Hra o trůny na České televizi

upraveno 9. srpna 2012 v Novinky
Je mi jasný, že už jste to v diskusích projeli, ale do novinek to rozhodně patří.

Česká televize představila nové programové schéma a přinesla velké překvapení v podobě nové profilace programu ČT2. Na něm uvidíme mnoho zahraničních akvizic, mezi kterými nebude chybět Hra o trůny. Nebude ve špatné společnosti, dalšími nákupy jsou třeba Borgiové, Pilíře země, Boardwalk Empire či opakovačka Říma.

Některé lidi mrzí, že volba padla právě na druhý program,...

Číst celý článek zde
«1345

Komentáře

  • upraveno 10. srpna 2012
    A já předpokládám původní znění. Na dvojce s tím problém nemají ;)
  • upraveno 10. srpna 2012
    Astaldeo: Pokud vím, tak všechny seriály HBO, které ČT vysílala, byly s dabingem. Jinak mě těší, jestliže v ČT konečně mají vůli dvojku profilovat jinak než jako kanál, kde dávají věci, na které se nejspíš moc lidí dívat nebude.

    EDIT: Vypadá to, že ty nové seriály budou vysílat už od osmi večer. Předpokládám, že na Borgie (viděla jsem jenom první díl) budou mít určitou prudérní odezvu a Hru už budou pro jistotu dávat v deset :)
  • upraveno 10. srpna 2012
    každopádne si dovolím povedať, že to naozaj znamená ďalšiu vlnu fanúšikov a možno najmasívnejšiu.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 10. srpna 2012
    Pevně doufám, že Hra dostane slušný vysílací čas a dabing :-)
  • upraveno 10. srpna 2012
    No Borgiové a Pilíře budou od 20 hod., tak počítám že Hra a Impérium (tedy HBO) od 22. Akorát teda nevim jestli Borgiové od 20 nebude problém...

    Já tomu masivnímu přívalu až tak nevěřim, ale to souvisí s mým nepochopením úspěchu Hry v zahraničí mezi nečtenáři.
  • upraveno 10. srpna 2012
    Hlavně kdo měl zájem, tak Hru o trůny a případně pak i Martinovy knížky dávno objevil... internet a stahování dělají zázraky.
  • upraveno 10. srpna 2012
    No to je druhá věc, že GoT je nejstahovanějším seriálem vůbec. Ale zabrání to vám se na to mrknout na ČT? Teda pokud to bude s dabingem, tak asi víc než díl nedam... :-)
  • upraveno 10. srpna 2012
    Co pamatuji na Borgias, tak pochybuji, že to budou vysílat dříve než ve 22. hod.
    Další argument pro kritiku sexu v seriálu - pracující člověk nebo student se na to nepodívají.
  • upraveno 10. srpna 2012
    Ben Nevis napsal(a):

    Další argument pro kritiku sexu v seriálu - pracující člověk nebo student se na to nepodívají.

    To jsem nepochopila - proč ne?
  • upraveno 10. srpna 2012
    ľudia aktívne na nete a/alebo s hbo tvoria zlomok populácie v čechách alebo na slovensku. v kategórii mladí 16-24 to možno je relevantné číslo (stále nie väčšina), ale v kategórii 18+ (ergo dospelá populácia) je to podľa výrazne výrazne menej ako polovica.

    pravda, druhá otázka je či sú to ľudia, ktorí potom spätne prídu na špecializovaný web, to možno ani nie.... takže poopravím hypotézu: výrazne môže stúpnuť počet ľudí, ktorí Got budú poznať, ale s týmto webom to až tak výrazne nezamáva (sorry alek)

    a možno sa dosť mýlim :))))
  • upraveno 10. srpna 2012
    Ben Nevis napsal(a):

    Co pamatuji na Borgias, tak pochybuji, že to budou vysílat dříve než ve 22. hod.
    Další argument pro kritiku sexu v seriálu - pracující člověk nebo student se na to nepodívají.

    V tom případě by bylo info Médiáře špatně...
  • upraveno 10. srpna 2012
    pravda, druhá otázka je či sú to ľudia, ktorí potom spätne prídu na špecializovaný web, to možno ani nie.... takže poopravím hypotézu: výrazne môže stúpnuť počet ľudí, ktorí Got budú poznať, ale s týmto webom to až tak výrazne nezamáva (sorry alek)
    To je v poho, já se statistikami neopájím, reklamě stále odolávám, i když těch nabídek je čím dál víc. Myslím, že to zamává víc třeba s ednou. I na novém webu budu nováčky spíš odrazovat kvůli spoilerům.
  • upraveno 10. srpna 2012
    svoa00 napsal(a):

    Ben Nevis napsal(a):

    Další argument pro kritiku sexu v seriálu - pracující člověk nebo student se na to nepodívají.

    To jsem nepochopila - proč ne?
    Protože po 22. hodině jsou už lidi unaveni, než aby se dívali na seriály. A GoT není zrovna moc lehké pokoukáníčko, u kterého se dá spát.
    Desátá hodina ještě jde, ale co když to dají až v jedenáct?

    Samozřejmě pokud stále platí, že sexuální scény a ostrý jazyk před desátou hodinou na obrazovku nepatří.
  • upraveno 10. srpna 2012
    Alek napsal(a):

    V tom případě by bylo info Médiáře špatně...

    Těžko říct, neznám současnou sexuální politiku v televizi.
    Možná jsou Borgiové ještě v normě...Ale cudnější než GoT to nebylo.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 10. srpna 2012
    Já se na to těším, plánuji si všechny seriály nahrát a pravděpodobně i vypálit (když budou titulky nebo slušný dabing). Nemyslím, že by 22. hodina měl být nějaký moc velký problém, nepřijde mi to zas až tak pozdě a navíc už má opravdu skoro každý nějaké nahrávací zařízení.
  • upraveno 10. srpna 2012
    Krisa napsal(a):

    Já se na to těším, plánuji si všechny seriály nahrát a pravděpodobně i vypálit (když budou titulky nebo slušný dabing). Nemyslím, že by 22. hodina měl být nějaký moc velký problém, nepřijde mi to zas až tak pozdě a navíc už má opravdu skoro každý nějaké nahrávací zařízení.

    Proc si to nestahnes v HD na netu? Lepsi kvalita, i poctive titulky..
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 10. srpna 2012
    cr8g napsal(a):

    Proc si to nestahnes v HD na netu? Lepsi kvalita, i poctive titulky..

    Protože Řím, Borgie a Pilíře země budu nahrávat pro mámu, dědu a pravděpodobně i prababičku...a ti titulky neocení ;) (zde platí slušný dabing)
    GOT bych si nahrávala pro sebe, protože mi před měsícem umřel disk a protože jsem líná a ještě jsem se nedokopala si to stáhnout, tak by vysílání s titulema nebo stáhnutí bylo jedno...(zde platí titulky)
  • upraveno 10. srpna 2012
    Krisa napsal(a):


    Protože Řím, Borgie a Pilíře země budu nahrávat pro mámu, dědu a pravděpodobně i prababičku...a ti titulky neocení ;) (zde platí slušný dabing)
    GOT bych si nahrávala pro sebe, protože mi před měsícem umřel disk a protože jsem líná a ještě jsem se nedokopala si to stáhnout, tak by vysílání s titulema nebo stáhnutí bylo jedno...(zde platí titulky)

    AAAAACH :)
  • upraveno 10. srpna 2012
    V tom jednom traileru jsem zahlédl Black Addera. To by mi udělalo radost mnohem větší (jestli předělali dabing :))
  • upraveno 10. srpna 2012
    Ach jo, proč ne až v devět!?!
    Kriso, kupodivu opravdu ne všichni mají nahrávací zařízení. Tataři jedni :-)
  • upraveno 10. srpna 2012
    GemSignor: Hurreyyy!
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 12. srpna 2012
    http://www.mediaguru.cz/wp-content/uploads/2012/08/Vysilaci-schema_CT.png
    Tak Řím bude ve čtvrtek od 22:00 na ČT2. Borgiové a Pilíře pak v neděli od 22:00. Hra o trůny v programu zatím není. Tyhle seriály vychází podle počtu týdnů až do prosince. Takže Hra o trůny bude asi až od ledna.
  • upraveno 12. srpna 2012
    Neděle 22 je imo dobrej čas.
  • upraveno 12. srpna 2012
    Protože Řím, Borgie a Pilíře země budu nahrávat pro mámu, dědu a pravděpodobně i prababičku...a ti titulky neocení ;) (zde platí slušný dabing)
    GOT bych si nahrávala pro sebe, protože mi před měsícem umřel disk a protože jsem líná a ještě jsem se nedokopala si to stáhnout, tak by vysílání s titulema nebo stáhnutí bylo jedno...(zde platí titulky)
    Ty jo, to zní jako slušnej nahrávací maraton :)
    Jinak bezva, že to dávají, ať už s dabingem nebo s titulkama. Těším se, až je zase uvidím :)
  • upraveno 12. srpna 2012
    Když nevstáváš ve tři hodiny ráno od pondělí do soboty. Já jsem jen pro sobotu (a ta už je obsazená :( ).
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 12. srpna 2012
    Alek napsal(a):

    Neděle 22 je imo dobrej čas.

    Dobrý leda tak na to, aby to nikdo nesledoval :)
  • upraveno 12. srpna 2012
    Když už to chtěj dávat v deset, tak pátek by byl rozhodně lepší.
  • upraveno 12. srpna 2012
    A tak to asi babička neuvidí.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 12. srpna 2012
    Pátek by byl nejhorší. V pátek večer totiž táhne cílová skupina do hospod.
  • upraveno 12. srpna 2012
    Dobrý leda tak na to, aby to nikdo nesledoval :)
    A to je špatně? :-) Ne vážně, kdy by jako byl dobrej čas? Je jasný, že před 22 hod. to tu nikdo neodvysílá.
    Pátek by byl nejhorší. V pátek večer totiž táhne cílová skupina do hospod.
    Má pravdu, předsedo. Kdežto v neděli už bývají všici doma a chystají se psychicky na nejhorší den vůbec - ideální čas na zabíjení a intrikářsko-ejakulační drama, jak se píše v aktuálním nejmenovaném týdeníku :-D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.