Souhrn Bouře mečů 2

upraveno 25. října 2012 v Sumáře kapitol
«1

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. května 2011
    Takže zbývá Jaime, Sansa a a Sam? Podělíme se nějak? Jsem ochoten k čemukoli, ale aby se neobjevil ser Těžkohlavý, který má na Sansu copyleft.
  • upraveno 20. května 2011
    ok, zoberiem si Jaimeho. nazvyme to karmou :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. května 2011
    No tak já si beru Sansu, ode mě to snad Heavy snese... :)
  • upraveno 20. května 2011
    Tak se ale pořádně odívejte, který kapitoly zbývaj, části těch postav už jsou hotový, zdálo se mi.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. května 2011
    No jestli dobře koukám, tak Sansa i Jaime postrádají všechny kapitoly z druhé části Bouře, zatímco u Sama zbývá jen jeho poslední kapitola.
  • upraveno 20. května 2011
    Jaime ma zle cislovanie kapitol.
  • upraveno 20. května 2011
    hmm, mrknu na to zítra
  • upraveno 21. května 2011
    Tak ten Jaime mi přijde ok, co přesně nesedí?
  • upraveno 21. května 2011
    že druhá kniha začína Jaime IX. má to byť skôr IV nie?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 22. května 2011
    Je to Jaime VI. ne? Teď to vyoadá jako Jaime šestý...
  • upraveno 22. května 2011
    Tak jinak. Bouře mečů 1 má 5 kapitol Jaimeho, ne? Takže BM 2 začíná Jaime VI. Čili problém je asi v tom, že každý čteme jinak tu tabulku. Já jí tvořil tak, že se čte zleva doprava po řádcích, takže Daenerys IV, Arya VIII,... a nikoli Daenerys IV, Catelyn V,...
  • upraveno 22. května 2011
    hej. ja som ju čítal v stĺpcoch. všetko ok. zajtra sa pustím do králokata. trochu ho osekám na podstatu :)
  • upraveno 22. května 2011
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 22. května 2011
    To Sanse abych v některých partiích přidal. Na významu...
  • upraveno 22. května 2011
    potrebuje to holka... :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. května 2011
    To jo. Jediné co by se jí dalo useknout je kus Malíčka.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 5. listopadu 2011
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 5. listopadu 2011
    Ále, stačí nějakých 30 čísel - od krku nahoru...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 5. listopadu 2011
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 5. listopadu 2011
    aha
  • upraveno 6. listopadu 2011
    moje chyba, sorry..
  • upraveno 7. ledna 2012
    Takže jsem konečně doplnil Sansu od flankera. Nikde jinde snad už nic nevisí, takže si to směle můžete rozebrat, bratři a sestry Hlídky :-)
  • upraveno 10. ledna 2012
    Doplnil jsem tedy i Jaimeho a poslední kapitolu Sama. Tím se mi zdá, že je hotovo. Díky a omluva, že jsem to nechal tak dlouho rozpracované.
  • upraveno 10. ledna 2012
    A jsi si jistý, že to je opravdu všechno? :-)
  • upraveno 10. ledna 2012
    vůbec. Projdi to :-)
  • upraveno 8. června 2012
  • upraveno 8. června 2012
  • upraveno 8. června 2012
    Moorti: Přesně tak - ti slaďoušci Tywin, Frey a Bolton dali hlavy dohromady. Seveřani poražený, jejich král a ostatni vůdci mrtvý, chudák Sansa dědička Zimohradu. Hej, a těch dalších zhruba sto stran, to je taky samá radost :D
  • upraveno 8. června 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 8. června 2012
    Moorti: Na toto nemohu odpovědět, protože by ti vzplál monitor (nadávkami) :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.