Ice & Fire a spoilerová politika

upraveno 25. října 2012 v Webové záležitosti
13»

Komentáře

  • upraveno 25. července 2012
    myslím, že alek už vníma fórum veľmi útržkovito (viď story so zatúlaným prasaťom). treba mu napísať PM, ak chcete od neho reakciu. alebo skryť odkaz do titulkov newsroom - super! prave mi napadol novy reklamny priestor, nikomu ani slovo! :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 25. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 25. července 2012
    A doteraz som si myslel, že ja som kráľovnou fóra :( *smrk* :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 25. července 2012
    Branislav 'Gepeto': To musíš nejdřív zmanipulovat nějakou anketku a budeš!
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 25. července 2012
    Vďaka za radu ;)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 25. července 2012
    Tak pozor! Ta anketa nebyla zmanipulovaná :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 25. července 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 25. července 2012
    Oni se ty hlasy pak časem nějak pročistily a mnoho hlasů se vymazalo. (Já v tom prsty nemám) to se na té rankopedii děje nějak automaticky jednou za měsíc nebo co.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 25. července 2012
  • upraveno 25. července 2012
  • upraveno 25. července 2012
  • upraveno 25. července 2012
    Nevím. Anketa mi byla ukradená. Mě nikdo nemá rád. Může za to moje hnusná povaha :P
  • upraveno 25. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. července 2012
    Tyna rozbije prasátko a za ušetřených 55 Kč si nechá - co?
  • upraveno 25. července 2012
    Tyno, jdeš do toho? A Clash of Queens. :-)
  • upraveno 25. července 2012
    Slyšela jsem o velmi dobrém plastickém chirurgovi...jak se to jmenoval...jo Qyburn :-)
  • upraveno 25. července 2012
    A je povoleno používat tu zbraň mezi nohama? :D Fuj, to ode mě bylo dětinský.
  • upraveno 25. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. července 2012
    svoa00: Přijde na to kdo jí užívá a vůči komu.
  • upraveno 25. července 2012
  • upraveno 25. července 2012
    Vypadá to, jako by flanker osobně podporoval korupci :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. července 2012
    Všechna tato obvinění jsou veskrze nepodložená, nactiutrhačná a vyvratitelná a vyvodím z nich důsledky jen co se obleču.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 25. července 2012
    Nodopytle, člověk si jen odskočí na trénink a tady se to tak zvrhne :).
    K té zbrani - úplně si nedokážu představit, jak by se v daném souboji dala použít a mám pocit, že to ani vědět nechci :)))
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 25. července 2012
    Já jsem jednou viděl takovou japonskou soutěž. A tam mladý japka soutěžily, která dostřelí, takovou speciální metodou, nejdál. Měřilo se to na bílém, na zemi nataženém, plátně. Mno a holky ležely před tím plátnem, nohy od sebe a... mno radši nic. :D
  • upraveno 26. července 2012
    Ty vole...téma Icefire a spoilerová politika:D Vy mě fakt bavíte...co Icefire a zahraniční politika, vy játra?:)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 26. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 26. července 2012
    Teraz mi je dokonca aj trochu ľúto Aleka... Ešte pred týždňom to tu bola taká pekná jediná nezaspamovaná téma a teraz :D Har!
  • upraveno 26. července 2012
    Branislav 'Gepeto': Já jsem se zcela k tématu zeptala, kdy hodlá uvolnit Tanec...
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 26. července 2012
  • upraveno 23. září 2012
     
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.