Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
16162646667394

Komentáře

  • upraveno 30. července 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 30. července 2012
    Njn, tak to nakonec byla jen poslední klapka prvního (hlavního) natáčení. :-)
    Otázkou je, jestli se tímhle tahem z Hobbita nestane příliš rozlitá, řídká kaše. :-/
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 30. července 2012
  • upraveno 30. července 2012
    Budou tři díly!!! Nevím, zda se mám radovat nebo brečet :/
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 30. července 2012
    Tri dieli Hobbita? Je vtipné, že skoro všetci o tom filme hovoria... A ja som ani nevidel Pána prsteňov .D
  • upraveno 30. července 2012
    Gepeto: No, já jsem ráda za to, že jsem Lotra viděla, ale knížka je lepší. I tak je to ale nejslabší Tolkienův příběh. Hobit je lepší a Silmarillion... ten je dokonalý.
    (jj, tři díly Hobita)
  • upraveno 30. července 2012
    Tři díly? Šmarjá... já z toho teda nadšená nejsem. Mám takový zlý tušení, že zbytečný natahování tomu moc neprospěje.
  • upraveno 30. července 2012
  • upraveno 30. července 2012
    Oni to nebudou natahovat. První díl je podle Hobita, druhý díl je podle dodatků z Hobita a Pána prstenů (co se stalo v těch 50 letech mezi Hobitem a Lotrem) a 3. díl bude pravděpodobně z dodatků ze Silmarillionu a toho zbytku z Hobita a Lotra (a že toho je...).
  • upraveno 30. července 2012
    No pokud se nemýlím, tak oni musejí vycházet jen z LOTRa a Hobita, víc ani ťuk, jinak se utopěj v právní bitvě.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 30. července 2012
  • upraveno 30. července 2012
  • upraveno 30. července 2012
    myslím, že sa dohodli, keď si prečítaš PJ ďakovačku na záver, tak sa všetci dohodli, že viac peňazí je viac peňazí. jediné, čo to drží nad hladinou, že PJ sa rozhodoval podľa príbehu. snáď mu to neprerástlo a budeme radi.
    každopádne je jasné, že to už nebude iba hobit.
  • upraveno 31. července 2012
    Montezuma: no, ano. Šmak bude až v 2. části, to vím.. aha, vlastně máš pravdu. Jsem nějak počítala 1. a 2. část jako jeden film :D.
  • upraveno 31. července 2012
  • upraveno 31. července 2012
    no to je problém. ak odložia draka a bitku 5 armád až do tretieho filmu, tak druhý bude rozťahaný. ak daju draka do dvojky a bitku 5 armád do trojky, tak tam budú potrebovať ešte niečo....
  • upraveno 31. července 2012
    Cože? Hobit má být trojdílný? To jsem nevěděl...Cítím průšvih:-)
  • upraveno 31. července 2012
    já nevím, nějak pořád nejsem nervózní kvůli tomu, asi bych měl být, ale ty vedlejší faktory mě stále drží v optimismu...rozdělení chtěl sám Jackson původně, ne studio, po všech těch oplétačkách kdy se nakonec na režisérskou stoličku sám posadil, celá středozem je jeho malé dítě, nějak si neumím představit, že by to mohl pokazit...

    pán prstenů měl také pouze nějaké "malé momenty" a vše bylo zakončeno velkou událostí, tady by mi to bohatě stačilo také...

    zvláštní ale je jak Jackson dokázal ze 1300 stránek udělat tři filmy, a teď mu stačí nějakých 250 a dodatky a má také tři filmy..

    i když je fakt, že v hobbitovi se tam stalo tak moc událostí , pěkně se to četlo
  • upraveno 31. července 2012
    Já si umím představit jediný model, kdy by to mohlo fungovat, a to je za velké práce s časem - flashbacky apod. Ostatně je to tak stavěno od počátku, když tam má být Frodo ad. Pak si můžou pěkně bitku s drakem šoupat. Ale zas je to hodně o hubu, aby to dobře postavili.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 31. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 31. července 2012
    Bondovky mě moc neberou, mám radši realističtější akční záležitosti jako od Manna.
  • upraveno 31. července 2012
    vyzerá to dobre. mendesovi verím.
  • upraveno 31. července 2012
    Trailer pro mě překvapivě nezajímavej...
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. srpna 2012
    Představ si, že moc ne. Nikdy, ani v dětství jsem si moc nepotrpěl na nepřemožitelný hrdiny, bylo to pak nudný a ne moc napínavý. Naopak mě bavilo, když i ten hrdina je ohroženej, musí myslet aby s nedostal do neřešitelnejch situací a je zabitelnej. Asi jeden z důvodů, proč mě chytla Píseň :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
    :O Už sa s tebou nebavím, nevieš, čo je dobré :D

    Ja som to bral tak, že keďže mám viac génov z matkinho taniera, preto to chytilo všetkých chalanov v triede a ja som na to kašľal. Mňa to nebavilo pretože mi to prišlo také umelé. A hlavne, nie žeby som bol strašný moralista, ale nepáči sa mi, ak je viacdielny film a vkaždom diely má hrdina inú ženu... Len tak, aby aj táto sexuálno-love časť tam bola... To sa mi nikdy nepáčilo... Bral som to dokonca aj za chybu série Flinn Carson. Ale tam sa aspoň dal vydržať dej.
  • upraveno 1. srpna 2012
    Mě bondovky taky nikdy moc nebavily. Pár jsem jich viděl a pravidelně se nudil:-(
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
    Aspoňže nie som sám, už som sa bál :/
  • upraveno 1. srpna 2012
    Já musím říct, že Craig jako Bond se mi líbí, předchozí jsem nesledoval, působilo to na mě jako pohádka...tenhle bond alespoň dostal několikrát na prdel a nebojí se sfackovat ženu, to u předchozích slaďoušků nebylo...
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
    Robert Baratheon môže byť nový Bond :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.