Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
15556586061394

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 14. července 2012
    Na Game Change jsem se chystala dnes, ale stávkoval mi notebook, tak snad zítra.
  • upraveno 14. července 2012
    Určitě koukni. Doma to možná bude mít lepší atmosféru než v kině.
    Film určitě dost těží z fyzické podoby Moore a Palin, místy jsem docela koukal...
  • upraveno 14. července 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 15. července 2012
  • upraveno 15. července 2012
    Po pár vteřinách vydýchání konce filmu doporučuji Repo Men. Jude Law a Forest Whitaker jako páreček exekutorů a závěrečný souboj s noži, pilkou, kladívkem a sekyrou je něco! A ten závěr...
  • upraveno 15. července 2012
    dneska jsem se díval na dva protipoly: výbornou komedii Monthy Pythonů - Život Briana. A pak se sestrou na něco tak neuvěřitelně blbýho co se snad bojim i nazvat filmem: Disaster Movie. Kde jsou časy kdy jsem se u takovejch hovadin smál. Lituju času co jsem strávil nad druhým snímkem, první těm co ho ještě neviděli vřele doporučuju.
  • upraveno 15. července 2012
    Život Briana je luxusní a na emerické parodie se od určité doby nedívám.
  • upraveno 15. července 2012
    život briana patrí do absolútnej pokladnice ľudstva. veľká vďaka chrobákovi Harrisonovi, že to zaplatil zo svojho vrecka. úžasná investícia do ľudstva.
  • upraveno 15. července 2012
    Život Briana je perfektní. I když Smysl života mi přijde ještě o chlup vtipnější. A Svatý grál vlastně taky.
  • upraveno 16. července 2012
    Pořád mám v hlavě tu písničku poslední :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. července 2012
    Smysl života dost poznamenalo, že se v tý době skupibna už rozpadala a nedokázali vymyslet konec. Zrovna nedávno jsem o MP viděl dokument, kde to se svěšenou hlavou přiznávali, že jsou tam scény, který z dnešního hlediska považujou za sračky (jejich slova).

    Při mý první návštěvě projekce Života Briana někdy v roce 1998 v kině Evald jsem se poprvý v kině bál, že celý publikum zajde smíchy :)
  • upraveno 16. července 2012
    flanker: jo, některý scény jsou takový... nic moc. Ale i tak. Nasmála jsem se u toho nejvíc. Příběhově je ovšem nejlepší samozřejmě Brian. Strašně se mi líbí ta scéna s "grafiti" (jako latiníkovi :D).
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. července 2012
    Romani ite domum!
  • upraveno 16. července 2012
    nielen príbehovo, ale aj myšlienkou a poslostvom. brian je úžasná vec.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. července 2012
    Tak som si nestál za slovom a keď som sa včera večer strašne nudil, tak som skukol na HBO Transformers 3. Ako som tvrdil, že už to bude len tak umelo uživené, trochu som sa mýlil. Ten nápad s mostom, piliermi, teleportáciou ich zeme na tú našu, veľký plán a zrada boli zaujímavé. Len mi to príde tak, že tomu zlému (Megatron sa myslím volal, no vidíte, V GoT je Železný trón, ale Transformeri musia mať Mega trón) to bolo prvý a minimálne druhý diel jedno a heuréka až v tom treťom sa začal usilovať o tú Archu. Ďalšia vec, ktorá sa mi páčila bolo využitie historických udalostí pre ich veľkolepú konšpiráciu. Pristátie na Mesiaci, Černobyľ, to je môj obľúbený štýl, využiť takéto udalosti a upraviť ich do takej teórie.

    Avšak celý ten boj už bol umelý. Takú pol hodinu som to žral, bolo to v pohode, ale potom už som videl len ako pália a nič poriadne. Sestra si sťahovala vedľa na netbooku nejaký film a pustila si bez zvuku už stiahnutý film Rande na slepo (ten som videl už strašne dávno, viac-menej až ku koncu), dokonca aj tie časti filmu bez zvuku boli niektoré vtipnejšie a zaujímavejšie než ten ,,boj". Ale hadostroj v padajúcom mrakodrape to trocha oživil.

    Zaujímavý film asi tak prvú hodinu (teda po tej mierne nudnej polhodine), ostatok bol, ako som očakával, zbytočne pretihanutý len aby mal film cez dve hodiny. Strávil som pri tom znudený večer, zabilo to nudu, áno, ale... Akosi už nemám chuť si to pozrieť zodvakrát ako som napríklad kukal Ŕŕŕŕŕŕ....

    Ten film bol skôr viac o úžasne zvládnutých efektoch...
  • upraveno 16. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. července 2012
  • upraveno 16. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. července 2012
    Já měl TF3 zkusmo puštěný, ale po asi půl hodině jsem to musel přepnout. Nedokázal jsem se na to dívat ještě víc než na dvojku, Bay je u mě něco jako Troška s megarozpočtem. Rádobyvtipný pištění, naprosto neposlouchatelný dialogy a dění nedávající smysl. Eště pár minut a dopadnul jsem jak předseda galaktické komise pro mrzačení umění...
  • upraveno 17. července 2012
    Hm hlasovala bych pro více Brianů a míň (nejlépe 0) superhrdinů s efektama...ech
  • upraveno 17. července 2012
    Jarla - ale Avengers se povedli. A X-Meni taktéž. Iron Man byl taky dobrý. A zase - oni ti Brianové jsou, jen je najít :P.
  • upraveno 18. července 2012
    Povedli se pro někoho jiného. Pro mne to je propadák, co nestojí za psí štěk :(
  • upraveno 18. července 2012
    Souhlasím s Jarlou. Dobrou komedii, aby člověk pohledal lupou, zatímco superhrdinské filmy se vyrábějí na běžícím páse. Jsou kvalitní, ale jejich množství už je únavné. Existuje ještě komiks, který nebyl zfilmovaný?
  • upraveno 18. července 2012
    Nejúnavnější je ta furt stejná záplatka....hrdina klaďas pašák kabrňák se super schopnostmi zachraňuje lidstvo...z emeriky, jak jinak :-p Velký zloun, který chce ovládnout či vyvraždit lidstvo...co by z toho sakra měl? (výjimkou je Magneto, ale to na dobrý film nestačí)
    Po hrdinovi šílí fanynky, on však má oči jen pro jedinou, která se zamiluje do něj jakožto člověka a ne jen do jeho masky a slávy....blah blah a podmínkou pro hrdinování jsou slipy přetažené přes štrample z latexu (dnes často doplněno o krytonovské plastové brnění).
    Kolikrát dobré herecké výkony (třeba Joker) jsou vyplýtvány na co? Na hovadinu bez ducha!
    Jak nízké musí mít divák sebevědomí a absenci sebeúcty, aby někoho takového obdivoval?

    Tramtadadá - další skromný hošan zachraňuje polobohy před zkázou....
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 18. července 2012
    Jediný, co mi na téma superhrdinů přišlo docela sympatický, byl Megamind. Právě, superpadouch tam náhodou zabije hrdinu, ale pak zjistí, že když nemá protivníka, tak už ho to páchání zla vlastně nudí :)
  • upraveno 18. července 2012
  • upraveno 18. července 2012
    Jarla: jde vidět, že jsi Avengers neviděla... Musím se přiznat, že já neviděla Batmana (jen jednoho, myslím, že úplně toho prvního) a nechybí mi to (Batmana jako hrdinu fakt nemusím). V Avengers nejsou žádní klaďasové superhrdinové ve slipech a latexových kaťkách. Nikdo se tam do nikoho nezamiluje a polovičku "kulis" tam zničí sami tihle superhrdinové, neb hlavní záporák (který taky není úplně tak záporák) není zrovna bojový typ, takže jen přede plány a intrikuje.
  • upraveno 18. července 2012
    No jo, do kina chodí hlavně mládež, a tak většina trháků s velkým rozpočtem je pro ně.
    Kdysi si u superhrdinských filmů vystačili s efekty a poražením záporáka, dneska všude cpou psychologii a snaží se je polištit.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.