Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
14344464849394

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 5. května 2012
    muhehe
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 8. května 2012
    Expedables jako akční film stáli docela za prd. A jako pocta starým akčním filmům 2x. Stallone to tam ve druhé půlce začal brát moc vážně a celé to šlo do háje. Statham u mě nikdy nebyl dostatečně "charismatický" akční hrdina a tak mi tam spíš překážel. Trošku to vylepšil Jet Li, ale ne moc. Obávám se, že druhý díl bude jen potvrzením syndromu pokračování hollywoodských velkofilmů. To už jsem se víc bavila u RED, ale i to považuju v celku za průměr.
  • upraveno 10. května 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 10. května 2012
    Hehe, nějakej granát vedle mě, co to je, ja geroj amerikaničeskij :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 12. května 2012
    Joss Whedon je bůh a Avengers jsou pecka :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. května 2012
    Mě jednou kouslo klíště ale sakra nestal se ze mě superklíšťák :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 12. května 2012
    Asi to nebylo to správné klíště ;)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. května 2012
    Teď abych lítal po lesích a hledal to správný, já chci prostě pít krev na úrovni :)
  • upraveno 12. května 2012
    Zkus nějaké z lesů koľ Černobylu .-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. května 2012
    Co sou tam Stalkeři už to tam s klíšťatama prej neni co to bejvalo :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 12. května 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 12. května 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 12. května 2012
    Nj, už asi točí.
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 12. května 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 12. května 2012
  • upraveno 13. května 2012
    Nebude náhodou i Zelený lampáš 2? A nejlépe ještě 6 dalších pokračování - nemůžu se dočkat :-D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 13. května 2012
    Lampáš naštěstí nebude. Vydělal v kinech velký kuloví. Myslím, že to byl dokonce největší propadák roku.
  • upraveno 13. května 2012
    To je mi novinka :-D Větší stupiditu jsem neviděla, ale kámoš mne varoval, že existuje - Kapitán Amerika :-D
  • upraveno 13. května 2012
    Tak jsem dostal do pacek DVD s The Red October (Hon na ponorku) a hádejte co? Baťuška !!Putin!! tam je! A to je to film z roku '90 :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 13. května 2012
    Tam hraje?
  • upraveno 13. května 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 13. května 2012
    Aha :)
  • upraveno 13. května 2012
  • upraveno 13. května 2012
    To vypadá opravdu vtipně. Borat byl úlet, chvílemi vtipné a chvílemi strašně nechutné.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 13. května 2012
    Jo, u prvního traileru v kině jsem si říkala, že to bude hovadina. Ale včera jsem viděla rozšířený a mohlo by to být dobré :)

    Mimochodem - včera jsem viděla i rozšířený trailer na Sněhurku a lovce a taky to na mě udělalo mnohem větší dojem než první verze. Jen se trochu bojím, že jsem tím pádem viděla už všechny nej scény.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 13. května 2012
    Nemůžu si pomoct, ale mě zatim Sněguračka přijde jako povinnej zástupce genderovejch kritérií, Lovec jako nadrženej "hláškař", trpaslíci jako Jar Jar Binks x 7 a zlá královna by se eště mohla ďábelsky zachechtat jako imperátor Ming. Počkat, ona se v ukázce chechtá jako imperátor Ming. Sranda je, jak se ta hudba pořád pokouší bejt ultimátně osudová, ale jakmile se ukáže delší záběr, připomíná to spíš pochybnou akční komedii.

    Ale samozřejmě můžu se mejlit.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 13. května 2012
    7 Jar Jar Binksů je smrtelná dávka
  • upraveno 13. května 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 13. května 2012
    Nicméně vzhledem k pozorovaný relativní natěšenosti na ten film jsem asi jeden z mála s tímhle pocitem. A můj vkus je někdy hodně odlišnej od zbytku populace...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 13. května 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.