Hra o trůny - obsazení

upraveno 5. listopadu 2012 v Seriál Hra o trůny
1575860626369

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 29. června 2012
  • upraveno 29. června 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 29. června 2012
    Jméno je v adrese obrázku...
  • upraveno 29. června 2012
    A jo :D já hlava děravá :D Takže vime kdo to je nevadi :D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 29. června 2012
    BlackFish: Ale tohle si opravdu trefil.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. června 2012
    No ale ten už na Ramsaye taky pár let přesluhuje :)))
  • upraveno 29. června 2012
    A co tak Manson bez make-upu? :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 30. června 2012
  • upraveno 30. června 2012
    Na Twitteru Winter is coming kolují drby, že Sarah Bolger a Mackenzie Crook byli spatřeni v Belfastu a mooožná teda prý byli obsazeni. Koho tipujete? Já Meeru a Hoata. (Ale jak píšu, jsou to jen drby, nic zatím potvrzeno nebylo)
  • upraveno 30. června 2012
  • upraveno 30. června 2012
    IMHO obrá volba, zhruba se shoduje s mojí představou.
  • upraveno 30. června 2012
    No konečně! Vypadá dobře, jen bude asi trochu přerostlej...
  • upraveno 30. června 2012
    Alek: Taky si nevybavuju, jestli by měl Brynden Tully přerůst Ohaře, Horu i Sansu :D
  • upraveno 30. června 2012
    Na té první fotce má správně usměvavé oči. Bryndena jsem si představovala trochu štíhlejšího v obličeji, ale ještě uvidíme, co s ním udělá kostým a maskéři. :)
  • upraveno 30. června 2012
    No jo, na Sansu nebude mít příští rok nikdo - bude jako Dunk, ostatně trchu ťunk je taky :-))
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 30. června 2012
    Já budu zase za pesimistu. K čemu Černou rybu, když sebou akorát párkrát mrskne v záběru a bude zase pryč? (Ale herec by jakžtakž ušel) :(
  • upraveno 30. června 2012
    Nevada: To se můžeme ptát, k čemu byli Jory nebo Luvin.

    Předpokládám, že v dějovej lince s Catelyn a Robbem se bude řešit hlavně Řekotočí, takže snad Brynden nebude jenom zbytečná figurka.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 30. června 2012
    Luwin tam nebyl zase až tak málo (a jeho scény s Theonem byly celkem důležité). Jory to tak měl i v knize (a stejně tak mě jeho konec nasral jako v knize) :)
    Bryndena už bych na jejich místě nechala být - pokud nemá být ještě důležitý v dalších knihách. A raději bych představila Edmura už ve druhé sérii. Třeba i jen slovně - několik zmínek o něm jako bratrovi Catelyn, strýci Robba, jak bojuje proti Lannisterům a tak.
  • upraveno 30. června 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 30. června 2012
    V knihe bolo spomínané obliehanie - tu ho určite dajú aj do záberu - ďalších pár scénok naviac pre Bryndiho..
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 30. června 2012
  • upraveno 30. června 2012
    Není Brynden důležitější než Edmure? Vystupuje v Hostině. Není taky vyloučeno že Brynden bude hrát v budoucnu důležitou roli.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 30. června 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 30. června 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 30. června 2012
    Haha, Sedmistruna ;-)
    a Missandei, hmm hmm, samozřejmě postaršená, ale pěkná :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 30. června 2012
    Možno Sedmistruna :) Možno Citrouš :)
  • upraveno 30. června 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 30. června 2012
    Protože tak aspoň nezprzní další knižní postavu ;)
  • upraveno 1. července 2012
    Ach tak, kdyz oni fan-nazi nevi co chteji. Kdyby ho zmenili, uz slysim ty reci o Cleosovi, Yare, Talise apod. :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.