1356766

Komentáře

  • upraveno 4. května 2012
    Já sem poslední dobou zaregistroval, že spousta lidí dává svému hafanovi jméno Bára...otřesné jméno pro psa O_o
    Děláš na veterině Jarlo?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 4. května 2012
    My máme Álu a Míšu. Obě to jsou zlopsice, obě jsou ze sekáče a obě jsou opravud živé:)
    Zlopsice
  • upraveno 4. května 2012
    Krisa: Mají od pohledu krásnou srst- hlavně ta zadní. :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 4. května 2012
    Miss Utahraptor: Jo, jsou to modelky :D
    Ta menší je Míša a je jí rok, ta větší je Ála a je jí dvanáct - vzezření srsti se mění podle toho, v čem se zvládnou vyválet a jak se nám podaří je nacpat do vany, což je úkol nadmíru náročný :)
  • upraveno 4. května 2012
    Krisa: Netroufám si hádat, co je Ála, ale Míša se tváří dost jezevčíkoidně(=hrozní hajzlíci).
    U babičky máme poloviční jezevčici a je to neskutečná potvora- jak píšeš, do vany takřka nelze narvat. Navíc ve svých deseti a půl letech skoro nehrabe a přerůstají jí drápy, takže musíme stříhat- narvat do škopku s teplou vodou, aby drápky změkly- "zůstaň Dorotko, nevylejzej ven, hóódná holka.... zůstaň!"- posledně jsme přemlouvání po deseti minutách vzdali a stříhali, jak to šlo. Konečný výsledek- vysmátý pes, mokré fleky na koberci a já komplet promočené tepláky. :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 4. května 2012
    Miss Utahraptor: Ála má v očkováku "kříženec černý" a z Míšy nám pan doktor udělal (zapsal do databáze) jezevčíka. Akorát ostatní veterináři pak nevěří, že to je Míša a není Ála, protože to přece jezevčík není :D.
    Před Míšou jsme měli s Álou jezevčíka drsnosrstého Ferdu. Lonšký únor nám Fikouš umřel v 16 letech (přibližně, brali jsme si ho sekáče asi dvouletého), byl jezevcoidně tvrdohlavej a akční, lítal jak šílenej. Dostat ho ze zahrady domů (večer, když se šlo spát) bylo na dlouhý lokty (hlavně ho najít, kde se zase vrtá) :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 4. května 2012
    Amaroun: Tak tenhle mumínek by se mi do postele, jako Míša (Ála spí ve skříni), nevešel :D
  • upraveno 4. května 2012
    Obejmi
    Obejmi si svého pidi-slona...

    No a trošku neveselá fotka
    ddd
  • upraveno 4. května 2012
    Krisa: Nám se Dorka tvrdohlavě snaží vysvětlit, že se jí jen tak nezbavíme. Už čtyři roky mívá záněty v tlapkách- injekce- tohle to není- injekce- tahle pomohla... Před více než dvěma lety nám veterinář oznámil, že má asi rakovinu a na operaci si netroufá- nejspíš by se neprobudila- jo, a neměli jsme počítat s tím, že přežije zimu. Zimu přežila, další taky a když letos na jaře vylezlo sluníčko, Dorotka začla lítat po dvoře jak potrhlá. Vylézt s ní ze vrat se rovná sprintu přes celou vesnici. :D
    Bohužel poslední týden vypadá hodně špatně a zítra nejspíš pojede na injekci... Z druhé strany- přes dva roky života "navíc" mi přijde jako dobré skóre. :)
  • upraveno 4. května 2012
    U babičky máme poloviční jezevčici a je to neskutečná potvora- jak píšeš, do vany takřka nelze narvat.
    My měli jezevčíka a byl to ten nejhodnější pes na světě. Vždy když jsem ji koupali tak útrpně seděla a nechala si mlčky "ubližovat". Vůbec nenaplňovala všeobecně vžitou představu, že jezevčíci jsou tvrdohlaví zlí prevíti.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. května 2012
    veterinář oznámil, že má asi rakovinu a na operaci si netroufá- nejspíš by se neprobudila
    Tak to se stalo naší Aličce. V 10 už byla na operaci stará.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 4. května 2012
    No tak přesně proto Ferda loni umřel - našli mu nádor na slezině + Kuschingovu nemoc (nevím, jak se to přesně píše, lékaři prominou). Bylo mu 16 a operace nám byla doporučena (měl to ohraničené a viditelné, proto to mělo jít dobře vyndat), protože měl bolesti a bez operace by stejně umřel a musel by být oblbován, aby ho to nebolelo. Po operaci byl v pohodě, bohužel druhý den se to začalo horšit a o víkendu nám umřel. Aspoň ho to nebolelo, bylo to realitivně rychlé, takže se dlouho netrápil a celou dobu jsem ho držela za packu (přední levou).
    Chmur: Fík byl taky strašně hodnej, ale tvrdohlavej (když si chtět něco na zahradě dočuchat, tak si to prostě dočuchal) a taky se některých věcí bál (holí a hlavně malých dětí - asi se mu něco stalo, než skončil v útulku, protože byl celej orvanej, potrhanej a měl holej ocas...byl to nejzuboženější pes v sekáči, což byla jasná volba, páč ho bylo našim líto)
  • upraveno 4. května 2012
    Jinak lidi co máte psa a jste s Prahy nebo většího města... Jak se stavíte k vlastnictví psa v městě?Musím přiznat, že ač se chovám extrémně čistotně ( za psa), tak někdy to co lidi nechávají na ulicích je peklo...

    Krisa: Ouu :-(
  • upraveno 4. května 2012
    Stavím se k tomu negativně. Pokud člověk není ochotný se o psa postarat včetně úklidu exkrementů, neměl by si ho pořizovat.
  • upraveno 4. května 2012
    Já sice nebydlím ve městě, ale mikroténové sáčky mám permanentně přivázané k vodítku. Naše malá toho sice moc nevyprodukuje, ale já si stojím za tím, že aspoň někdo by měl jít příkladem. Obzvláštně chutní pak jsou majitelé jedinců, kteří dokážou vyprodukovat koblihu velikosti ruky a klidně ji nechat uprostřed chodníku. To bych vraždil.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 4. května 2012
    Já jsem z města/vesnice - okrajová část HK (vesnice kdysi připojená k HK) a dřív jsme bydleli v historickém centru HK. Po svých psech uklízíme celá rodina a nechápu lidi, kteří ty bobky nechají na chodníku nebo trávníku. Neřeknu někde v lese nebo na louce (obří, kde lidé běžně nechodí), ale vždyť se ničeho nedotknou, to by se jim muselo hnusit utírat si vlastní zadek, to je v principu to samé.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 4. května 2012
    Arutha2321: Já si občas říkám, jestli to byl vůbec pes...:)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. května 2012
    Náš panelák je ve svym směru první v Praze (proto mě nedojímaj filmový západy Slunce, vidim to z balkónu každej den naživo). Od nás dál jsou už louky a pole.
  • upraveno 4. května 2012
    Krisa: Taky si myslím, že kdyby to tam položil i ten majitel, vyšlo by to stejně. :)
  • upraveno 4. května 2012
    zlofena, když byla ještě malá
  • upraveno 4. května 2012
    Jarla napsal(a):


    brbr - jo musí být samozřejmě online na webu. jestli nevíš kde, tak třeba http://www.ulozobrazek.cz/index.php
    poslouží - je to v češtině.

    dík, stejně myslím, že jsem to zcela nezvládla :)

    jinak to na obrázku výše je Ira (též někdy Hněvka zvaná). bavorská barvářka v době před pár měsíci (pro neznalé - barváři jsou takoví kříženci jezevčíků a rhodeských ridgebacků :-)
  • upraveno 7. května 2012
    brbr - zvládla jsi to dobře, ale uložobrázek se podělal...ten obrázek, co jsi tam dala je zmenšený, ale zbavíš se toho snadno - dej ho upravit tady a v tom odkazu je před .jpg napsáno _tn to odmaž - i podtržítko i tn a tu tečku s jpg přilep hned za to, pak budeš mít normálně velký obrázek :-)
  • upraveno 7. května 2012
    brbr napsal(a):

    zlofena, když byla ještě malá

    Takto :-)
  • upraveno 7. května 2012
    Jarlo dík, konečně poznávám našeho psa (s technickými věcmi se na mě musí velice polopaticky :)
  • upraveno 7. května 2012
    brbr - taky mi to musel nejdřív někdo říct, jak na to :-) Jak dávat obrázky na web jsem neměla v základním balíčku při narození :-D
    A Váš čoklík má dojemně oddaný výraz :-)
  • upraveno 7. května 2012
    Jarla napsal(a):


    A Váš čoklík má dojemně oddaný výraz :-)

    jo, to byla ještě mlaďounká a blbounká, teď je v puebrtě a veškerá roztomilost fuč :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 7. května 2012
    brbr: Má boží ušiska :) To musí být rachot, když se oklepe.
  • upraveno 7. května 2012
    Krisa: když byla malá, tak jsem jí je spínali kolíčkem, aby se nažrala a uši zůstaly :-) teď už ji tělo dorostlo a ty uši nejsou tak dlouhé. až pořídím nějakou ktuální fotku, tak ji sem hodím (ona ji Jarla zase upraví :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 7. května 2012
    brbr: Žes to okoukala o Mickey Mouse nebo Goofeyho :D
  • upraveno 7. května 2012
    brbr - teď už ten obrázek zvládneš sama:-)
    http://www.ulozobrazek.cz/images/458P1020941_Kopie_tn.jpg
    tohle zkrátíš na
    http://www.ulozobrazek.cz/images/458P1020941_Kopie.jpg
    to je vše - v každém tom obrázku bude akorát na konci _tn které umažeš:-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.