Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
virtuální aspirín ? Pche - já tehdy celou noc zvracela snad 50x a navíc mi rozčísli lebku a měl jsem tam krvavý slepený strup - bylo to super never more :-))
Anonymní Alkoholik je veřejný majetek :-) Sem si nevymyslela :-)
a bolo by dobré aj toto: