Není to úplně můj šálek (čaje, kávy, svařeného vína), ale rozhodně zajímavé :-) Soutěž jsem nesledovala, takže čtu až teď. S chováním některých postav nesouhlasím nebo mi prostě nesedí, ale to se už tak stává a lidi (postavy) se taky mění, že? ;-) Oceňuju originální zkombinování "známých" faktů novým a mně neznámým způsobem :-) Ačkoliv z toho mám trošku rozpačitý pocit, tak z toho MÁM POCIT a to se cení ;-)
Komentáře
Soutěž jsem nesledovala, takže čtu až teď. S chováním některých postav nesouhlasím nebo mi prostě nesedí, ale to se už tak stává a lidi (postavy) se taky mění, že? ;-)
Oceňuju originální zkombinování "známých" faktů novým a mně neznámým způsobem :-)
Ačkoliv z toho mám trošku rozpačitý pocit, tak z toho MÁM POCIT a to se cení ;-)