Nejlepší kamarádka....aneb holka co vás podrží...

upraveno 6. listopadu 2010 v Akce a hlasování

Protože jsme více méně maskulinní fórum a rádi se bavíme o ženách (byť imaginárních). Napadlo mě, co si vytvořit anketu, která by ukazovala jaké ženy v různých pozicích preferujeme? Hodně lidí tu má rádo (a to je slabé slovo :) ) Sansu, jiní zase obdivují Daenerys. Ale chtěli by jste je za kamarádku, milenku nebo manželku? Někdo by se rád svěřoval Sanse, ale pomiloval by se radši s Cersei (naopak asi těžko:-). Začal bych asi nejlepším kamarádkou, i když to neznamená, že to je nejméně významný vztah, neboť jak zpívá jeden náš mírně vyčpělý zpěvák "Přátelství je někdy víc než láska.." :D

«13456712

Komentáře

  • upraveno 17. listopadu 2007

    No z tohodle seznamu vybírám nejmladší zástupkyni. Ale když si s ní tak rozuměl Jon, tak já jistě taky. ;) Zbytek bych jako kamarádky zavrhl. Namátkou..

    Cat, Lysa, Melisnadra, Cersei, Aša...příliš upjaté.

    Arianne, Dany..."Nabízet přátelství tomu, kdo touží po lásce, je jako nabízet chleba tomu, kdo umírá žízní."

    Sansa...spešl kategorie, je nebezpečné s ní kamárádit, nedej bože být s ní příbuzný, ve slabé chvilce na vás vykecá kdeco a může vás to stát i kejhák. Jo a nemám rád citronový zákusky. A nemiluju Floriana. ;)

  • upraveno 17. listopadu 2007

    Já to vezmu trochu zevrubněji, od žen se kterými bych se nechtěl kamarádit vůbec, až po ty se kterými bych si rád předával důvěrnosti, povídal si s nimi úplně o všem, chodil na na svařáka, když příjde zima atd.

    Lysa - je psychotička a navíc mě nebaví si povídat o zdravotním stavu našich dětí, zvláště, když žádné ještě nemám....a také neumím lítat

    Cersei - není přátelský typ, je paranodiní a lidi okolo sebe jen využívá

    Melisandra - ráda nechává upalovat lidi a s tím se nedokážu vnitřně smířit

    Catelyn - je prostě divná a má teď něco s hlasem...

    Arya - příliš mladá, nemáme nic společného

    Aša - muže považuje za svoje nástroje, příliš tvrdá na citlivého melancholika :D

    Sansa - Sansa je celkem fajn, ale Malíček by se postaral o můj brzký a nepříjemný konec

    Arianne - je super, ale s tou bych dělal radši jiné věci než si povídal, navíc je moc ukecaná

    Dany - Dany je skvělá, chytrá, oba máme rádi draky, cestujem a kdo by se nechtěl přátelit s budoucí královnou?

  • upraveno 19. listopadu 2007

    Kdo dal Sansu, probůh?! heade, tohle není téma "Nejlepší kamarádka...aneb holka co vám podrží". ;)

  • upraveno 19. listopadu 2007

    Co? Já to nebyl. Až teď. :lol:

  • upraveno 19. listopadu 2007

    No kurňa, tak se přiznejte, hlavu vám neutrhnu. Nebo budu nucen zkontrolovat, jestli nemá head 2 účty. ;)

  • upraveno 19. listopadu 2007

    No tak, jen se klidně přiznejte, on vám nic neudělá! :D

    Účtů mám, pravda, několik (jsem velmi bohatý :lol: ), ale IP vlastním jen jednu, musím tě zklamat, sansoklaste. :wink:

    Už je zase nejlepší! Jak jen ona to dělá, holka... 8)

    V seznamu mi chybí Brienne. To by byla ideální vrba.

  • upraveno 19. listopadu 2007

    Velice dobrý postřeh. Brienne je opravdu holka do nepohody, trochu zatvrzelá, ale já bych ji ve svém seznamu hodnotil vysoko ne li nejvýše.....

  • upraveno 23. listopadu 2007

    Já se omlouvám všem, co hlasovali.Kvůli přidání Brienne z Tarthu jsem musel upravit anketu a vaše hlasy se vymazali.

  • upraveno 23. listopadu 2007

    Takhle se to dělá, abysme Sansu zkrouhli! Správně!!! Každý teď ví, co se stane, pokud jí zas dá svůj hlas. ;)

  • upraveno 23. listopadu 2007

    A já myslel, že to je nějaké temné spiknutí! 8) :lol:

    Flankere, kde jsi? Honem! Sansulína nás potřebuje! :twisted:

  • upraveno 24. listopadu 2007

    Quote:
    Takhle se to dělá, abysme Sansu zkrouhli! Správně!!! Každý teď ví, co se stane, pokud jí zas dá svůj hlas.


    Aleku netahej mě do opozice proti Sansofilům :D V tomhlo boji jsi kamaráde osamocen, já jsem neutrální :wink:

    Aspoň víš, jak se cítí Chmur obahjující Tywina....takřka proti všem :D

    PS: Flankere dej Sanse hlas, ať může tuto parodii ankety vyhrát a my můžem otevřít novou..lákavější "Nejlepší milenka...aneb holka co vám podrží" :lol:

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. listopadu 2007

    No dobře no, byl jsem to já. Tak nějak mi to bylo líto, že jí nikdo nedal - ehm, teda nedal jí bod. :lol:

    A sem pro to, by se to rovnou přejmenovalo jak navrhuje Chmur. 8)

  • upraveno 24. listopadu 2007

    Quote:
    No dobře no, byl jsem to já. Tak nějak mi to bylo líto, že jí nikdo nedal - ehm, teda nedal jí bod.


    Drahý sere flankere...muži nedávají...muži si berou :lol:

    Nicméně.....

    Tamtadadaaaaaaaaaaaaaaaa

    Jako právoplatný tvůrce této ankety vyhlašuji za vítězku a tím pádem ženu (dívenku), se kterou se chce většina zúčastněných přátelit Sansu Stark.....

    Sansa vyhrála ve strhujícím souboji o pouhý jeden hlas před Aryou Stark a Brienne z Tarthu....

    Bravo!!!Sláva vítězce, ostatní ženy budou znásilněny nešťastníky, kteří na ně vsadili.....

    ....sakra...já jsem dal hlas Brienne...au to bude bolet....moje uši... :cry:

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. listopadu 2007

    Uši? Já bych se bál o něco jinýho. Třeba o krk, nevim, na co hned myslíte. Jsem ovšem krajně zvědav na výsledky ankety ke zde nastíněnému "Nejlepší milenka". Ať můžu brát.

  • upraveno 25. listopadu 2007

    Quote:
    Sansa vyhrála ve strhujícím souboji o pouhý jeden hlas před Daenerys Targaryen a Brienne z Tarthu....


    PROTESTUJI!!! Dany nemá žádný has a Arya má jeden! A hlavně Arya měla vyhrát, vždyť s ní kámošil už velký Jon, tak přece musí bejt dobrá kámoška. ;)

    Prohlašuji hlasování za zmatečné (nemluvě o malé účasti, ale vpodstatě byla stoprocentní, že? ;)).

  • upraveno 25. listopadu 2007

    Omlouvám se...ten zmatek jsem vnesl já...nějak jsem se překoukl (nebo jsem možná něvěřil, že by se někdo chtěl přátelit s Aryou:-)...Nicméně vše je napraveno.

    Vítězkou je potvrzena Sansa Stark :wink:

  • upraveno 25. listopadu 2007

    Absolutními vítězkami jsou dcery Starkovy, to zní líp..ostatně Lyanna taky jistě stála za hřích...ee, co to kecam, vlastně za kámošení. ;)

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. listopadu 2007

    No pokud by šlo čistě o hřích, to bych asi hlasoval pro Arianne Martell.

  • upraveno 30. listopadu 2007

    Já jsem hlasoval pro Brienne, ta se narozdíl od Sansy umí ohánět mečem, takže je to taková holka do nepohody....

    Takže maskulinní fórum říkáte? Ale nějaký holky sem přece psávaly ne?

  • upraveno 30. listopadu 2007

    sakryš, že bych taky dal Brienne? ;)

  • upraveno 1. prosince 2007

    Psávala sem jedna dívka.

    Brienne a Sansa? To se z hlediska přátelství nedá srovnávat. To je jako srovnávat Real Madrid (Brienne) a Spartu (Sansa):-)

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. prosince 2007

    Sakra chlapi, chci vás vidět, jak ve skutečnosti kamarádíte s holkou, co má metr devadesát, devadesát kilo a takový jako vy si dává k snídani. 8)

  • upraveno 13. prosince 2007

    Trefné! ;) Brienne prostě není kamarádský typ.

  • upraveno 14. prosince 2007

    Jak to, že ne? Je přece Jaimeho nejlepší kámoš. Jaime by ti to vysvětlil. Jen z ní nesmíte mít takový strach, vy pápěrkové. :wink:

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 14. prosince 2007

    No já se zrovna za pápěrku nepovažuju, ovšem naskýtá se otázka, co vlastně muž očekává od přátelství se ženou. Nějaká moudra:

    "Může vůbec existovat přátelství mezi mužem a ženou?" - "No proč ne, když je ten chlap teplej a ženská lesbička." (Vážení přátelé, ano!)

    Kamarádka - žena ve Vaší blízkosti mající nejakou vadu, kvuli které je vyspat se s ní neco, co Vás vubec neláká. (Slovník randění)

    S ženskou se kamarádí zkrátka blbě, protože

    A) je pěkná - myslim na něco jinýho,

    B) neni pěkná a má ženskej pohled na věc - nerozumíme si,

    C) neni pěkná a má mužskej pohled na věc - neni to ženská.

    Brienne je asi tak něco mezi b) a c), neřikám, že bych si jí nepřátelil, ale nevěděl bych co s ní.

  • upraveno 15. prosince 2007

    No máš asi pravdu, když se tak na tím zamyslím, tak moje nejlepší kamarádky byly nebo jsou jsou pěkný holky :D :D Ale i u méně "obdařených" kamošek jsem aspoň jednou pomyslel na to, jaký by to s ňou bylo :oops: :oops: :lol:

    Hold si fakt někdy nemůžu pomoct

  • upraveno 16. prosince 2007

    Soudě podle názvu topicu, má se zřejmě za to, že přátelství mezi mužem a ženou spočívá v tom, že si tyto dva zcela rozdílné subjekty :twisted: vzájemně vylévají svá srdce, bolístky, litují se, chápou a utěšují. Něco takového by mohlo fungovat pouze v případě, že jsou si nedostupní (ženatí/vdané s někým jiným). Jinak je to všechno jen záminka pro eventualitu, aby spolu mohli skončit v posteli.

    Přátelství mezi mužem a ženou prostě nefunguje. (Úspěšně vyzkoušeno).

    Přátelství je totiž láska bez sexu.

    Ledaže by byla vaše nejlepší kamarádka zároveň vaše manželka. To je ovšem ideál.

    Jestli se za znak přátelství bere pouze povídání (a některé ženy/muži dokážou opravdu "rozkecat" každého), musí to být bez jakéhokoli sexuálního podtextu. A tak asexuální zase nejsme.

    Nejlépe to asi ilustruje ona klasická věta: "Víš, co? Zůstaneme radši kamarádi, jo?" :roll:

    No ale protože se nebavíme o životě, ale o postavách z Písně ledu a ohně, připadá mi Brienne dostatečně asexuální na to, aby se z ní mohla stát nejlepší kámoška, holka do nepohody, která vám nebude vyčítat, když přijdete z baru opilí našrot, ale pěkně vám ustele, zazpívá ukolébavku a bude chodit okolo vás po špičkách... :D

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. prosince 2007

    Jenže komu ustele a bude o něj pečovat? Milovala Renlyho, a to proto, že se k ní jako jediný choval citlivě. A její představy určitě nějaké to šmajchlování zahrnovaly. To, co říkáš, je naprostá pravda, ale platí to obousměrně. To znamená že erotické choutky by nesměla mít ani jedna strana. :wink: Takže třeba vy byste po Brienne netoužili a ona po Vás jo, to by nedělalo dobrotu. :roll:

  • upraveno 17. prosince 2007

    Quote:
    Přátelství mezi mužem a ženou prostě nefunguje. (Úspěšně vyzkoušeno).


    Funguje. Mám to vyzkoušeno. Stačí, když se dva sexuálně nepřitahují a přeci si jinak rozumí.

    Quote:
    Přátelství je totiž láska bez sexu.


    To znamená, že pokud se svou holkou nespím, jsem s ní jen kamarád? Co je to láska? (navrhuji založit nový topic:-)

    Quote:
    "Víš, co? Zůstaneme radši kamarádi, jo?"


    Tak to je jedna z vět, které nemám, ale opravdu nemám rád. Horší je už snad jen obdobná formulace: "Mám tě ráda víš, ale jen jako kámoše" Brrrrrrrrrr

    Brienne

    Aby jste ji přitahovali, museli by jste být velmi, ale velmi pěkní, protože Renly a případně i Jaimme jsou jistě pěkní a charismatičtí muži.

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. prosince 2007

    Jsem rád, že nejsem jediný, komu se oné věty dostalo. :lol:

    Upřímě bych Brienne přitahoval docela nerad. 8)

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.