Co zrovna čtete?

upraveno 6. listopadu 2010 v Literatura
13637394142144

Komentáře

  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 28. července 2012
    Jo, Kay je mnohem větší sympaťák (i když teda podpantoflák šílenej), zkusim přeskočit :-)
  • upraveno 28. července 2012
    Thorar: To jsou ve všech světech Neomillnerové všichni. Obecně tam chlapi znásilňují a vraždí jak na běžícím pásu, ale jak dojde na hlavní hrdinku (Tinu, Moire, Alke, lotu...), jdou se jí zeptat, i když si mají utřít zadek. Po čase to prostě začne nudit... Četla jsem i Vlky Sudet, ale Kay se i tam snaží dosáhnout rad úžasné Tiny .-)
  • upraveno 28. července 2012
    Právě jsem dolouskala Batman a syn od Granta Morrisona a Návrat temného rytíře od Franka Millera. I když je dílko starší, Millerův Batman jasně vede.
  • upraveno 31. července 2012
    Nezkoušel někdo teď tak populární 50 Shades of Grey? Já jsem tak v polovině a nemůžu si to vynachválit. Tak úžasně čtivou, nesmyslnou kravinu s nesympatickou hlavní hrdinkou jsem nečetla věky. Jo a ve filmové adaptaci by ji prý mohla hrát Emilia Clarke. Dílo dokonáno.
  • upraveno 31. července 2012
    cervenu kniznicu som potajme citala, ked som mala cca 15, z toho som uz vyrastla :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
    Když jsme se tu bavili o hegemonii Číny na olympiádě atd., chtěl bych doporučit jednu nenápadnou sérii, která se mi ale strašně líbila - Říše středu
  • upraveno 1. srpna 2012
    Jo Říše středu.....to je jedna z těch ság, co se na ně vydavatel vyklajznul.....vydal jen tři díly :( Začala jsem, ale s tou vidinou jsem toho nechala, páč mi stačí třeba "Jeskyně šedého ledu" na to, abych byla naštvaná, že si ji asi nikdy nedočtu....
  • upraveno 1. srpna 2012
    nepoznáte nejaké dobré fantasy? Raz ste sa tu bavili o nejakom kolese času či čo
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
    ech to je to kde ožívajú postavy z kníh že? :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
    ok tak skúsim...aj keď to znie ako príliš veľa atramentu :D Inač by ma zaujímalo prečo sa to volá pieseň ladu a ohňa..som si najprv myslel že iba tak z haluze ale niekde v Burke to spominali že taka nejaka pieseň naozaj existuje (tým naozaj myslím naozaj v knihe :D)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
    Ono je to Targaryenská legenda :) Už v Strete to Rhaegar spomínal ,,On sám je písní"
  • upraveno 1. srpna 2012
    a čo je to za legendu?
  • upraveno 1. srpna 2012
    jiní vs draci?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
    Neviem presne, niečo o mocnom vládcovi z radov Targaryenov, ktorý asi ovládne trón alebo čosi také. Rhaegar si najskôr myslel (tak ako Aemon), že je to on sám a tak začal aj cvičiť seba v boji. Keď bol starší začal veriť, že to má byť jeho potomok. Veril, že okrem Rhaenys sa mu narodí ešte jedna dcéra Visnyina a že jeho syn Aegon je Piesňou. Aemon ňou neskôr začal považovať evidentne Daenerys. Je možné, že je isté spojenie medzi Azorom Ahaiom a touto legendou. Teda pokiaľ viem, celkom určite sa môžem aj mýliť.
  • upraveno 13. srpna 2012
    Tak jsem se konečně dostala k "To nemyslíte vážně, pane Faynmane" (kterou mám již leta, ale furt půjčenou). Jak to čtu (což je velmi příjemné čtení), tak si říkám, že Richardek byl ještě větší poklad do domácnosti než Gerald Durrel :-D
    Každopádně právě jsme se dočetla, jak ve svém roku pracovního volna dělal na bakteriologickém výzkumu RNA s Hildegarde Lanfromovou :-) (a jak ji svou neznalostí a "lajdáctvím"-jeho vlastní slova, zmršil možnost objevu universality života - že vše vlastně vzniklo evolucí ze stejného základu a proto byl tento objev o leta oddálen.)
    Každopádně doufám, že i ostatní příznivce Trpaslíka při čtení potěšila zmínka o Hildegarde Lanfromové (ne Lanstromové, ale aspoň vím, odkud to vzešlo :-)) )
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 13. srpna 2012
    Abych si to přečet znovu, to už si nepamatuju. :)
    Jinak si to pak hned doplň další jeho perlou "Snad ti nedělají starosti cizí názory" :)
  • upraveno 13. srpna 2012
  • upraveno 13. srpna 2012
    No mi hlavně přišlo, že bych nechtěla být jeho matkou (zatímco mi zapaluje odpadkový koš a záclony (když ze třetího patra sype v NY na ulici obsah toho hořícího odpaďáku) a podobně :-D

    Dále tu mám ještě stejnou dobu sušenou "Teorii všeho" :-)
  • upraveno 14. srpna 2012
  • upraveno 14. srpna 2012
  • upraveno 14. srpna 2012
    Hildegarda: vypadá to zajímavě, jdu shánět :-)

    Já teďka čtu sbírku detektivních povídek od různých autorů.
  • upraveno 14. srpna 2012
  • upraveno 14. srpna 2012
    Hildegardo detektivní? Nebyly to spíš hororovky?
    http://www.minotaur.cz/sfaf/catalog/smrt-ma-kola-p-1213.html
  • upraveno 14. srpna 2012
    Necitala som zatial, ale jedna recenzia hovori, ze su tam aj detektivky, mozno preto mi utkvelo v pamati skor ako subor detektivok, ale mas pravdu

    Edit: no ale neposielaju to na Slovensko a tu to nedostat :(
  • upraveno 14. srpna 2012
  • upraveno 14. srpna 2012
  • upraveno 14. srpna 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.