Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
1262729313275

Komentáře

  • upraveno 29. července 2012
    Povedené. Jen místo té "puberťačky" bych možná uvedl "Daenerys", aby si někdo nemyslel, že té Dany nemístně nadržuješ. :-)
  • upraveno 29. července 2012
  • upraveno 6. srpna 2012
    Nadějní spisovatelé a sepisovatelé :-))

    Doufám, že nezahálíte, nenecháváte psaní na poslední chvíli, i když byl termín prodloužen :-)
    Máme tu tři témata, která zasluhují zpracování - zhodnoťte je krituickým očkem a vyberte, co vám bude nejbližší :-) Nenechte zahálet svůj talent třebas i dosud neobjevený!! Jménem civilizace :-)
    Pište pište a šerifovi Alekovi zasílejte svá dílka, aby potěšila oči i mysl dychtivých čtenářů.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 6. srpna 2012
    :D Ja som začal úvod a asi tri týždne som to nevidel :D Teraz hrám Wonderland Adventures 2 nemám čas :D
  • upraveno 6. srpna 2012
    Já něco zkouším, ale obávám se, že to budu muset hodně seškrtat. Mám jen úvod a už to zabírá kolem 5 000 slov :D.
  • upraveno 6. srpna 2012
    Když není polovina citoslovcí :-))
    Škrty si už rozhodni sama - některému dílku proplevání sluší (Vládci strachu) a některým ne. Ty jsi autor :-)
  • upraveno 6. srpna 2012
    Mrzí mě to, ale já vám na konci srpna můžu poslat maximálně svoje seminárky ze švédské gramatiky a švédské literatury, se kterými se momentálně peru.
    Můj literární talent bude holt ještě muset zůstat nějakou dobu skrytý. :-)
  • upraveno 6. srpna 2012
    Svevo - tak do dalšího kola, ale pak nás oslníš, jasné ? :-))
  • upraveno 6. srpna 2012
  • JayJay
    upraveno 7. srpna 2012
    To je zlé. mám zhruba vymyšlené dva příběhy, ale napsanou prakticky ani čárku... :o( Málo času, předem naplánované akce, příliš jiné zábavy. Ale už bych se do toho měl pustit.
  • upraveno 7. srpna 2012
    Ja som začal písať a po úvode mi došlo, že je to sprostosť. Ale mám druhú tému, tak hádam tú nepokazím :)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 7. srpna 2012
  • upraveno 7. srpna 2012
    Jak jsou v to sprosťárny, tak je to jak od Martina :-D
  • upraveno 7. srpna 2012
    Teda, držal by osm sa hesla Všetci zomrú(čiže asi viete, ktorú tému som chcel opísať), ale mám zrejme niečo lepšie.
  • JayJay
    upraveno 8. srpna 2012
  • upraveno 8. srpna 2012
    Přesně tak :-)) Vždycky když to vidím, tak mi vytane "It's been a hard day night...." :-D

    Každopádně Jarla tentokrát netvoří, páč ji nic nenapadá, doufám, že to za mne zatáhnete :-))
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 8. srpna 2012
    Ja neviem, či to stihnem do času, ale mám Qyburnovské profesionálne denníky :D Teda skôr zápisky z jeho práce...
  • upraveno 8. srpna 2012
    Cool. Taky nevím, jestli to stihnu. Uvidíme. Mám rozpracovaná všecka témata a musím se rozhodnout, co vyberu :D.
  • upraveno 8. srpna 2012
    Jen se snažte, přitlačte a dodejte vše :-)) Každý může nominovat libovolný počet kousků. Můžete psát různými styly a z různých POV, vyprávění z pohledu nezůšastněného stejně jako ich formu - chutí máme na vybranou :-) Těším se!
  • upraveno 8. srpna 2012
    Jarla má ještě 3 týdny, a tak může motivovat i svou maličkost. :-)
  • upraveno 8. srpna 2012
    Jarla má nadpracováno dvěma povídkama v minulém kole :-p

    Já zkrátka mám raději užší témata - a buď mne něco napadne a nebo ne. V širším tématu plavu :(
  • upraveno 8. srpna 2012
    Ja to mam takisto, kde su tie casy, kedy boli na vyber iba jedny kachlicky!? Hned sa zilo lahsie :)
  • upraveno 8. srpna 2012
    Však můžete psát o posledních dnech Valyrie. Zkáza je docela úzké téma, ne? :)
  • upraveno 8. srpna 2012
    Z Valýrie ? Tam mne napadlo jen to psát o tom, jak se vzbouřili otroci Targaryenů a jim podobných, založili kult mnohotvářného a zkáza Valyrie byla jejich pomsta za nelidské zacházení. Naneštěstí pár targaryenů uniklo na semínko, aby mohli škodit jinde :(
  • upraveno 9. srpna 2012
    Vidíš, nápady jsou. :-)

    Anebo si můžeš vybrat oblíbenou postavu a přemýšlet jenom o ní. Do "perného dne" se vejde cokoliv, od milostné romance po detektivku.

    Já už mám splněno. :-)
  • upraveno 9. srpna 2012
    Jo nápad rozšířit o to, že nyní řád mnohotvářného hodlá dotáhnout do konce, co kdysi spackal a vyhubit zbytek a pokud je Jon skutečně členem pakáže, tak ho Martinovsky dostane k likvidaci Arya, co :-))

    Nemám oblíbenou postavu :-p

    To je výborné a chválím a chválím a ještě jednou chválím :-))
  • upraveno 9. srpna 2012
    Jarla: A co tajný deník Dária Nahárise? :D
  • upraveno 9. srpna 2012
    A na co tajný deník Johnyho Deppa? :-p Nevidím motivaci proč to psát natož číst :-D
  • upraveno 9. srpna 2012
    Jarla: já jen, že by to bylo zajímavé číst to z druhého pohledu. "Milý deníčku, včera jsem zase klátil tu blonďatou husu. Furt má nějaké kecy, tak jsem se nabídl jako rukojmí Yunkajcům. Naši mě naštěstí podpořili. Rači Yunkajský katapult, než ty její otravné řeči. Alespoň, že mi dala." :D
  • upraveno 9. srpna 2012
    Dneska jsem si koupil novou barvu na vousy od Laras Švarckopf. Odstín "levandulový vánek" - doufám, že mi bude ladit k pleti. Nemám moc velké kruhy pod očima? Hlavně musím dodržovat pitný režim, aby má pleť neztratila vláčnost..
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.