Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
Protože se k tomu nikdo kompetentnější nemá, tak zakládám toto témátko, kam možno vkládat jakékoliv vlastní (ať nemáme potíže s autorskými právy) krátké i dlouhé literární útvary či odkazy na ně. Povídky, či básničky, vážné i humorné - máte volné pole působnosti :-)

Literární výzva

Kdo má chuť a nápad ať se zúčastní :-) Sepsání povídky na téma. Délka i pojetí libovolné.

Rozsah: Neomezen
Jazyk: Předpokládá se čeština nebo slovenština; může být i jiném jazyce (angličtina, polština, ruština apod.), berte však do úvahy, že tím se snižují šance na to, aby Vaši práci ocenilo dostatečné množství čtenářů...
Styl: Libovolný literární útvar (ano, i básně a eseje)
Omezení: Držte se tématu, prosím... Prosím Vás, abyste neprozrazovali předem, kdo a co jste sepsali - ať si to hezky užijeme :-)
Hodnocení: Čtenáři budou po zveřejnění udělovat body
Odevzdání: Kdykoli do 30. listopadu 2012 na alek@icefire.cz s nadpisem IF povídka, soubor (nejlépe .doc, .txt, .rtf, ne pdf) pojmenujte vaším nickem, případně jménem, pokud nejste registrovaní. Alek bude tak hodný, že všechny došlé povídky následně uveřejní anonymně, pouze očíslované. Pak nastane další fáze - čtení a hlasování :-)
Dodatek : Do e-mailu Alekovi přidejte ke své povídce i svůj nick, jenž zde používáte, aby nedošlo ke zmatkům.

image

Téma:

1. Alternativní realita (jedinečná šance změnit děj a osudy z knížek)
2. Němí společníci (Vlci, draci, havrani, měniči, ser Illyn... Zvíře nemusí být hlavním aktérem povídky)
3. Dobrodružství Eurona Greyjoye (co podnikal předtím, než se nechal zvolit králem?)

Doplnění: Crossover je možný, marvelovské prsty sahají daleko... Stejně tak je možný příběh ze současnosti, ve kterém hraje Píseň ledu a ohně nějakou zásadní roli.

**********************************************************************************************

Téma 1. kola: Původ Jona Sněha

Vítěz 1. kola: heavy-head

Témata 2. kola
1. Tenkrát ve Staré Valyrii (o tom neví nikdo nic, takže možnosti takřka neomezené:-)
2. Tajný deník postavy Písně ( výběr postav je rovněž omračující :-)
3. Perný den postavy Písně ( prostor pro masakry a vynalézavé popisy úmrtí oblíbenců fóra značné! :-)

Vítězka 2. kola: Ben Nevis

Vítězka 3. kola: heavy-head
145791075

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 24. května 2012
    heavy_head napsal(a):

    Není můj. :-)

    Neboj sa, to vieme, takto by sme ťa nepodcenili :))))
  • upraveno 24. května 2012
    heavy: ani v tej najhorsej nocnej more by som si nedovolila povedat, ze nieco take si spachal ty :), ja sa uz neviem dockat toho tvojho dielka :)
    a odkial to mas?
  • upraveno 24. května 2012
    Mně se dneska v noci přisnilo cosi podobné tomu, co by možná stálo za to napsat.
    Máte už to někdo hotové? :-)
    Lorde Gepeto, ty obyčejně býváš velmi rychlý... :-)
  • upraveno 24. května 2012
    no ja uz mam "hlavnu dejovu liniu", este to hodit na papier
    uz viem kto, s kym a preco :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 24. května 2012
    :D No veď som predsa bleskurychlý lord :D Každopádne, mám nejaký ten základ, ale to je taká skomolená paródia, že namiesto toho radšej pošlem niečo iné a tú paródiu dám sem nesúťažne :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 24. května 2012
    Hildegarda napsal(a):

    no ja uz mam "hlavnu dejovu liniu", este to hodit na papier
    uz viem kto, s kym a preco :)

    Kačka s Boltonom pretože nikto sa nestará o španielskú inkvizíciu .D
  • upraveno 24. května 2012
    Hildegarda napsal(a):

    heavy: ani v tej najhorsej nocnej more by som si nedovolila povedat, ze nieco take si spachal ty :), ja sa uz neviem dockat toho tvojho dielka :)
    a odkial to mas?


    To mě teda neznáš. :-)
    Ehm, odkud? Zdroj: internet. ;-)
    No dobře, jestli chcete nabrat inspiraci a nevadí vám západozemština: http://archiveofourown.org/tags/Lyanna Stark*s*Rhaegar Targaryen/works
  • upraveno 24. května 2012

    :D No veď som predsa bleskurychlý lord :D Každopádne, mám nejaký ten základ, ale to je taká skomolená paródia, že namiesto toho radšej pošlem niečo iné a tú paródiu dám sem nesúťažne :D

    Nejsem si jistý, ale mám pocit, že můžete posílat i více prací. Jarlo, je to tak? ;-)
  • upraveno 24. května 2012
    Hildegarda napsal(a):

    no ja uz mam "hlavnu dejovu liniu", este to hodit na papier
    uz viem kto, s kym a preco :)


    Už se těším na ten propletenec lidských těl. :-)
  • upraveno 24. května 2012
    heavy_head napsal(a):

    Hildegarda napsal(a):

    no ja uz mam "hlavnu dejovu liniu", este to hodit na papier
    uz viem kto, s kym a preco :)

    Už se těším na ten propletenec lidských těl. :-)
    tak to ta sklamem, opisovat kopulaciu mi mhmm nikdy neslo :)
    takze tentoraz bez :) - a mozno tak spoznas, ze som to pisala ja, lebo ostatni to mozu ponat explicitnejsie :)
  • upraveno 24. května 2012
    Poznamenávám si: Hildegarda - slovensky, bez interpunkce a bez sexu. :-)
  • upraveno 24. května 2012
    a doriti :), explicitne povedane :)
  • upraveno 24. května 2012
    Explicitní odhalení totožnosti. :-)
    Já tam asi budu mít jednu explicitní scénu, kdy žena svléká jednoho muže očima. :-)
    A jednu až dvě vulgární nadávky - aby to bylo víc realistické. :-)
  • upraveno 24. května 2012
    dalsie poznavacie znamenie :)
    takze aj ked sa nepodpiseme, tak kazdy znaly veci bude vediet, kto co toci :)
    predpokladam, ze Lord Gepeto nahodi nejaku velmi nepravdepodobnu teoriu, ktora doteraz nikoho nenapadla a taktiez to bude po slovensky :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 24. května 2012
    Hildegarda: Si píš :D Moje bude ľahko rozoznateľné - prosto ta najväčšia blbosť :D Ale asi ju napíšem schválne po česky
  • upraveno 24. května 2012
    Ne, on říkal, že použije Google translator, abychom ho nepoznali. :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 24. května 2012
    heavy: Nestraš, ak by som ho použil to by bolo jasné, ktoré to je... A Tak Rhaegar Vtáči princ skáče hľa tajomstvo vieri Lyannoš zbroj bum! :D
  • upraveno 24. května 2012
    Jaký plánujete rozsah (v A4)?
  • upraveno 24. května 2012
    Vážně nevím. Ještě jsem nezačal.
    Jestli myslíš normostrany, tak... 10-20-30?
    Kolik ty? ;-)
  • upraveno 24. května 2012
    ja max 5 A4, nech tu ludi neunudim k smrti :)
  • upraveno 24. května 2012

    Hildegarda: Si píš :D Moje bude ľahko rozoznateľné - prosto ta najväčšia blbosť :D Ale asi ju napíšem schválne po česky

    no tak na to by som si netrufla - este by sa mi ta priplietla nejaka cucoriedka, atrament, kozub a bola by som uplne jasna :)
  • upraveno 24. května 2012
    Hildegarda napsal(a):

    Hildegarda: Si píš :D Moje bude ľahko rozoznateľné - prosto ta najväčšia blbosť :D Ale asi ju napíšem schválne po česky

    no tak na to by som si netrufla - este by sa mi ta priplietla nejaka cucoriedka, atrament, kozub a bola by som uplne jasna :)
    Výborně, takže zneužiji domácí levnou pracovní sílu pro vymyšlení několika hodících se slovenských slov, zakomponuji je do textu a budu za maskovaného Slováka. :D
  • upraveno 24. května 2012
    MU: dodam na zakazku, lebo inak sa tu na tej materskej unudim na smrt, vdaka bohu za sutaz
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 24. května 2012
    Hildegarda napsal(a):

    Hildegarda: Si píš :D Moje bude ľahko rozoznateľné - prosto ta najväčšia blbosť :D Ale asi ju napíšem schválne po česky

    no tak na to by som si netrufla - este by sa mi ta priplietla nejaka cucoriedka, atrament, kozub a bola by som uplne jasna :)
    No veď ja som nenapísal, že to bude aj gramaticky správne, ale o čosi sa pokúsiť môžem :D
    Miss Utahraptor napsal(a):

    Hildegarda napsal(a):

    Hildegarda: Si píš :D Moje bude ľahko rozoznateľné - prosto ta najväčšia blbosť :D Ale asi ju napíšem schválne po česky

    no tak na to by som si netrufla - este by sa mi ta priplietla nejaka cucoriedka, atrament, kozub a bola by som uplne jasna :)
    Výborně, takže zneužiji domácí levnou pracovní sílu pro vymyšlení několika hodících se slovenských slov, zakomponuji je do textu a budu za maskovaného Slováka. :D
    To by bolo dobré, ja by som to úprimne privítal :))))
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 24. května 2012
    Inak Jarla alebo Alek alebo aj heavy - Tak môžeme dať aj dva súťažné príspevky? :)
  • upraveno 24. května 2012
    Ale jedině, když to bude vynikající kvalita. :-)
  • upraveno 24. května 2012
    hmmmm tak potom ani jeden...
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 24. května 2012
    :D No to sľúbiť nemôžem, ale čosi hádam spadne z môjho pera... koniec konečných koncov - veď vďaka Montimu to mám aj v banneri .))))
  • upraveno 24. května 2012
    Hildegarda napsal(a):

    hmmmm tak potom ani jeden...

    Na Gepeta jsou kladeny zvýšené požadavky. Koneckonců jednou se probojoval až na hlavní stranu webu. :-)
    My ostatní můžeme i slabší průměr. :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 24. května 2012
    heavy: Prikladáš mi moc, ktorou neoplývam... A veď aj ty si tu bol :D A nemyslím, že jedenkrát
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.