Poradna

upraveno 23. července 2012 v Rozličný pokec
web je plný mudrlantov, ale občas sa oplatí poradiť v úzkom kruhu ľudí, ktorých poznáte. niekto vie aké televízory sa oplatia kúpiť, niekto sa rozumie do opravy auta a niekto....

Kutilovia a odborníci, toto je miesto kde budete velebení nami, čo majú veľa otázok.
1356775

Komentáře

  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
    vraciam sa k topicu - asi sa na chvilu vytratim, bo iPad mi treskol o kachlicky a je schopny iba podsvietenej temnoty, tak som zostala bez zdroja zabavy a potesenia :(
    keby ste vedeli, ako ho mam prebudit k zivotu - bozkom a ci vysedenim dracieho vajca, dajte vediet
    neviem, ci mam venovat stopade na opravu, alebo radsej kupit dvojku?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 26. července 2012
    Problém je, že lidi po dlouhé námaze obvykle vyseděj něco úplně jinýho...
  • upraveno 26. července 2012
    ja dufam, ze o mesiac vysedim nejaku tu poviedku :)
  • upraveno 26. července 2012
    Hildegardo, kušuj! Tenhle topik je výhradně o sarvenově Samsungu! :-)
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
    Vlcacka, vyzera ako novy :)
    nieco hnije vnutri...

    padol za pracku na hranu :(
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
    idem sa spytat do servisu, ale ratam, ze
    oprava cca 150 eur
    ipad druhej generacie, kde su vychytane vsetky chybicky krasy (net mi niekedy padal), je tensi, krajsi a lahsi cca 450 eur
    materska cca 217 eur
    darcek k Vianociam - na nezaplatenie :)
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
    zatial som na dobu neurcitu :)
    ale dnes som zubarovi vysolila 30, tak dnes mam uz 3-dnovy budget prekroceny ...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
    Vlčačko! Se svým pohotovým střívkem okamžitě otvírej word a píš soutěžní povídku či báseň!!! :-))
  • upraveno 26. července 2012
    sem poctena :)
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
    Vlcacko,měla by ses stát vrchní trubadúrkou fóra ;)
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
    Protože veřejně se neodvažuje. ;-)
    A teď mi, sarvene, řekni, jestli tento topik slouží k tomu, když někdo potřebuje poradit anebo jen pro kutily. :-)
  • upraveno 27. července 2012
    heade, takto som to myslel "Kutilovia a odborníci, toto je miesto kde budete velebení nami, čo majú veľa otázok." - taký malý receptár na nedeľu.
  • upraveno 27. července 2012
    Konečně topic pro kutily. Můžu sem psát i otázky týkající se zemědělství a rybářství?:-)
  • upraveno 27. července 2012
    Třebas?.-) Nebo jak se účelně zbavit plevele, krtka nebo slimáku či jakej koupit prut a naviják na přívlač:-)
  • upraveno 27. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 27. července 2012
    Mám menší problém... Snažím sa spustiť Skyrim a píše mi to, že moja video karta nepodporuje ShaderModel 3.0 alebo čosi také :/
  • upraveno 27. července 2012
    Krtka se potřebuji zbavit já. :-) Nebo spíš neplatíčů, co se nastěhovali do jeho chodeb. Pod zahradou mám celý labyrint a hraboši mi likvidují drahé kytky. :-)

    Gepeto: Máš tam topic o Skyrimu. :-) Jestli je to to, co myslím (že má ATI a oni chtějí Nvidii nebo naopak), tak je třeba udělat přesně, co píšou.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.