Jarla, po ôsmej večer na mužov musíš ísť trochu so súcitom, naše mozgy už znižujú aktivitu. Treba nám jasne všetko vysvetliť a nepísať len jednovetové odpovede :D
sarven: Vďaka aspoň niekto :D Inak mne by hádam kebyže nevidím seriál nedôjde ani ten Varys v pivnici... možno áno vďaka tej čapičke s koncom a Illyrio vďaka tomu vidlicovému fúzu, ale inak neviem neviem :D
Komentáře
EDIT: Pozde. :)