Hodnocení povídek

upraveno 25. října 2012 v Povídky
1246716

Komentáře

  • upraveno 18. června 2012
    Nojo ta používá opalovací krám s částečkami aktivního azbestu :-D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 18. června 2012
    Se učila u prezidenta Bensona :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 18. června 2012
    :D :D Každý sa bavíme inak.. Asi ju to už v tom Merene nebavilo :)
  • upraveno 18. června 2012
    Mimo vaši diskuzi - nemohl by nějaký dobrý člověk zde zveřejnit seznam, kdo vlastně posílal povídku. Mám pár typů, ale nejsem si jistá, jestli dotyční vůbec něco psali.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 18. června 2012
    Alek to spravil a skoro ho tu ukameňovali :D
    ... uklávesovali?
  • upraveno 18. června 2012
    Ne nemohl - žáden seznam - a žádné tipování na veřejnosti - doma si sestavujte tabulky :-)
    Vzešla tu totiž žádost už dříve, že někteří si chtějí udělat takovou přidruženou tipovací soutěž a tím bychom jim to pokazili - proto buďme ohleduplní a žádné tipy a pak si můžete taky zahádat :-)
  • upraveno 18. června 2012
    Jo, to je pravda, takhle je to asi nejlepší. Jsme už přece velké holky, tak si to nemusíme zjednodušovat. :-)
  • upraveno 18. června 2012
    Když jsem tak pročítal ty povídky tak jsem se zamyslel proč jsem taky něco nenapsal. Nemám sice takový literární talent jako někteří ale něco bych sepsal :D Třeba to sem pak hodím mimo soutěž :)
  • upraveno 18. června 2012
    Klidně. Do našeho výkvětu amatérské tvorby bys určitě zapadl, neboj se. :-)
  • upraveno 18. června 2012
    Už jste někdo bodovali? :-)
  • upraveno 18. června 2012
  • upraveno 18. června 2012
    Já měl rozepsané asi dvě strany, a potom mi odešel notebook, což mě slušně řečeno mrzí, tím spíš, že moji teorii jsem ještě nečetl. (jsem u povídky 8)
    Dneska mi přišel opravený stroj, tak to třeba když bude chuť, taky mimo soutěž dopíšu.
    Dřímá tu pár opravdových talentů.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 18. června 2012
    Taky jsem ještě nebodovala. Čtu si to pomalu, postupně a píši si poznámky. Zvládla jsem zatím jen 8 povídek a musím říci, že jsou fakt dobré. Už mám 2, kterým chci dát body na 100%. Ale teda vybrat jenom 5 z 15-ti je nadlidský úkol.
  • upraveno 18. června 2012
    Ja si precitam za 3 dni vsetky a o 2 tyzdne sa budem snazit v slabej chvilke si spomenut a ktore poviedky sa mi zaryli hlboko do zavitov, tak to budu tie prave orechove :)
  • upraveno 18. června 2012
    Tak fajn, MOŽNÁ dám dohromady své drobečky a taky časem dodám... V duchu hesla "Ale Vy první...". :)
    To už máme nesoutěžně autorů. Arianus, Blackfish, sederik, heavy určitě taky dopíše... ;D
  • upraveno 18. června 2012
    Blackfish: Na pravopis se u nás nehraje, prosim tě. ;-)
    No vidíš, Howland má u tebe pěkné hlášky. :-)

    Počkej, Miss Utah, chceš jako říct, že jsi nic neposlala? (heavy shock)
  • upraveno 18. června 2012
  • upraveno 18. června 2012
    Můžeme pak uspořádat anketu mimo soutěž. :-)
  • upraveno 18. června 2012
    Raptorko, máš pravdu, tam by to sedlo líp, bohužel mě ráno nenapadlo asi vhodnější slovo a teď už jsem se o to nestaral.
  • upraveno 18. června 2012
  • upraveno 18. června 2012
    A já tě bral jako tutovku!
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 18. června 2012
    Miss Utahraptor: Heavymu zřejmě nevyšel tip na obdivovatelku :)
  • upraveno 18. června 2012
    heavy: Nápodobně! Já se zase těšila na kontext konkrétních úryvků... ;)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 18. června 2012
    MU: Hnojit je potřeba, aby to rostlo!!! :)
  • upraveno 18. června 2012
    Krisa: Do závratných výšin...
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 18. června 2012
    MU: A ještě dál :)
    Protože komu se nelení, tomu se červení.
  • upraveno 18. června 2012
    Krisa: Překrásná logika! I barvy odpovídají (Kdysi jsme byli v divadle na Zelené Karkulce, tak proč by se nemohlo červenit... :)!
  • upraveno 18. června 2012
    Tak jsem to teď dosmolil začal jsem už ráno, je to kratičké, drastické, někoho možná naštvu. Ale abych upřesnil. Mám Starky rád, Eddarda uznávám jako čestného muže. Tady se mě trošku zmocnila temná strana síly.

    P.S. Když tam najdete hrubku, prosím o slitování.

    http://leteckaposta.cz/493722738
  • upraveno 18. června 2012
  • upraveno 18. června 2012
    Třeba ta moje stejně není napsaná a do čtvrtka ji určitě nedopíšu.
    Takže za sebe říkám ne, ani by to podle mě nebylo fér vůči zbytku, který musel dodržet termín.
    Ale slibuji, že tu svoji dodám, i když to třeba bude trvat trochu déle. ;-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.