Hra o trůny 2x08 - Princ ze Zimohradu

upraveno 20. května 2012 v 2. řada
1679111214

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 22. května 2012
  • upraveno 22. května 2012
    Miss Utahraptor: No presne, Benjen jako AA.....uz ho vidim jak sedi na zombie bilem drakovi kteremu sleha z tlamy led a vichr, zautoci na tri pubertalni dorostence v podobe Danyininych (fuj to je hnusne slovo) jedinych detatek a zasype je snehem....pak zahrmi na Roh Zimy, ktery se zmeni na tlampac a rekne "vsechno to byl fake, zadny Svetlonos neni, Zima prichazi"
  • upraveno 22. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 22. května 2012
  • upraveno 22. května 2012
  • upraveno 22. května 2012
    nemozem si pomoct, vsetko dokazem akceptovat, ale Ros by som najradsej vyskriabala ocka. Stretla sa vobec s Tyrionom? Preco je taka ochotna vziat na seba nalepku "Tyrionova behna", kedze riziko je dost velke a benefit ziaden?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 22. května 2012
  • upraveno 22. května 2012
    IMHO na řetěz můžeme zapomenout. Stannis je dva dny od Králova přístaviště a Tyrion v tomhle díle teprve dal dohromady nějakou obranou strategii. Mimochodem v tomhle souhlasím s Nevadou - nějak jsem nepostřehla, že by pro město něco dělal, i když to v jednom z minulých dílů tvrdil.
  • upraveno 22. května 2012
  • upraveno 22. května 2012
    Hildegarda: Tyrion s ní spal na Zimohradu hned v 1. díle 1. série. Dal jí ten přívěšek se lvem.
  • upraveno 22. května 2012
  • upraveno 22. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 22. května 2012
    Tak v knihe tam bola Alalaya, ktorá bola vychovaná ako šľapka, čo plní to, čo je jej povedané a tá si uvedomovala, že za svoje trápenie dostane odmenu - a tú Alalayu tyrion využíval na stretnutia s Šae, preto si Cersei myslela, že má ,,Tú Tyrionovu štetku."

    Avšak vo filme tam dali Ros. Ja som nepostrehol, že by jej dával nejaký prívesok s levom, ani že by bola nejako podstatná, ale prosto už v prvej sérií bola akýmsi stelesnením všetkých neviestiek Westerosu :)
  • upraveno 22. května 2012
    Hmmm Varys se hlásí :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 22. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 22. května 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 22. května 2012
  • upraveno 22. května 2012
  • upraveno 22. května 2012
  • upraveno 22. května 2012
    Dal jim to kovat už před pár díly co si pamatuju. Osobně si myslím že nesledujeme Hru o Trůny ale Hru o Ros. Všichni chtějí dobýt Kingslanding kde je a jen Theon si myslel že je na Zimohradu a když tma nebyla tak se strašně naštval a udělal si dva well-done stejky :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 22. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 22. května 2012
    blackfish: Kedy im to dal Tyrion kovať?
  • upraveno 22. května 2012
    Blackfish: Tak prece se mi to nezdalo?
  • upraveno 22. května 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 22. května 2012
  • upraveno 22. května 2012
    You know nothing Krisa :D
  • upraveno 22. května 2012
    Treba dúfať a pre istotu poslať výhražný list Martinovi :D
  • upraveno 22. května 2012
    Inak, k dielu: Dinklage si koleduje o ďalšie ocenenie, tú časť, kedy prišiel do svojich komnát zahral geniálne, asi najlepší herecký výkon v celej GoT. A Stannis bol úplne ohromný, je síce pravda, že čo sa týka podoby, tak sa ten herec k nemu hodí len farbou vlasov, ale zahraný bol presne tak, ako mal byť.
    A ten koniec: keby som nebol čítal až po Hostinu(a nebol nedočkavý natoľko, že čítam aj spoilery z Tanca a prvú kapitolu Vetrov), tak by to bol teda riadne otrasujúci zážitok(pozitívne). A tá hudba bola úplne dokonalá, presne sa mi tam hodila.
    A už sa teším na diel číslo 9
    Battle for Blackwater is coming :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. května 2012
  • upraveno 22. května 2012
    Souhlasím, hudba byla skvělá, Djawadimu přicházím na chuť. A poslední dva díly můžou být taková síla a emociální ždímačka, že snad scénáristům odpustím i tu natahovanou střední část série.

    Nevada: Mohlo, ale tak trochu doufám, že si pro další sérii tvůrci seriálu vezmou k srdci připomínky diváků.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.