Hra o trůny - obsazení 3. řady

upraveno 28. března 2013 v 3. řada
Ciaran Hinds z Říma bude hrát Mance Nájezdníka.

Zdroj: @James_Hibberd: 'Game of Thrones' casts 'Rome' actor as Mance Rayder http://t.co/TVHVP4nr

Na Comic Conu bylo oznámeno obsazení nových...

Číst celý článek zde
«13456725

Komentáře

  • upraveno 14. července 2012
    Jsem zvědavej hlavně na Edmura - sice známé jméno, ale typově bych je ho na tu roli nevybral - ae třeba je to jen předsudek na základě toho v čem jsem ho zatím viděl.

    Druhé velké jméno je pro mě Jojen, z toho mám velkou radost, aj škoda, že tenhle talent nebude mít větší roli...
  • upraveno 14. července 2012
    všichni se mi líbej, až na Missandei a Meeru teda, představoval jsem si je jinak. BTW kdo je Orell?
  • upraveno 14. července 2012
    Orell je ze svobodnýho lidu za Zdí, měnič.

    U dětí bych byl se soudy opatrný, jejich fotografie jsou hodně proměnlivé. Viz Thomas Brodie-Sangster - v tom videu jsem si říkal, kurna není to ten týpek z Lásky nebeský? Ne to není možný, jen má podobný výrazný oči - a hle, má ho tam :-)
  • upraveno 14. července 2012
    ájo dík, už jsem si vzpomněl :)
  • upraveno 14. července 2012
    Paul Kayne mi nebezpečně připomíná Daniela Creiga :D asi podle očí
  • upraveno 14. července 2012
    Já jsem docela spokojená. Sice herečka, co hraje Selyse není vůbec ošklivá, ale oni s ní asi maskéři něco vymyslí. Stejně tak jsem zvědavá na proměnu Shireen, takhle je to taková hezká, roztomilá holčička. A Meeru jsem si taky představovala jinak, ale nemám s ní problém, určitě pak v seriálu bude vypadat dobře. Já jim věřím, doteď se jim snad všechny castingy povedly.
  • upraveno 14. července 2012
    Anton Lesser - "šejkspírovký" herec má ako Qyburn určite čo ponúknuť - na túto kombináciu som zvedavý. Veľmi mi sedí aj Paul Kaye ako Thoros a McGinley ako Anguy. Mackenzieho som si vždy predstavoval skôr ako Edda. Z Reedovcov mi na prvý pohľad viac reže Meera / Sangster pôsobí síce dosť výrazne, ale nejak nie Jojenovky pre mňa. Manzies rozhodne nepripomína moju vizualizáciu Edmura, ale ako mladší brat seriálovej Catelyn je akurát - a podľa jeho role v Ríme môže byť povahovo výborný. No a Russel ako Ryba vyzerá úžasne.
  • upraveno 14. července 2012
    Konečný výběr vypadá povedeně:-) I když mě trochu překvapil Beric Dondarrion, představovala jsem si ho mnohem mladšího, podle fotky se mi pán vůbec nelíbil, ale ve videu už se mi začal pozdávát víc:-) Strašně se mi ve videu líbila Olenna, Thoros, Brynden a Jojen - charismatičtí lidé:-)
  • upraveno 14. července 2012
    Casting vypadá ok, obzvlášť Thoros vypadá správně šíleně
    :-)
    vzhledem k tomu, že tam není Varamyr, tak bych dokonce tipnul, že ho Orell má nahradit (sloučení dvou měničů do jednoho), ptž podle knižní předlohy už má být mrtev

    Ale nějak si nemůžu vybavit, kdo je Anguy...? Dík
  • upraveno 14. července 2012
    Stark z hor napsal(a):


    Ale nějak si nemůžu vybavit, kdo je Anguy...? Dík

    http://awoiaf.westeros.org/index.php/Anguy :)

  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 14. července 2012
    Tak Jojen je naprosto mimo. To samé Qyburn. Toho jsem si představoval o dost staršího a hlavně od pohledu hajzl. Třeba toto by byl skvělý Qyburn. Meeru Reed jsem myslel že bude no... taky jiná, a hlavně mladší. Jinak Tormund a Brynden jsou super.
  • upraveno 14. července 2012
    Thoros mi příjde nějaký hubený :) Crook je podle mě Vargo, jako Orell budiž, ale snad bude mít trochu větší roli než v knize ( to spojení postavy Orlla a Varamyra je dobrý nápad).
  • upraveno 14. července 2012
    :) na edně byla první fotka z 3.serie ( kulisy??? )
  • upraveno 14. července 2012
    Azazel napsal(a):

    obrs.
    na edně byla první fotka z 3.serie ( kulisy??? )

    Slavnostní hostina! ;)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 14. července 2012
    U Edmura som meno čítal najskôr Menzes a som kukal, kto to bude preboha hrať :D Nu, Edmure vyzerá viac-menej podľa predstáv...

    Qyburn muháhá ten vyzerá síce len trocha podľa predstáv, ale výzorovo si ho viem predstaviť...

    Orell bude obsadený? Takže ho odkrágľujú až teraz nejako? Nezomrel u pri tom prepade :D

    Ellie mi pripadá viac Meerovsky než ten Thomas Jojenovsky, ale verím, že obaja budú skvelí...
    Michelle napsal(a):

    Konečný výběr vypadá povedeně:-) I když mě trochu překvapil Beric Dondarrion, představovala jsem si ho mnohem mladšího, podle fotky se mi pán vůbec nelíbil, ale ve videu už se mi začal pozdávát víc:-) Strašně se mi ve videu líbila Olenna, Thoros, Brynden a Jojen - charismatičtí lidé:-)

    Aj mňa prekvapil Beric, dúfal som, že nechajú toho z prvej série... Ten mi sedel na opis troška viac, ale budiž, aj tento sa hádam ujme
    Stark z hor napsal(a):

    Casting vypadá ok, obzvlášť Thoros vypadá správně šíleně
    :-)
    vzhledem k tomu, že tam není Varamyr, tak bych dokonce tipnul, že ho Orell má nahradit (sloučení dvou měničů do jednoho), ptž podle knižní předlohy už má být mrtev

    Ale nějak si nemůžu vybavit, kdo je Anguy...? Dík

    Aha, skríženie Orella s Varamyrom ma nenapadlo.. Nu, dávalo by to istý zmysel :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 14. července 2012
    Ta fotka tady už byla, cca před dvěma týdny.

    Obsazení Orella nechápu. Jestli ho i chtějí sloučit s Varamyrem (o čemž pochybuju), tak proč rovnou neobsadili Varamyra?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 14. července 2012
    Nevada napsal(a):

    Ta fotka tady už byla, cca před dvěma týdny.

    Obsazení Orella nechápu. Jestli ho i chtějí sloučit s Varamyrem (o čemž pochybuju), tak proč rovnou neobsadili Varamyra?

    Ako ja som povedal, že zlúčenie by bolo dobré, ale tiež som zároveň toho názoru, žer by som chcel radšej malého myšacieho Varamyra.. Neviem, aké mal vlasy, ale vždy som si ho predstavoval takého mladého a zároveň šedivého... To asi to slovo "Myšací" v opise :D Mal som tú postavu rád (až do hnusného prológu)
  • upraveno 14. července 2012
    Orell ani Varamyr nejsou zas tak dějově důležitý postavy imho by šly vypustit. Vargo je jiný kafe ale když už změnily linku na Harrenově tak bych řekl že vypustí i jeho a Qyburn se jen tak nachomýtne.
  • upraveno 14. července 2012
    No jsem zvědavej na Shireen jako slabou dívku s šedým lupem :-) a chybí mi tu její "utopený" šašek :-)
    A na Jojena s Meerou, jejich proměna se snad taky povede tak, aby to bylo podle každého představ...
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 14. července 2012
    Blackfish napsal(a):

    Orell ani Varamyr nejsou zas tak dějově důležitý postavy imho by šly vypustit. Vargo je jiný kafe ale když už změnily linku na Harrenově tak bych řekl že vypustí i jeho a Qyburn se jen tak nachomýtne.

    Qyburna by mohli naopak rozšíriť :) A v ďalších sériach určite bude viac než len nachomýtnutý...
  • upraveno 14. července 2012
    Blackfish napsal(a):

    Orell ani Varamyr nejsou zas tak dějově důležitý postavy imho by šly vypustit. Vargo je jiný kafe ale když už změnily linku na Harrenově tak bych řekl že vypustí i jeho a Qyburn se jen tak nachomýtne.

    Je pravda, že tu ruku může useknout kdokoliv, takže Vargo a kumpáni můžou plavat(klidně zpátky do svárlivých zemí) :-) ale Qyburn vynechat moc nejde, navíc když to vypadá, že v dalších dílech bude mít ještě docela velkej význam...
  • upraveno 14. července 2012
    Jasne myslel jsem to tak že se zjeví z ničeho nic třeba v Králově přístavišti, nebo u nejaké armády v říčních krajinách, na svatbě nebo tak.
  • upraveno 14. července 2012
    S herci jsem celkem spokojen, až na: Crooka - hodil by se víc na Vargo Hoata, Thorose a Qyburna, ti se mi tam prostě nehodí. Mance by ale už taky měli ohlásit, ve 3. sérii ho určitě stihnou.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 14. července 2012
    Blackfish napsal(a):

    Jasne myslel jsem to tak že se zjeví z ničeho nic třeba v Králově přístavišti, nebo u nejaké armády v říčních krajinách, na svatbě nebo tak.

    Objaví sa pod Joffreyho stolom ,,Mňa si nevšímajte, ja si tu len tak hádžem Ašajské kamene" :D
  • upraveno 14. července 2012
    Nevada napsal(a):

    Obsazení Orella nechápu. Jestli ho i chtějí sloučit s Varamyrem (o čemž pochybuju), tak proč rovnou neobsadili Varamyra?

    já bych je vynechal oba :-) Mám zas hrůzu z toho, kolik postav přibejvá. Zahrávaj si, chlapci, zahrávaj si s ohněm...
  • upraveno 14. července 2012
    Qyburn a Shireen su best :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 14. července 2012
    Alek napsal(a):

    Nevada napsal(a):

    Obsazení Orella nechápu. Jestli ho i chtějí sloučit s Varamyrem (o čemž pochybuju), tak proč rovnou neobsadili Varamyra?

    já bych je vynechal oba :-) Mám zas hrůzu z toho, kolik postav přibejvá. Zahrávaj si, chlapci, zahrávaj si s ohněm...
    Přesně. Těch nových postav je tam až hrůza. Já už dřív hlasovala pro vynechání Bryndena. Hodně nových se tam jen mihne a sotva se stihnou představit.
  • upraveno 14. července 2012
    Toho počtu postav se zas tolik nebojím. Určitě budou jen ve scénách s už známými postavami, takže si je i divák časem zařadí. Rozhodně bych nepočítala s tím, že si nečtenáři zapamatují jména, ale to už je holt úděl vizuálního média, že se v něm postavy běžně přezdívají "ten tlustej kluk, co je s Aryou" (=Horký koláč).
    Větší obavy mám z toho, aby dali všem dějovým linkám dost prostoru, aby se stačily nějak přirozeně a logicky vyvíjet.
  • upraveno 14. července 2012
    Nevada napsal(a):

    Alek napsal(a):

    Nevada napsal(a):

    Obsazení Orella nechápu. Jestli ho i chtějí sloučit s Varamyrem (o čemž pochybuju), tak proč rovnou neobsadili Varamyra?

    já bych je vynechal oba :-) Mám zas hrůzu z toho, kolik postav přibejvá. Zahrávaj si, chlapci, zahrávaj si s ohněm...
    Přesně. Těch nových postav je tam až hrůza. Já už dřív hlasovala pro vynechání Bryndena. Hodně nových se tam jen mihne a sotva se stihnou představit.
    Vynechat mě, ale ts ts ts. To by nebylo hezké :D
  • upraveno 14. července 2012
    Mně spíš vrtá hlavou, proč Anguy - ???

    Brynden si myslim vynechat nejde, ptž možná bude mít, na základě Tance, ještě nějakou roli...
    A měnič je zajímavej charakter, navíc ten fenomén bude muset divákům někdo vysvětlit ;)
    Je pravda, že Tormunda jsem si představoval staršího, mohutnějšího, ale předpokládám, že noví herci to zahrajou víc než uspokojivě :-)
    P.S. a Missandei mladší, ale to je jim už dávno odpuštěno, protože ona je prostě kus!!!
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.