Ten koho peče Melisandra na tom kůlu by mohl být nějaký Bolton. A nebo ho Boltoni nejdřív stáhli z kůže a až pak se na něm vyřádila rudá žena. Je vůbec něco horšího, než když vám bastard obrátí kůži naruby a pak vám jí Rohllík opálí do křupava :-)
Už vidím za dva roky jak budou natáčet bitvu o zeď, aby HBO ušetřilo tak to bude za totalní tmy (takže z bratrů uvidime jenom stíny) a ještě se to odehraje za sněhové vichřice :D:D:D
Komentáře
BTW: Takú hru by nebolo odveci vyrobiť :D Vážne