1235766

Komentáře

  • upraveno 8. května 2012
    Ugla: Tak to já zas takhle neberu... Ono no tohle když už to vidíš v nějakém širším kontextu, tak to proste akceptuješ... Stejně jako broušení či připalování zobáku kuřat. Někdo se snad snaží dokonce o úplnou degradaci slepice, aby ten ten její krátký život nebyl moc frustrující...
  • upraveno 8. května 2012
    Jarla: Ani nevím. Líbí se mi svalnatá plemena. Třebas ty, co využívají v koridě. Taky se mi celkem líbilo to krémově hnědý monstrum na obrázku, který jsi sem vložila. Krávy mě moc neberou. Jednak jsou mnohem zajímavější zvířata (pro mě) a navíc mi moc nechutná hovězí, to už si dám radši koninu.
    Z hospodářských zvířat mám radši prasata, kozy a husy.
  • upraveno 8. května 2012
    No Belgické modré jsou na mne vážně moc...
    belg
    Ale obecně nejsou taková monstra běžná - ani Cheroláci se nechovají čistí - pouze se běžné kravky většinou českého červeno nebo černostrakatého inseminují Cherolákem (střední rámec) a výsledná býčci i jalovičky mají výbornou zmasilost. S kříženci problémy nejsou - naopak jsou krásně samostatní a mohou být celoročně na ohrazené pastvině, protože se nedojí a kde jim je nejlíp.
    Hezounká nenápadná kravka na mlíko je Holštýnka
    holšt
    To jsou ty, co se přebarvují na fialovo :-p

    Osobně bych chtěla do Francie, kde mají řeznictví se specializovanými výseky - to jest - pouze Cherolaise, Blond d Aquitaine, Maine-Anjou....skutečně bych si chtěla vyzkoušet, jak chutnají tyhle speciálky :-)
  • upraveno 8. května 2012
    @Amaroun: on nikdo nepotřebuje, abych mu to schvaloval. Moje volba je pouze v tom, zda to podpořit koupí či ne.
  • upraveno 8. května 2012
    Já to chápu... Za určitých okolností bych to taky nepodpořil :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 8. května 2012
    Ti huňáčci jsou rozkošní. Mít HIghland verse Aberdeen Angus velikost středního psa, hned bych jednu chtěla, ten čumáček :)
  • upraveno 8. května 2012
    No ony jsou větší - cirka 150 v kohoutku - ale jinak ohromně nenáročné :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 8. května 2012
    Jarla: To je na mě moc - já se bojím koní, krav a kohoutů :)))
  • upraveno 8. května 2012
    Krisa: A to máš jako avatar Jona? Nestydíš se?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 8. května 2012
    Chmur: Jon je kůň, kráva nebo kohout?
  • upraveno 8. května 2012
    Krisa - a co Jerseyky? maličké i jen 300kg drobné....ohromně užitečné a roztomilé :-) Prý jsou "gentle" :-))
    jr
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 8. května 2012
    Já bych radši huňáčka, ty jsou roztomilejší :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. května 2012
    Jindřich Šimon Baar: Pro kravičku.
  • upraveno 8. května 2012
    ddd

    ddd

    ddd
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 8. května 2012
    momentka
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 9. května 2012
    Montezuma3: Ti mají sakra propracovanou čarodejnici... :) (chudák, ten musel dopadnout)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 9. května 2012
    :)
  • upraveno 9. května 2012
    Jenom zastrčit násadu a můžeš začít šůrovat. Něco takového jsem si vždyky představoval pod názvem mopslík.
  • upraveno 10. května 2012
    American psycho. :-O
  • upraveno 10. května 2012
    Psycho to je - ten první ještě je takový neděsivý, ale ty ostatní jsou místy dost hnusné! Tak na noční můry dobré :-)
  • upraveno 10. května 2012
    Připomíná mi to takové ty obrázky, co nakreslili schizofrenici a různí takoví jiní blázni, jenom technicky dokonalejší.
  • upraveno 10. května 2012
    Ani nevím, kolik z toho jsou fotomontáže a co je dokreslené - bezvadně udělané - to se musí nechat....ale hnus neobadaný :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 10. května 2012
    jen ať si děcka zvykaj, že horor neni legrace.

    BTW co byla vaše noční můra?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 10. května 2012
    Obrázek s klaunem přesně popisuje mé pocity z klaunů.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 10. května 2012
    flanker.27 napsal(a):


    BTW co byla vaše noční můra?

    Byla? Já mám nořní můry a děsy doteď :)))
  • upraveno 10. května 2012
    Vzpomínky z nemocnice (jedinkrát jsem tam byla) - bílé stěny, bílé povlečení, zima, hlad, přeslazený čaj, bílá káva a kakao, ponižování, zacházení jak s kusem flaksy, nejen že mi vzali knihu slovenských rozprávek, ale ještě na mne řvali, že jsem ji ukradla, protože pětileté děcko podle nich neumí číst a vůbec ne slovensky, všichni hrozně lhali, cikáni mi ukradli jedinou hračku, co jsem měla z domova, nepustili ke mně nikoho z rodiny a lhali, že za mnou nikdo nepřišel, byly i horší věci, ale ty prostě neřeknu ve fóru a z injekcí mám tak panickou hrůzu, že už mám i soudní potvrzení, že mi nikdo nesmí dát injekci ani odebrat krev bez mého výslovného souhlasu, protože je to proti listině základních práv a svobod a navíc bych ho mohla v okamžiku panické hrůzy zneškodnit jakýmikoliv prostředky....doktoři s tím mají věčně problémy a to jsem byla leda 2x v porodnici - nikdo si to nepřečte a pak se děsně diví a další várka sester a historie se opakuje....hnus! Bylo mi tehdá 5 let a nebýt v okně mříže, tak jsem z šestého patra skočila....ale nepodařilo se mi protáhnout nikde hlavu :( Snila jsem o tom, že přijde dinosaurus a vyzvedne mne odtamtud....
    Fuj...v noci se mi někdy tohle vrací a jsem zasou tou bezbrannou malou holkou :(
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 10. května 2012
    Aj, tak tam se začal Jarlin sešup k podivnosti :) Teď si představ, že si musíš dávat injekce denně jako Eliška...

    Krisa: Co třeba?
  • upraveno 10. května 2012
    Kriso, klauni jsou tááákhle vtipní a veselí :-))
    w
  • upraveno 10. května 2012
    flankere - to bych nedokázala - zkrátka bych umřela...
    taky jsem proto šla na veterinu, že....ale tím se to nezlepšílo, jen je rozdíl mezi injekcí kterou dávám já - se soucitem, aby to co nejmíň bolelo a hlavně nikdy neublížit a mezi injekcema, které dávají ostatní - tam si nejsem jejich morální zodpovědností tak jistá :-))

    Sešup k podivnosti...těžko - jsme rodina podivínů :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.