Pc gaming(xbox, ps)

upraveno 5. května 2011 v Komunita
13233353738172

Komentáře

  • upraveno 17. července 2012
  • upraveno 17. července 2012
    Tak my teď paříme Orcs must die! Ve volných chvilkách jedeme oddechově druhé kolo Clash of heroes. A sama si pokračuji v Terrárii, když vyšetřím sem tam někdy čas :-) Overlorda 2 si ještě šetřím....a jedničku jedu znova :-)
  • upraveno 17. července 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 17. července 2012
    Náhodou Settlers 7 byly taky super. Znáte snad nějakou jinou strategii kde můžete svou ekonomii postavit na výrobě piva?
  • upraveno 18. července 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 18. července 2012
  • upraveno 18. července 2012
  • upraveno 18. července 2012
    Jelikož na mém netbooku nic moc novějšího nefachá, mají tu zde místo starší gamesky. Již zmíněný Pharaoh, HoMaM IV, Original War, Sim City 4, NHL 06, Star Trek Armada, Star Trek Bridge Commander... :-)
  • upraveno 18. července 2012
    Pivo se vyrábí skoro ve všech takových hrách.
    V Anno se zase mohlo pěstovat konopí a to ve velkém. :-) A chlastat mošt, pivo, víno, kafe... hrozně složitá ekonomika.
  • upraveno 18. července 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 18. července 2012
  • upraveno 18. července 2012
  • upraveno 18. července 2012
  • upraveno 18. července 2012
    U Pharaona mě akorát nebavilo čekat hodiny, než se dostaví pyramida. To v pozdějších hrách trošku upravili.
  • upraveno 18. července 2012
  • upraveno 18. července 2012
    CIV 5 hrávam občas. momentálne sa snažím vrátiť rusov na výslnie :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 19. července 2012
    Hehe, za Kateřinu jsem právě úspěšně dohrál třetí hru. Je na čase vyzkoušet vyšší obtížnost :-)
  • upraveno 19. července 2012
  • upraveno 20. července 2012
  • upraveno 23. července 2012
    Hraje někdo World of Tanks? Já hraju za němce hlavně, vyzkoumaný mám nejvíc King Tiger na VIII Tieru ale nejvyšší koupený tanky mám Panthera a Tigera :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 23. července 2012
    World of Tanks? Idem sa kuknúť čo to je...
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 23. července 2012
    Jo jo hraju, Mám ruskou(IV) a německou(IV) arty a jednoho medium rusa (IV)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 29. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 29. července 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 29. července 2012
    Blackfish: Hraju už nějakej čas. Vyzkoumáno: IS-7; IS-4; BatChatalion 25t; a teď si jedu pro MAUS (tam jsem teprve u Porshe Tigra). Jinak doporučil bych ti ject něco jiného. E-100 (finální tank u tvé větve) je nejhorší Tier X ve hře a jak v klanových válkách tak v Random bitvách je skoro nepoužitelný.Mimochodem, nechtěl bys do klanu???
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
    Začína to tu upadať - Navyše to tu zrazu omŕtvilo - tak let's discuss - pozná ktosi z vás hru Frozen Fruits :D
  • upraveno 1. srpna 2012
    Ne neznáme :-) my finišujeme poslední ačívmenty Orcs must die! :-))
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
    Tak si stihani Frozen Fruits 2 :D je to švandaaaaa :D
  • upraveno 1. srpna 2012
    Jukla jsem - vypadá to jako hezká hříčka pro volné chvilky urvaného času...vyzkúšám :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.