Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
14546485051394

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 17. května 2012
    Fargo doporučuji!
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. května 2012
    Fargo nedoporučuji, ale to jsem zase sám za sebe (tzn. mám hodně odlišnej vkus, co je pro jiný kult, je pro mě na palici).
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 22. května 2012
  • upraveno 22. května 2012
    Zima se blíží...a Tony Stark s ní :D
  • upraveno 22. května 2012
    Avengers jsou paradni marvelovka :)
  • upraveno 22. května 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 22. května 2012
  • upraveno 22. května 2012
    A vy jste to četli někdy jako komix? já jsem četl jen Asterixe a Obelixe, čtyrlístek a Kačera Donalda :D Tyhle americky-patriotický záležitosti mi docela unikaj a nijak mne to nemrzí..

    Hmm aha super - remake ne pokračování :-(
  • upraveno 22. května 2012
    Hele jak je to teda v marvel originalu se spidermanem. Kousne ho zmutovanej hajzlovej pavouk nebo si vyrobi uniformu a takový věci na vystřelovani pavučin... nebo obojí ?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 22. května 2012
    Já jsem přesvědčená, že ho hryzl pavouk, ale ruku do ohně za to nedám :). Komiks jsem nečetla, ale jako malá sjížděla animovaný seriál.
    Klasické komiksy (sešitky) nevlastním, pouze Asterixe, pár Kačerů, Road to Perdition, Vránu, 300 a 6 dílů Sin City. Ráda bych víc, ale to řeším vždycky v knihkupectví - chtěla bych regál od levýho rohu nahoře po pravej dole :)))
  • upraveno 22. května 2012
    Yes.. na ten jsem taky koukal a bavil mne 2:15 dokonce ty upoutávky si pamatuju!!! :-)

    Ten zdivočelí hmyz je třeba odstranit bleeee!! :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 22. května 2012
    My na to koukali na Primě (nevím, jak se dřív jmenovala, ale myslím, že to Prima nebyla - Premiéra?). Ukázky si pamatuju, ale ty příšerné hlasy vůbec :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. května 2012
    Jo, Premiéra.

    Spider-Man se Maguirem mě moc nebavil. Takový zoufalý průměr.
    Komiksové filmy já mám hodně ráda.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 22. května 2012
    Spiderman nebyl špatný, ale X-mani a kluci z Avengers mu nakopávají slušně zadek :). Mocmě nabavil Superman (ani nevím, kolik dílů už je) a Daredevil + film o paní z Daredevila bylo přímo utrpení.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. května 2012
    Elektra byla hrozná. Horší už byla jen Catwoman s Halle Berry. Ale Daredevil se mi celkem líbil.

    Iron Man je moje srdcovka, nejen kvůli mému druhému nejoblíbenějšímu herci RDJ :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. května 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 22. května 2012
    Jo Elektra se to jmenovalo. Na Catwomen jsem úplně zapomněla - o co tam vůbec šlo? Z puťky se stala sexy bojovnice, která nakopala zadky těm, kteří s ní zametali, nebo v to bylo něco víc?
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 22. května 2012
    První díl X-Men byl úžasný. Vzpomínám jak jsem to poprvé viděl. Na Nově v zimě a zrovna jsem zdobil perníky. Tak teď každý rok v zimě když zdobím perníky pustím si k tomu X-Men. Loni jsem dal všechny tři díly. Pak letos na jaře Wolverina ale nevím nevím jestli se kouknout na First Class. Příběh by měl být dobrý ale nějak se mi u filmů všeobecně nelíbí mladí herci / herečky. Tak co myslíte? Má cenu se koukat na X-men: První třída?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. května 2012
    Rozhodně má. Dvojka X-Men zatím sice zůstala nepřekonaná, ale je to hodně dobré.
  • upraveno 22. května 2012
    First Class se prvním a druhým X-Menům minimálne vyrovnává. Vaughn to skvěle zrežíroval a Singer si to z pozice producenta ohlídal. Blockbuster, ale sakra chytrej blockbuster.
    Jinak trilogie Spiderman se dnes v porovnání s top comicsovkami jeví poněkud ... dětská.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 22. května 2012
    Wolverine mne moc nenadchl, ale První byla fakt dobrá.
  • upraveno 23. května 2012
  • upraveno 23. května 2012
    X2 ju mega. X1 1class kúsok pod, ale super. Ak si dal x3 a wolva, nevahaj!
  • upraveno 23. května 2012
    Amaroun:
    Diktator je naprosto perfektni!!!!
    Ja se nejvic tesim na Hobita:DD
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 23. května 2012
    No mě právě líbilo(Od nejlepšího): X-men 1, X-men 3, Wolwerine a až daleko daleko vzadu je X-men číslo 2.
  • upraveno 23. května 2012
    Od nejlepšího: X-Men: First class, Wolverine, X-Men 1, X-Men 3 a na konci X-Men 2 (to byla nuda).
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. května 2012
    Wolverine tak vysoko? U mě to má sotva 50 %.
  • upraveno 23. května 2012
    Zajimave X-man dve je povazovan ze nejlepsiho z X manu :D A tady je zatracovaný. Mě se osobně líbí hodně First Class.

    Musím si sehnat dikátora, vypadá to zase na cohenuv masterpiece, borat by super, bruno slabsi, diktator me hodne láká :D
  • upraveno 23. května 2012
    každý má jiný názor a to je přece dobře, ale co se týče hodnocení, tržeb, názorů kritiků atd nemá X-Men: První třída moc konkurenci..
  • upraveno 23. května 2012
    Nevada: nemůžu se Jackmana nabažit :D + se mi líbil i příběhově. Jediné, co mi tam vadilo, byla ta holka s blond melírem v černých vlasech (jméno si fakt nepamatuji, už je to roky, co jsem viděla X-Meny naposledy...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.