Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
1222325272875

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 11. července 2012
    Bude to vůbec někdo chtít číst, když nám předem řekneš, že se konce žádná postava nedožije?
  • upraveno 11. července 2012
  • upraveno 11. července 2012
    Brušte drápky brušte, ať vás všechny vidím v dalším kole literární výzvy :-))
  • upraveno 11. července 2012
    Skok z veže, pád z útesu, padne na nich veža, vražda vo vlastnej detskej izbe, rozseknutie nemŕtvym(takých je viac), vražda psychicky ovládaným vlastným vojakom, strata krvi pri pôrode, otrava a posledný moment je spálenie energiami uvoľnenými z umierajúceho tvora z inej dimenzie. Takže nie je dôvod, aby som to prepisoval do PC :D
  • upraveno 11. července 2012
  • upraveno 11. července 2012
    Anglachel: No fuj, že se nestydíš! Ani to nezačerníš! Pěkně to veledílo přeťukej do počítače a zveřejni. Krácení čekání na Vichry čtením jiných sadistických děl je bohůmlibá činnost. ;)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 11. července 2012
  • upraveno 11. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 12. července 2012
  • upraveno 12. července 2012
    Veledíla majú 88, 88 a 52 strán, čiže nič moc :D Navyše sa momentálne pracuje na štvrtom veledíle :D Ale hádam si nájdem čas na prepísanie prvých kapitol Posledného(to je prvá kniha, rozpor si nevšímajte).
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 12. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 12. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 12. července 2012
  • upraveno 12. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 12. července 2012
  • upraveno 12. července 2012
    Šťastný to človek, že si sa mu vyhol :)
    Na porovnanie malá ukážka z druhej knihy:
    Vstúpil do miestnosti.
    Izba bola priestorná. Boli v nej porozhadzované hračky z dreva. Na posteli v rohu ležal malý, asi šesťročný chlapec.
    Zdvihol hlavu a pozrel sa na Valona. Mal červené oči. Plakal. Valon vedel, prečo.
    "Kde je môj ocko?"spýtal sa.
    Valona opustila všetka odvaha. Nemohol to urobiť. Pri pohľade na Torhena to nedokázal.
    Musím to spraviť, pomyslel si. Je to pre dobro Grelasu. Nemôže mu vládnuť chlapec. Nie v týchto časoch.
    "Ja chcem ísť za ockom,"povedal Torhen Malos.
    "Neboj sa. O chvíľu budeš s ním,"povedal Valon, priom vyťahoval dýku z pošvy.
    Je to pre dobro ľudu.
  • upraveno 12. července 2012
  • upraveno 12. července 2012
    Lenže po Dievčatku so záplakami nenasledoval ďalší diel s názvom Mraky vojny, kde sa jasne hovorilo o smrti daného dievčatka :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 12. července 2012
  • upraveno 12. července 2012
    No jo, to bude tím, že princátko nepodporovalo sirkárenský průmysl. Za života mu to nevyčetli, tak budou muset později. Nevypadal na osvíceného panovníka. :D
  • upraveno 12. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 12. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 12. července 2012
    BTW: Miss, ty musíš zažívať opojenie pri počúvaní Rains of Castomere...
  • upraveno 12. července 2012
    V tom prípade nie je jediná :D Spievam si ju stále
    And who are you, the proud lord said...
  • upraveno 12. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 12. července 2012
  • upraveno 12. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 12. července 2012
  • upraveno 16. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. července 2012
    Môžeme použiť všetky tri témy naraz? :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.