Co se týče fyzické podoby, tak se asi do představy trefí málokomu, to se dá čekat (i když u mě se trefili u Blackfishe, Jojena i Meery :)). Víc mě zajímá, jaké má ten který herec charisma, a to můžu posoudit jen u těch, které znám z předchozích filmů/seriálů. Proto se třeba dost těším na Edmura, protože Menzies mě v Římě prostě bavil, a jsem zvědavá, jak ho zahraje. Thomase Brodie-Sangstera zase znám z Nanny McPhee (to měl asi na mysli i Gepeto :D) a Lásky nebeské, a myslím, že Jojena zvládne. :-)
Já myslím, že se mu to povede...udělat ze sebe nechutnou obludu... Já osobně považuji za největší "průšvih" druhé řady představitele Stannise. Bohužel ho budu muset sledovat ještě dlouho, pokud bude seriál dál dostávat zelenou. Kdo se stane zklamáním třetí řady:-)?
Ramsay má mít bledé oči. To myslím Iwan splňuje. Zbytek už zařídí správný účes a výraz. :-) A že je hezčí než jeho knižní předloha... no, to je i Tyrion. A vadí někomu Dinklage? Pochybuju. :-)
Komentáře
Proto se třeba dost těším na Edmura, protože Menzies mě v Římě prostě bavil, a jsem zvědavá, jak ho zahraje. Thomase Brodie-Sangstera zase znám z Nanny McPhee (to měl asi na mysli i Gepeto :D) a Lásky nebeské, a myslím, že Jojena zvládne. :-)
Já osobně považuji za největší "průšvih" druhé řady představitele Stannise. Bohužel ho budu muset sledovat ještě dlouho, pokud bude seriál dál dostávat zelenou. Kdo se stane zklamáním třetí řady:-)?
btw... Kdybyste meli zajem o dobrou hru a chteli mi pomoct :)
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4f37ff2f4815e593849177
A že je hezčí než jeho knižní předloha... no, to je i Tyrion. A vadí někomu Dinklage? Pochybuju. :-)