Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
14849515354394

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. května 2012
    Will Scarlett O´Hara (Bláznivý příběh Robina Hooda)
  • upraveno 29. května 2012
    Kriso - to naštěstí neznám a důsledně se krejzy komediím (zvláště emerického původu) vyhýbám :-))
  • upraveno 29. května 2012
    A což takhle dát si 4 vraždy, drahoušku? :-)
  • upraveno 29. května 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 29. května 2012
    Viděla. Nenadchlo, neurazilo. Depp je jistota, Pfeiffer je taky výborná, Eva Green hraje v podstatě totéž, co v Camelotu (takže nic moc). Osudová láska hlavního hrdiny je taková mřenka nedomrlá, div že si jí vůbec všiml. Jsou tam dobré vtípky, některé scény jsou výborné, ale jako celek to moc nefunguje. Bizarní dům a rodina jsou zajímaví, ale skoro nic se z toho nevytěží.
    Ale já nejsem Burtonův fanda, takže pokud jsi z jeho filmů nadšený, tak si k tomu přihoď pár plusových bodů.
  • upraveno 29. května 2012
    Tak nejsem fanoušek na život a na smrt, ale mám jeho filmy celkem rád, hlavně Sweeney Todd se mi moc líbil. Uvidím, pokud to po výplatě ještě bude v kinech, asi se půjdu podívat.
  • upraveno 29. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
    http://www.csfd.cz/film/306731-nedotknutelni/ Luxusní francouzský humor :-D
  • upraveno 31. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
    oplati sa Men in black 3? ako oddychovka samozrejme :)
  • upraveno 31. května 2012
    Ale musíš mít vypnutý mozek. :-)
  • upraveno 31. května 2012
    som chora, casu habadej, dieta mi strazia rodicia, Hostina precitana, caka sa na Tanec, takze nemam na vyber :)
  • upraveno 31. května 2012
    V takových případech povolávám na pomoc staré dobré prověřené kusy a neexperimentuji s novinkami. ;-)
  • upraveno 31. května 2012
    Hildegardo - napiš raději povídku o původu Jona Sněha :-)) A když to budeš mít hotové, tak napiš ještě tři další jiné v jiném stylu a jinou kombinací :-)) Přinejmenším zvýšíš šance na úspěch a někteří z nás budou mít co číst, když nebude do čeho žgnout :-))
  • upraveno 31. května 2012
    Jarla: fajn, uz mam 4 odstavce ale stale mam problem zakomponovat tam cucoriedku, nech to nevyzera prilis krcovito :)
  • upraveno 31. května 2012
    A co kozub, lopta a oblički? :-))
  • upraveno 31. května 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 31. května 2012
    A proč by ne? :)
  • upraveno 31. května 2012
    Možou sedět pri kozube...rozhodně je to pravděpodobnější, že budou sedět pri kozube než při elektrickém grilu :-D
  • upraveno 31. května 2012
    Sansa sedela pri kozube a jedla čučoriedkový koláč. Zrazu pribehla Arya a hodila jej do obličiek loptu.
  • upraveno 31. května 2012
    Jak se slovensky řekne pomeranč? :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 31. května 2012
    Jeden pomeranč sa zalubil raz?
  • upraveno 31. května 2012
    že by pomeranč ? :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 31. května 2012
    Pomaranč.
  • upraveno 31. května 2012
    heade, ides pre istotu pisat po slovensky? :) nezabudni C-E-N-C-Ú-Ľ :)
  • upraveno 31. května 2012
    Zlobivá Arya hodila své hodné sestře Sanse pomeranč přímo do obličeje a začala kolem ní radostně křepčit a poskakovat jako - aha, až teď jsem si uvědomil, že čučoriedka není veverka. :-)
  • upraveno 31. května 2012
    som bola nedavno v obchode, predavacky som sa pytala, ci maju cucoriedkovy jogurt, ona, ze nie, iba boruvkovy, tak som si vypytala ten fialovy...holt bratri, chybite nam :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 31. května 2012
    S tim "a" a "e" jsem váhal.

    BTW když se říká borůvčí, jak se to řekne po slovensky?
  • upraveno 31. května 2012
    cucoriedkovy
    dopln si makcene a dlzen :)
  • upraveno 31. května 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.