Hra o trůny - obsazení 3. řady

upraveno 28. března 2013 v 3. řada
1235725

Komentáře

  • upraveno 23. července 2012
    Není náhodou Selyse ta ženská z Tmavomodrýho světu? Pokud ano, tak nemám důvod ji mít ráda, protože tam mi přišla strašlivě nesympatická.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. července 2012
    Je to ona.
  • upraveno 23. července 2012
  • upraveno 23. července 2012
    Kolikokoli: Jméno možná, ale charakter a původ těžko. Tedy pokud nelhala a v další sérii se nedočkáme scény "Ale miláčku, já Ti neřekla, že mí rodiče také emigrovali? Žádný Volantis, bydlí teď na jakémsi Skalisku... Ano, na tom, kam se mi tenkrát tak nechtělo jet...".
  • upraveno 23. července 2012
    MU: jo, to s tím původem taky nechápu.
  • upraveno 23. července 2012
  • upraveno 23. července 2012
    Miss Utahraptor: Ale no tak - copak Jeyne je mrtcha? Když už si ale vymysleli Talisu, tak trochu naivně doufám, že jí udělaj nějak zajímavější, protože zatím je to jenom podle mustru napsaná emancipovaná silná ženská. Tak emancipovaná, že ignoruje společenský pravidla prostředí, ve kterým žije, aby si zasouložila s chlápkem, pro kterýho má údajně slabost. Od toho tu ale už máme Ašu/Yaru nebo Cersei. Nevěřila bych, že to řeknu, protože k Jeyne Westerling žádnej vztah nemám (však taky řekně dohromady asi třicet slov), ale dobrosrdečná sladká holka á la Lavinie z Panství Downton by byla docela příjemná změna.
  • upraveno 23. července 2012
    Mně trochu přijde, jako by si "Talisu" scénáristi vymysleli na poslední chvíli. Původně možná operovali s Jeyne Westerling (proč by jinak v seriálu vůbec zmiňovali Skalisko?, a první uveřejněná fotka Oony v GoT se jmenovala "Jeyne"). Pak se asi rozhodli, že tam chtějí víc romantiky a lásky až za hrob, a vznikla postava emancipované ošetřovatelky z Volantisu. :-)
  • upraveno 23. července 2012
    sveva: Víc romantiky a lásky až za hrob mohli docílit i s postavou, co se jmenuje Jeyne Westerling a chová se tak. Ale asi máš pravdu, ta dějová linka není dobře napsaná, takže to možná opravdu řešili za pochodu.
  • upraveno 23. července 2012
    Ten Iwan z Misfits už je jistý? Protože byl ve fanouškovských přáních na Ramsaye.
    No já myslím, že psychopati mu jdou. :-)
  • upraveno 23. července 2012
    svoa: Asi si řekli, že nebudou diváky-čtenáře mást, a radši té úplně nové postavě vymysleli nové jméno. Jinak si to neumím vysvětlit. :-)
  • upraveno 23. července 2012
  • upraveno 23. července 2012
  • upraveno 23. července 2012
  • upraveno 23. července 2012
  • upraveno 23. července 2012
    Kolikokoli: Sakra, sakra, jako by tu snad někdo byl proti ní zaujatej :D Uznávám, že to může být i tak, jak píšeš, ale všechno to jde vysvětlit i tak, že potřebovali Robbovu ženskou dostat do jeho blízkosti a nechtěli se obtěžovat Skaliskem (to, že ho zmínili, byla spíš jenom hra na diváky-čtenáře v sedmým dílu). Á propos - neposkvěná? V tej scéně v osmým díle se věru nechová jako urozená panna. A ano, z Robba to dělá ještě většího zamilovanýho idiota.
  • upraveno 23. července 2012
    svoa00: ona mi přišla děsivě podezřelá už v knížce. Možná to ale bylo jménem Jeyne. Jeyne Poole byla totiž moje velmi oblíbená vedlejší postava a když zmizela a objevila se tahle Jeyne, tak mi ji to připomnělo a byla jsem naštvaná :D.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. července 2012
    A jak toho ta první Jeyne dosáhla? :)
  • upraveno 23. července 2012
    To fakt netuším :D. Možná tím, že to byla první postava, u které jsem si všimla, že v seriálu vůbec není (nebo alespoň není zmíněná, jen tam sedí někde na pozadí). Navíc mi přišlo strašně zvláštní, jak zmizela. Celou dobu jsem netrpělivě čekala, kdy se nám vrátí, protože Martin nic nenechává jen tak. Myslela jsem si, že se dostala do Malíčkova bordelu. Byla tam potom nějaká prostitutka (v Hostině, ale už ani nevím, kde přesně :D) a myslela jsem si, že je to ona.
  • upraveno 23. července 2012
    Kolikoli: Z Jeyne v knížce koukaly jenom problémy, ale za mrchu jsem jí nepovažovala.

    Iwan z Misfits... no nevím. Ramsay má být ošklivý, ne hollywoodsky ošklivý. Takže chtěj dalšího extra zajímavýho hajzla, pro kterýho budou mít diváci slabost? Protože zatím se jim to daří skvěle. Seriál ze mě dokonce dělá Lannisterku, i když co se týče Písně jsem zastánce Starků a Stannise. Teď mě asi budou nutit, abych měla ráda Boltony či co.
  • upraveno 23. července 2012
    svoa00: Ale to byl určitě Martinův záměr. Prostě s jeho postavama nikdy nevíš :D

    K Iwanovi: On měl být záporák i v Misfits a musím říct, že opravdu jako psychouš vypadá. Možná je spíš divné, že je tak strašně mladý. Vždycky jsem si Ramsayho představovala tak kolem 30 let. Iwanovi je nějakých 23. A je mladší než Theon, což prostě je divné :D.
  • upraveno 23. července 2012
    Já jsem pořád přesvědčena, že Talissa je vhodnější rajda do seriálu. Asi tam chtěli přidat romantiku a nechtěli drbat Martinovi do Jeyne.

    Co se týče Iwana - hezká tvářička a černá dušička, to se bude divákům líbit. :-)
    Věk v Hollywoodu moc roli nehraje.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. července 2012
    Tak proč tam tu romantiku teda nepřidali? :(
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 23. července 2012
  • upraveno 23. července 2012
  • upraveno 23. července 2012
    Mance?

    edit: "He has said this is not a large role,.." aha, tak asi fakt Tom :D.
  • upraveno 23. července 2012
  • upraveno 23. července 2012
  • upraveno 23. července 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. července 2012
    Ale nevyčítej to Robbovi. Za to můžou ti dva frajírci, co si myslí, že jsou stejně dobří vypravěči jako Martin.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.