Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
1495052545575

Komentáře

  • upraveno 5. září 2012
    *
  • upraveno 5. září 2012
    *
  • upraveno 5. září 2012
    *
  • upraveno 5. září 2012
    *
  • upraveno 5. září 2012
    *
  • upraveno 5. září 2012
    *
  • upraveno 5. září 2012
    *
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 5. září 2012
  • upraveno 5. září 2012
    Gardien, Vlcacka: moje povídka není zrovna nejoriginálnější ani nejzábavnější, takže se divím , že tam vůbec nějaký ten komentář je :D byla bych spokojená i kdybych měla jen jeden bod, jsem ráda, že to vůbec někdo dočetl až do konce :)
  • upraveno 5. září 2012
    Komentáře ještě budou. :-)
    já se třeba ke slovenským ještě nedostala
    dneska v práci nešlo vůbec číst, ale od zítřka mám dovču a všechno doženu. :-)
  • upraveno 5. září 2012
    Vlcatka: ak je tvoja mizerna ale komentovana moja je aka? Skvela a nekomentovana? :(
  • upraveno 5. září 2012
    Gardiene, tvoje povídka určitě má minimálně jeden komentář...:-) Proč se tak podceňuješ? Četla jsem všechny povídky a žádná není hrozná.
  • upraveno 5. září 2012
    Tak okaj jeden :D
  • upraveno 5. září 2012
    Gardien: Přidej:-) Ty si myslíš, že čím víc komentářů, tím lepší povídka?
  • upraveno 5. září 2012
    Gardien: Naopak, třeba je tvoje povídka tak dokonalá, že ostatní nenachází slov ;)
  • JayJay
    upraveno 5. září 2012
  • upraveno 6. září 2012
    Jay: na druhou stranu se můžeme utěšovat tím, že každý není takový hnidopich jako Jarla :-p
    V takových věcech mají výhodu starší ročníky, protože toho víc stihli načíst, vidět a prostudovat. Mladší ročníky zase mají čerstvé znalosti ze školy a lepší paměť. :-)

    Gardien a spol: Jednak počet pochvalných komentářů není přímo úměrný bodování a druhák se podívejte, jak dopadlo první kolo. Skoro každá povídka dostala od někoho plný počet bodů.
  • upraveno 6. září 2012
    My jsme z vesnice a nikdy jsem zabíjačku neviděla :'(. Počítá se stahování králíků? :D
  • upraveno 6. září 2012
  • upraveno 6. září 2012
    MU: já si pamatuju všude ty litry krve a přesně - slepičí útoky na hlavu :D. Vždycky jsem prý ochotně pomáhala se stahováním a chytáním krve, už někdy od čtyř let :D.
  • upraveno 6. září 2012
    Kolikokoli: A pak bylo ještě fajn prodávání kůží. U nás jezdil jednou měsíčně kožák s dodávkou, vyhrávající dechovky a všechno to za pár korun skupoval. To se vždycky muselo rychle běžet, aby nám neujel a já měla strašnou radost, když jsme to "stihli" (popravdě u nás pokaždé přibržďoval, ale co kdyby... :D).
  • upraveno 6. září 2012
    Jo, to bylo skvělý :D. Těch deset korun nebo kolik jsme dostali za kůže jsme si s bráchou mohli nechat, tak jsme se vždycky snažili jim naběhnout z druhé strany vesnice :D.
  • upraveno 6. září 2012
    Horentní finanční odměny za vynaloženo snahu. xD
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 6. září 2012
    Necháte už toho! Chudáčci králíčci :D
    Můj kamarád vždycky na mé šklebení na zabíjení králíků a Ouška na smetáku říkal, že to je prostě maso a ta zvířata se kvůli tomu chovají... Ale teď jim umřela králice a on chodí krmit mikrokrálíčátka a zjistil, že má taky duši = nezvládne je zabít a sníst :)
  • upraveno 6. září 2012
    v utorok som bolpracovne v prahe, a dal som si prvýkrát v živote králika (cibula plnená králičim mäsom) a bolo to veľmi dobré. taká zastrčená hospodka/reštika vpodstate v centre - Universal tuším...

    edit: keby som vedel ako, presuniem to celé do jedálničkového fóra, nech to tu neplevelí.
  • upraveno 6. září 2012
  • upraveno 6. září 2012
  • upraveno 6. září 2012
  • upraveno 6. září 2012
  • upraveno 6. září 2012
    brbr: A co vyhrává? "Pojďte s kůží na trh?" :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.