Jar Jara ve filmu jsem ještě snesla. Nevadil mi tolik, jako jiným fanouškům (to C-3PO mi leze na nervy víc a mnohem déle). Ale v seriálu Clone Wars toho šišlavého idiota dotáhli do vskutku smrtící obludnosti :o(
C-3PO jsem brala jako nutného degena (ve filmu musí být krasavice v nesnázích, švarný hrdina a "vtipný" degen), proto jsem ho filtrovala. Jar Jar byl navíc nad degenskou položku.
Jj, hodně dlouho. Mám dlouhodobě krizi - nechce se mi vůbec nic :)
Seriálů mám rozkoukaných nebo naplánovaných strašně moc. Třeba celou třetí sérii Whitechapelu, na kterou jsem se původně velmi těšila, jsem zatím vůbec neviděla.
Komentáře
Nevada: To už se ti teda nechce docela dlouho. :-)
Seriálů mám rozkoukaných nebo naplánovaných strašně moc. Třeba celou třetí sérii Whitechapelu, na kterou jsem se původně velmi těšila, jsem zatím vůbec neviděla.