Co zrovna čtete?

upraveno 6. listopadu 2010 v Literatura
12526283031144

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 25. května 2012
  • upraveno 25. května 2012
    To bylo dilema! :-O

    edit: Jinak než jsem se rozhodla, už bych uhořela. :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 25. května 2012
    :D Možno aj tak bol myslený heavyho príspevok - sa ani nestihneš rozhodnúť :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 25. května 2012
    Já se přiznám, že bych knihy nezachraňovala vůbec. Bez většiny bych se obešla, a Píseň by se dala pořídit znovu :)
    Mnohem víc by mi lámalo srdce opustit filmotéku. Kromě spousty originálních DVD, které mě stály slušný peníz, by se mě mrzely i filmy, které se u nás v běžné distribuci nevyskytují. Dát to znovu dohromady by byl velký oříšek. I když taky by to z valné většiny bylo realizovatelné.
  • upraveno 25. května 2012
    No, tak před dvěma, třemi roky na začátku léta hrozily povodně dost velké na to, abychom plavali i my. Přijeli jsme k babičce, tam televize zapnutá a celé odpoledne se jenom sledovaly zprávy. V devět večer babička zavelela a poslal mne s maminkou domů, abychom sbalily lepší oblečení, přenosnou elektroniku, doklady apod. a dovezly to k ní (bydlí na kopci, pět kilometrů zvlněného terénu od nejbližších řek). Pamatuji, jak jsem oblečení sbalila v pěti minutách a půl hodiny strávila balením knížek (těch větších a cennějších) a ukrýváním těch "nedůležitých" do batohu s oblečením, do krabice k počítači... :D
    K babičce jsem jich dotáhla necelých sto. Když se na to přišlo, byla jsem seřvána ze všech stran, že tahám "píčoviny" a pak nebudu mít ani v čem chodit. :D
    (Jinak voda k nám tenkrát nedošla.)
  • upraveno 25. května 2012
    Vášnivá čtenářka. :-)
  • upraveno 25. května 2012
    ziadne knihy, mne otec vzdy hovoril, ze keby nieco, tak zlato je v tomto sufliku a cokolada vo vedlajsom :)
  • upraveno 25. května 2012
    "Tati, já už víc těch zlatých prutů do kapes nenarvu!" :-)
  • upraveno 25. května 2012
    No asi bych uhořela mezi horami knih - není úniku :-) Všechno z masivu a knihy kam se podíváš, na stěnách kde nejsou knihovny jsou obrazy a nástěnné mapy, těžké závěsy....dobře by to tu fajrovalo...by vydudnělo do základu :-D
  • upraveno 25. května 2012
    Vidím, že smrt v plamenech není pro většinu osazenstva tak nepředstavitelná. :-)
  • upraveno 25. května 2012
    Spíš nevyhnutelná :(
  • upraveno 25. května 2012
    Myslím, že představa uhoření je strašlivá dostatečně. Ovšem potenciální ztráta knih dokáže zablokovat všechny myšlenkové pochody, nevázající se přímo k hrozící tragédii. :D
  • upraveno 25. května 2012
    Že jo - když si představím ty hory prvních vydání a kompletních sérií v perfektním stavu...a když vím, za kolik se nyní prodávají, protože dotisky nebudou....a to mluvím jen o fantasy a sci-fi :-)Směle se přehoupnu přes šestimístné číslo...přes sedmi asi ne :-)
  • upraveno 25. května 2012
  • upraveno 25. května 2012
    Ta zrůdička je vážně urážka slovenského národa :-)
  • upraveno 25. května 2012
    Neprovokuj její obdivovatele. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. května 2012
    Zase jsem se přesvědčil o své nevzdělanosti v oblasti showbusinessu...
  • upraveno 25. května 2012
    flankere, to ti sluzi ku cti a krase :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. května 2012
    Zřejmě hlavně k psychickému zdraví :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 25. května 2012
    Náhodou, díky Noře Mojsejové a její reality show Šéfka, jsem se několik večerů dost nasmála. Já myslím, že jejím hlavním povoláním není cožetovlastněje?, ale komička.
  • upraveno 25. května 2012
    když jsem si jednou, JEN JEDNOU, pokusila spočítat, kolik peněz je v mé knihovně, málem to se mnou švihlo... ještě,že jsem v matematice tak špatná... :-)
  • upraveno 25. května 2012
    Ha Tyno, jednou jsem taky počítal a přišel jsem na to, že jsem vlastně docela bohatej =))
    Nad tím, že by mi mohly shořet knížky jsem se už nejednou pozastavil a dokonce jsem si dělal plán, které bych zachránil v první řadě. Samozřejmě by to byly knížky od markuse Heitze.
  • upraveno 26. května 2012
    Navíc knihy časem nabývají na ceně :-) Některé víc a jiné míň, ale přidaná hodnota to je :-)
  • upraveno 26. května 2012
    To je pravda, zvlášť ty, které už k dostání budou jen těžko. Ale ne že bych nějaký takový měl =D
  • upraveno 26. května 2012
    Najviac ma prekvapilo, keď som sa postavil pred všetky tie knižky a zbežne si prepočítal ich hodnotu... na čísle desať tisíc som sa radšej zastavil a už som o tom nepremýšľal. Za 10 tisícoviek by sa dalo kúpiť veľa zaujímavých vecí...(ale knihy by nenahradili :))) )
  • upraveno 26. května 2012
  • upraveno 26. května 2012
  • upraveno 27. května 2012
    som dostala prave Atlas legendárních zemí, potesenie na mojej strane :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 27. května 2012
    Zemí ako je napr. Valyria? .D
  • upraveno 27. května 2012
    no ved to, ta tam akosi chybala :), ale zase som sa dozvedela, preco sa Panenske ostrovy volaju Panenske :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.