2456766

Komentáře

  • upraveno 3. května 2012
    Jeden rodinný známý měl kdysi takový "problém", že mu pořád něco běhalo pod kola. Známý-veterinář mu tu nezbednou zvěřinu prohlédl a pak byl k obědu tu kanec, tu srna, zajíček... :D
  • upraveno 3. května 2012
    flanker:-) stejná historka z dětství a stejný konec:-)) (my jako děcka jsme se ani nešli podívat a brečeli v autě)
  • upraveno 3. května 2012
    A tohle je můj oblíbený obrázek - jak dopadne chvilka nepozornosti rodičů, když nechají dítě s bulteriérem bez dozoru...
    bul
  • upraveno 3. května 2012
    Jarla: To musí být neskutečně trpělivé zvíře. :D
  • upraveno 3. května 2012
    Nojo a jak z něho dostaneš ty centrofixy? :-) a pak ho budeš chodit venčit kde? :-))
    Moje zkušenosti s bulíky jsou přesně takové - bulíci, co si nechají všechno líbit :-D
  • upraveno 3. května 2012
    Můžeš tvrdit, že se pejsek chystá na plastiku. :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 3. května 2012
    Jarla napsal(a):

    Raptorko - to je zase příspěvek :-D Vždycky mne dokážeš skvěle pobavit a odlehčit situaci :-D

    Gepeto - škřečci jsou miluncí, ale hluputcí. Potkánci jsou chytří, mazaní a fikaní :-) Ten hajzlík třeba věděl, že na noc maže do klece (protože z nudy vyčíňal!), i když před den si může běhat jak chce, a tak večer vždycky zalezl za alamru a vykukoval v postoji hokejového brankáře - pohupoval se na zadních v předklonu z pravé na levou a nasísal čumákem, kdy už někdo půjde, aby ho "vylákal" kusem vuřtu zpoza skříně :-) To byl takový rituál....někdy nás chodil třeba upomínat, když jsme si četli nebo sledovali film, že už je čas uložit ho k spánku a on nemíní za alamrou trávit noc! my ho přeci musíme chtít vykynožit! no hlavně mu šlo o to chutné sousto, že :-D

    Roztomilé :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 3. května 2012
    Trénink aportování se snažím provádět s malou zlopsicí (s velkou jsem to už vzdala) a zatím nám dost selhává fáze "dej" :)
    Jarla: Podobně jsme museli lákat osmáka z klece, když jsme mu chtěli čistit podestýlku. Ten syčák se naučil, že když bude furt strašně rychle zdrhat (po klícce), tak nám dojde trpělivost a nalákáme ho na vitamín (taková barevná dobrůtka pro hlodavce). Jediný zádrhel v této taktice ochočování byl, že jsme následně zjistili, že doporučovanou denní dávku vitamínů dáváme Panu Filutovi já, brácha i táta :D
  • upraveno 3. května 2012
    Pan Filuta je naprosto špičkové jméno a zde zjevně dokonale sedí :-D a buď bez obav - vitamíny jsou jištěné právě tou trojnásobnou dávkou i větší, aby se nestal malér, když si nějaký chytrolín vezme raději více najednou :-)

    Checht - jednou nám dovezli jezevčíka s pěnou u huby, respektive s pěnou, která mu z huby kipala ve velkém množství všude - chudák byl polopřidušený, majitelé div v atombordelu a svářečských rukavicích, že pes má vzteklinu!!!! Jak jsou lidé blbí mne vždy udivuje....no a on akorát chudák našel tubu šumivého celaskonu a uchrtil se ho všechen spolknout :-D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 3. května 2012
    Jarla: :D No ona ta maximální dávka byla pro králíka, ale Filuta to v pohodě zvládl :). Nám zas jednou máma málen nechala uspat morče, když jsme byli na soustředění - týden jenom leželo a vůbec se nehýbalo. Máma kolem něj chodila a říkala si, že ho přece nenechá trápit, ale furt to oddalovala, protože jí to bylo líto. No a pak se ochladilo a Morous začal vesele běhat :D
  • upraveno 3. května 2012
    Ještě že má tak slitovné srdce - by ho vyšla siesta draho :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 3. května 2012
    Jarla: To asi není vlastní omalovánková domácnost?
  • upraveno 3. května 2012
    flanker.27 napsal(a):

    Jarla: To asi není vlastní omalovánková domácnost?

    Och myslíš toho bulíka? :-)) Ne kdepak - to mi poslala kámoška :-) My měli jezevce, blond děti a jiný gauč :-D
    Jediná fotka s nebožtíkem - je špatně vidět on, já (odkdy mám tmavé vlasy?) i kimono - je to scan fotky :(
    henry
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 3. května 2012
    Musel jsem se trochu přiblížit, abych viděl kousek ze psa (zepesa, jak říkáme u nás). Hlavním vodítkem je svítící oko :)
    Výhoda, že tohle se jentak pomalovat nedá :)
  • upraveno 3. května 2012
    Ano drsnosrstí jezevci leda fosforovým sprejem :-D No ta fotka je prachmizerná, protože koberec je pískově hnědý....:-)
  • upraveno 3. května 2012
    Cha - taky se chodí chladit na lino ? :-) Náš zase lehával v koupelce (na wc je koberec) - někdy tam byl i zavřen a zapomenut a pak dlouze hledán a neozval se chachar :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 3. května 2012
    No já myslim, že docela ujde :)

    Když jsem v tom vyměňování psích fotek tak tady taky něco.
    Alička:
    Alička
    Ivonka:
    Ivonka a Eliška
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 3. května 2012
    Jo, u obou bylo díky jejich severské chlupatosti zhruba stejně špatné snášení vyšších teplot. Alička navíc velmi ráda vylehávala na balkóně. Byla takový trdlo, že kde jí člověk postavil, tam by jí našel i druhej den, jednou jsme šli spát a nevěděli že je na balkóně, až asi za hodinu, když jsme si uvědomili, že o ní nevíme, a ona chudák stála za dveřma trpělivě a důvěřivě.

    To Ivona, to je jiný kafe, ta na sebe umí upozornit...
  • upraveno 4. května 2012
    Muj
    Můj pes za mladých let...
  • upraveno 4. května 2012
    Amaroun - taky sladký ňuf :-)
  • upraveno 4. května 2012
    no, vzhledem k tomu, že nevím, jak tady dostat obrázek, tak jste ušetřeni pohledu na naší zlofenu :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 4. května 2012
    Musíte sem dávat obrázky psů?
    Já nemám psy rád. :-(
  • upraveno 4. května 2012
    Proč? A co máš rád?
  • upraveno 4. května 2012
    Montezuma - můžeš si dát raději kuře:-))

    brbr - kde máš s obrázkem problém? Ten formulář se mi tu taky zobrazuje špatně - respektive zúžený a useknutý na 2cm, ale jde to - do horního řádku adresu, do druhého pokud je to velké tak žádanou velikost 000x111 doplň vhodné čísla oddělená ixkem a do posledního cokoliv jako název :-)
  • upraveno 4. května 2012
    takže ta fotka musí být online, abych ji mohla vložit?
  • upraveno 4. května 2012
    Když se tady chlubíme hafany, tady je naše Jolie. Fotka trochu staršího data, kde byla ještě ponekud lépe živená, než by se patřilo. :)Jolie
  • upraveno 4. května 2012
    Arutha - jasně :-) Pes nemá mít tvar koule...hranolek stačí :-) Vypadá jako správná psí dáma v růžové :-D

    brbr - jo musí být samozřejmě online na webu. jestli nevíš kde, tak třeba http://www.ulozobrazek.cz/index.php
    poslouží - je to v češtině.
  • upraveno 4. května 2012
    Jolie, či Žolie?? Jména domácích mazlů mě vždy pobaví :)
  • upraveno 4. května 2012
    V pase má napsáno Jolie, ale jinak je to Žoli, Žola, Žolina... :)
  • upraveno 4. května 2012
    Pche - když si vzpomenu na naši databázi klientely, tak nejčastější psí jemno je Andy a Bety nebo Besy.....ocenila jsem cokoliv jiného :-) Ovšem měli jsme v revíru i 7 Drákulů - obzvláště ušatých psíků a 18 Šmejdů - což ovšem byly kočky :-D No kámoška spolužačka má bulíka čistokrevku nějaké Hickory Atlantis Bohemia blah blah blah...no my mu říkáme Duňo :-D
    A Žoli ja naprosto prímové a hezké jméno :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.