Rankopedia - anketa o nejoblíbenějšího uživatele

upraveno 27. října 2012 v Akce a hlasování
24567

Komentáře

  • upraveno 12. května 2012
  • upraveno 12. května 2012
    Starku - hypochondři budou chodit furt, stále budou žlampat actimel (předražená syrovátka) a dlabat multivitamíny jako centrum - prostředky na předraženou moč....to nezměníš.....je absolutně zbytečné to řešit! Mi vadí ta lež v Ústavě! stačí, když se tam napíše, že zdravotnictví není zdarma a budu spokojená. Nazývejme věci pravými jmény....:-)
  • upraveno 12. května 2012
  • upraveno 12. května 2012
    Já zas neslyšela už mnoho let, že by někdo nějaké ATB dostal na cokoliv....třeba je to doktor od doktora...
  • upraveno 12. května 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. května 2012
    O přímých platbách ve zdravotnictví coby pozitivním regulačním prvku nechci slyšet ani slovo.
  • upraveno 12. května 2012
  • upraveno 12. května 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. května 2012
    Stark z hor: Ty máš vážně hodně mimózní představy viď?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 12. května 2012
  • upraveno 12. května 2012
  • upraveno 12. května 2012
  • upraveno 12. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 12. května 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. května 2012
  • upraveno 12. května 2012
    Jo myslím, že to spadá pod bod 9 v Ústavě, že listina je součástí ústavy, ne ?

    Ad matematikové - já mám matematiky ráda - mají vynikající myšlení v oboru, který je mi absolutně vzdálen a obdivuji jejich schopnost vyšší matematiky (to znamená, že taky umím učivo základky a střední školy, ale hovořím, o vysokoškolské matematice zaměřených VŠ). Takových lidí si vážím a obdivuji je. Jejich myšlení je velmi uspořádané :-)
  • upraveno 12. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 12. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 12. května 2012
  • upraveno 12. května 2012
    flankere - jo za tyhle hnusíky jsem jim způsobila pernou chvíli v porodnici :-) zdravotní péče je bezplatná, oni chtějí pouze příspěvek na jídlo - jíst jsem nedostala dva dny - tak mi to odečtěte :-D a pak se začne vytahovat z paty něco jiného...tak říkám fajn, pak si tedy odečtěte tu poměrnou část za jídlo...pak to vypadalo, že jídlo je zdarma :-D Já neměla nic proti zaplacení, já jen chtěla, ať to správně pojmenují podle pravdy a tam nastal kámen úrazu :-p
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. května 2012
  • upraveno 12. května 2012
  • upraveno 12. května 2012
    To je mi líto :( Takové věci se ženským dělat nemají - to nepochopí jiný než matka :(
  • upraveno 12. května 2012
  • upraveno 12. května 2012
    LG. Matematika aj biológia sú krásne veci a keď sa biolu len biflíš a nehľadáš tam spojitosti, polovica kúzla je preč. V biológii je dosť vecí na chápanie (vlastne skoro všetko, záleží, ako sa na to človek pozerá).
  • upraveno 12. května 2012
    Chmure - otec si to neodrodí a neleží tam v porodnici doráňaný - ani nejlepší otec si to neumí představit - je to divná směs pocitů, kdy ženská vlastně musí spojit lásku k někomu koho zná dlouho, ale nikdy ho neviděla a teď ten někdo dostal podobu - je to vlastně kus jejího těla - huh to se prostě nedá vysvětlit. ta společně prožitá strašná bolest zvláštně spiklenecky spojuje.
    Tím nedegraduji "otcovskou" lásku, jen poukazuji na zjevný rozdíl, který nelze ani přiblížit ani překlenout.....
  • upraveno 12. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 12. května 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. května 2012
  • upraveno 12. května 2012
    Já ti tu odpověď přeložím z úřednické mluvy - "Neser!" :-p
    Ode mne se kladného špitání nedočkáš :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.