 30. července 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 30. července 2012
  • upraveno 30. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 30. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 30. července 2012
  • upraveno 30. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 30. července 2012
  • upraveno 3. srpna 2012
    Nevím jak vy, ale já mám takovou předtuchu....
    Jiné a nemrtvé přeci může zabít jen oheň, ne?
    A Dany má draky...
    Z toho vyplývá, že.....
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 3. srpna 2012
    Opretis: Nechcem byť zlý, ale..... You don't say :D
  • upraveno 3. srpna 2012
  • upraveno 3. srpna 2012
    OMG! Ještě nemám dočtený Tanec a narazím na takovej spoiler!!!! :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 3. srpna 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 3. srpna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 3. srpna 2012
    Azor Ahai je potom Velký Jiný :D Táto teória tu ešte nebola...
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 3. srpna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 3. srpna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 3. srpna 2012
    Když o tom tak přemýšlím, oheň je dobrý sluha, ale špatný pán :)
  • upraveno 3. srpna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 3. srpna 2012
    Nie, chce ovládnuť Dane, Za búrky vybraté, Do neúspešných fondov spálené, Vládcov zla, Matku exekútorov ;)
  • upraveno 3. srpna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 3. srpna 2012
    Oheň se dá zozdělat mnoha spolehlivými a historicky prověřenými způsoby, jako křesadlo, tření dvou dřívek... :) Drak netřeba, ten toho sežere (jak praveno v Arnalovi a dvouy dračích zubech - víte, kolik toho takový hrdina zkanibalí?).
  • upraveno 3. srpna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 3. srpna 2012
    Ale na recyklaci bych moc nesázel :)
  • upraveno 4. srpna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. srpna 2012
    Protože máš bujnou fantazii :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 4. srpna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 4. srpna 2012
    echm... som rád, že som poradie tých písmen nezamenil, až teraz som si to všimol...
  • upraveno 4. srpna 2012
    Hm, to "naohnil" jsem četl 3x, než jsem pochopil jak to myslíš a že jsi opravdu nezaměnil pořadí písmen :D.
  • upraveno 13. srpna 2012
    Jak já bych si přál,aby se někdo ze Starku vrátil...Sever by se okamžitě za ně postavil,tedy aspon většina podle mě..
  • upraveno 14. srpna 2012
    Nevím jestli to někoho napadlo, ale taky vidíte v Tyrelech Kapetovce? Majordomové Merovejců (rod Gartha Zelenorukého) a pak se dostali k moci. (obdobně to použil Tolkien, ovšem tam se mu králové vrátili). Takže mám stále tendenci nahlížet na Margery i Lorase jako na francouze :-) A Královná trnů je Kateřina Medicejská :-) (Ta měla taky dcerku Markétu, kterou dobře vyvdala a nakonec byla vlastně nevlastní prababičkou Ludvy XVI. proti své vůli. O syny postupně přišla a nejméně jeden z nich byl gay - František z Alenconu.
    (samozřejmě, že tam už nešlo o Kapetovce, ale Anjouovce, ale Martin se mohl inspirovat tak nějak globálně)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.