Rankopedia - anketa o nejoblíbenějšího uživatele

upraveno 27. října 2012 v Akce a hlasování
123457»

Komentáře

  • upraveno 14. května 2012
    flankere - mohu ti dát recept :-) Jsou vážně výteční - zmizí jako první (ostatně už leta dělám jen ty druhy cukroví, co mizí okamžitě - dělám 8 kilo pro domácnost a stěží vydrží do Silvestra :-))

    Monty - tu jsem ještě nejdela :-) Jméno mi připomnělo Savojskou dynastii :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 14. května 2012
    Kdepak, my už takhle máme co dělat, abysme všechno zbaštili aspoň do půlky ledna... :)
    Krom posledníchg vánoc, kde se dělalo všechno čistě symbolicky...
  • upraveno 14. května 2012
    To je ta část mimo mé chápání - že někomu vydrží dobré cukrové :-D
    Jsem dělala včera velký pišingr s broskvema a ořechama - to se pak po vytažení rozkrojí na čtyři díly a okamžitě to zmizí, než to stihne vychladnout :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 14. května 2012
    Nojono, málo hladových krků a hooodně cukroví.
  • upraveno 14. května 2012
    Zvlášť když to nejsou hladové krky, ale mlsné huby :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 14. května 2012
    To víš, v 15-20 jsem to taky likvidoval 4x tak rychle co dneska...
  • upraveno 14. května 2012
    V kategorii 15-20 žádné zástupce nemáme :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 14. května 2012
    No oni ti malí prckové taky spořádaj víc jak sami vážej... :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 14. května 2012
  • upraveno 14. května 2012
    Monty - o takovou krabici bych taky chtěla zakopnout :-)) I když raději ne - polovina cukrového má krémovou náplň - to by už nebylo košér :-D
    Tu čokoládu jsem zkrátka ještě nikdy neviděla - to víš, na horské pokraniční vísky to asi nevyvážejí :-))
  • upraveno 14. května 2012
  • upraveno 15. května 2012
  • upraveno 15. května 2012
    Na mna a na moje deti :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 15. května 2012
    Zbiehajú sa mi slinky... Ale radšej nikomu nepoviem, že mám chuť na tučniaka, niečo by si o mne ešte pomyslel.. Ja by som mal mať len žabiu diétu .D

    EDIT: Tučniačik s rumom :P
  • upraveno 15. května 2012
    Nebo rum bez tučňáčku.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 15. května 2012
    :D Tiež možná alternatíva
  • upraveno 5. září 2012
    To Londýnské logo je příšerné - to vidím prvně :-)) Logo chce především nápad - někdo ho má, někdo ne - mít nápad na objednávku...inu asi to jde, ale výslekdy jsou...odpovídající :-))
    Některá tradiční taky stojí za to :-))
  • upraveno 5. září 2012
    Hm já mám ráda poněkud výpravnější loga v příjemných barvách (což se o tom Londýnském olympijském říct nedá - ne že by to byla růžová, ale tak hnusná růžová...)

  • upraveno 5. září 2012
    No automobilky si to umí zaplatit - i když komu platil pak Renault...:-)
    Úpravy loga během času mi taky přijdou káh - nechápu důvod a smysl, pakliže to není jedno z těch log, jako jsi třeba uvedl na začátku :-)
    Já mám na logo ještě požadavek, že musí být esteticky hezké a to třeba Poldi splňuje :-)
    Niké przní výslovnost, takže je nesnáším z principu :-)
    Přestože o Macech nedokážu říct slušné slovo jako uživatel, tak toto je majsterštyk
  • upraveno 5. září 2012
    Checht - nemám slabost pro žádnou z těch značek, protože nejsem s kompem tak dobrá, abych zvládla Linux :-)
    Ale trocha skryté reklamy neuškodí - chuť pětihvězdičková :-))
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.