Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
15657596162394

Komentáře

  • upraveno 18. července 2012
  • upraveno 18. července 2012
  • upraveno 18. července 2012
    Tak Avengers hlavně mají to, co ostatní superhrdinské filmy ne- Toma Hiddlse. To mi stačí ke spokojenosti ;)
  • upraveno 18. července 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 18. července 2012
    Joker který? Nicholsonův nebo Ledgerův?
  • upraveno 18. července 2012
  • upraveno 18. července 2012
    Nevím jestli se ptáš mne na Jokera. Nicholsnův byl výborný (ale Kukaččí hnízdo bylo lepší - tam jsem mu toho magora i věřila, že hraje sám sebe). Ale ten...hm byla to trojka? Ten herec pak umřel....nevím, jak se jmenoval - nevzpomenu si - tak ten byl opravdu dokonale zahraný a děsivý. Ten jeho proslov na nějaké te schůzi, jak chodí kolem stolu - už si to nevybavím - to bylo fantastické. A pak jsem se nervla, že takový herecký výkon vyplýtvaný na vředmena!
  • upraveno 18. července 2012
    Jarlo černej Heimdall by v Thorovy ne v Avangers. u Nicka Furyho je dokonce lepší černej než bílej. A ten joker - to myslíš určitě Heatha Ledgera v Dark Knightovy. Bože to počešťování anglických výrazů a jmen je super :D
  • upraveno 18. července 2012
    Pardon - spletla jsem Avangers a Thora. Splývá mi to - je to na jedno brdo furt to samé :(

    (chech - mi se právě Kukaččí líbí víc než ten dvojsmysl s blázny :-) Popravdě je Forman v mých třech nej režisérech. Jeho filmy mají to něco navíc, co od filmů chci.)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 18. července 2012
  • upraveno 18. července 2012
  • upraveno 18. července 2012
    Ano působilo to na mne jako těžká kliška - imrvére furt to samé. Nebyl v tom jediný záchytný bod a právě o tomto filmu jsme mluvila, když jsme vypíchla plýtvání talentem (ano, mluvila jsem o tom Jokerovi, který mi sám o sobě přišel skutečně vynikající - nebudu přece tvrdit, že ne, jen proto, že se mi nelíbil leitmotiv filmu a instituce hlavního hrdiny jako taková).
    Ovšem taky jsem napsala - že pro všechny kromě mne to bylo úžasné a výhradně pro mne to je bezcenný nesmysl. komiksové filmy se superhrdiny mi zkrátka nesedí. Můj šálek kávy je třeba ten Forman nebo Brian a nebo třeba Drž hubu! s Renem a Depardiem (což mi přijde jako fantastická dvojice výborných herců). S filmů o komiksových hrdinech mám ráda snad jen Čtyři vraždy stačí, drahoušku a Kdo chce zabít Jassie?
    Vím že jsem v totální menšině. Bolševici žádají efekty a superhrdiny - menševici mají smůlu :(
  • upraveno 18. července 2012
    Jarla: No menševici možná nemají kvantitu ale mají kvalitu...?
  • upraveno 18. července 2012
  • upraveno 18. července 2012
    Jarlo, nejsi v tom sama. Já jsem viděla nějaké X-many a myslím jednoho Batmana a mám pocit, že jsem na dlouho filmy podle komiksů plně saturována.
  • upraveno 18. července 2012
  • upraveno 18. července 2012
  • upraveno 18. července 2012
    kvalita sa skrýva kdekade.
  • upraveno 18. července 2012
    Svevo - o švédštině jsem uvažovala právě v pondělí v noci, když jsme se s chotěm bavili cestou z fesťáku dom, že by mohl jít dělat Tägtgrenovi zvukaře :-D

    Ovšem zatím švédsky neumím ani zblo, i když se mi tyto skandinávské jazyky velmi líbí, protože často zní, jako by drtili kamení mezi zuby a rozbouřené moře třískalo o fjordy :-)
    Píšu si Bergmana jako výukový film :-D

    Ale obsahově bych raději něco lehčího, vtipného, s trochou satiry, jemného humoru a kousku odvážného srdce - jako Hoří má panenko, kdy Forman neváhal vypíchnout ducha dobrovolných hasičů...jako živí - známe ze svého okolí :-D
  • upraveno 18. července 2012
    Na Bergmana jsem se dívala jenom jednou, protože tam měla hrát Lena Olin, kterou jsem si oblíbila z Aliasu. Nakonec se tam jenom mihla, ale usoudila jsem, že někdy jsou lepší filmy zábavné než kvalitní. Dalo se na to koukat, ale vůbec nic se tam nedělo. :-)
    Švédština se mi taky líbí, vždycky podle němčiny odhaduji význam slov.

    Z Dark Knighta se mi taky nejvíce líbil Ledger. Pak tam byl padouch s půlkou obličeje a zbytek filmu se jako zbytečná informace vytratil z hlavy.
  • upraveno 18. července 2012
    Firefly jsem snažila skouknout kvůli Big bang...dva díly a půl mne unudily k smrti....nový Star Track jsem taky kus viděla a stejně Zrození planety opic - obojí řadím do odpadu. Takže mne to moc nepřesvědčilo.
  • upraveno 18. července 2012
    Proti gustu žádný dišputát :) Mě se třeba Avengers líbily a to se mi nelíbil mimo Iron Mana ani jeden předchozí super hero team. Teda kvůli záporákovy trochu Captain America. Třeba takovej spidey je odpad zas pro mě.
  • upraveno 18. července 2012
    Jarla: tak to prostě máš jiný (neříkám, že špatný) vkus. Ale to o kvalitě filmů nic neříká. Podle mě byla nová Planeta opic (Zrození) lepší než ta původní. Tu od Burtona zase řadím do odpadu já.
    Spideyho moc nemusím, ale Andy je super, mám ho moc ráda už z Doctora Who, kde hrál jednu malou roli.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 18. července 2012
    Kolikoli: Jenže ta od Burtona není původní :)
  • upraveno 18. července 2012
    Planeta opic není špatná jako kniha, ale četla jsem mnohem lepší...mám to dohromady s Mostem přes řeku Kwai a to s emi líbilo víc. Dokonce film Most přes řeku Kwai je jeden z malilinka válečných, co jsem snesla a docela mne zaujal, což je asi nejvyšší pocta pro něco v khaki a s pistolkama.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 18. července 2012
    Řekla bych, že to myslela tak, že novou řadí nad původní a pak ještě tu Burtonovu (natočenou mezi tím) háže do odpadu.

    btw - viz výše: je to Joss Whedon
  • upraveno 18. července 2012
    flanker: já vím, říkám - ta nová je lepší než ta původní, a ta od Burtona je blbost úplně. Ta původní je skvělá, ale ne tak dobrá, jako ta nejnovější. Nebudu do toho teď tahat skutečnost, že Zrození je remake tuším Dobytí Planety opic, která je opravdu strašná, kdežto Burtonova je remake opravdu té původní Planety opic. Prostě z těch tří jsou dobré ta první a ta poslední, ale ta z 90. let od Tima je děs. Uf :D.
  • upraveno 18. července 2012
    flanker: já vím, říkám - ta nová je lepší než ta původní, a ta od Burtona je blbost úplně. Ta původní je skvělá, ale ne tak dobrá, jako ta nejnovější. Nebudu do toho teď tahat skutečnost, že Zrození je remake tuším Dobytí Planety opic, která je opravdu strašná, kdežto Burtonova je remake opravdu té původní Planety opic. Prostě z těch tří jsou dobré ta první a ta poslední, ale ta z 90. let od Tima je děs. Uf :D.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 18. července 2012
  • upraveno 18. července 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.