Kým byste chtěli být? - 2

upraveno 6. listopadu 2010 v Akce a hlasování

Druhý díl!

Můžete prožít jeden den v kůži vaší oblíbené postavy, od ranního kuropění, až po půlnoční hodokvas. Čí postavení, moc, radosti a strasti byste si chtěli vyzkoušet? Nabídka je široká:

Duncan Vysoký

Jinak též Dunk z Blešího zadku. Můžete se volně a svobodně potulovat po Sedmi královstvích, panoše vám dělá korunní princ vládnoucí dynastie a vaše výška a síla je pověstná.

Ramsay Bolton

Bez morálky, bez ohledů, bez citů. Jen tak si někoho umučit, stáhnout z kůže a donutit jíst si vlastní prsty. Proč ne? Jeden den by to mohla být zábava, nebo snad nemáte žaludek?

Saladhor Saan

Oj, ty starý piráte! Pohoda, šumění moře a vybraná vína z exotických zemí na jazyka. Zmiňoval jsem se o pestrobarevných perech za čepicí? Bez nich nelze žít, přátelé! Oj!

Alleras/Sarella

Odhalovat tajemství Citadely a hrát vzrušující hru jakožto dcera jednoho z nejvšestrannějších a nejnebezpečnějších válečníků v Říši? Jen směle do toho! Jako bonus sestřelování jablek levou rukou a se zavázanýma očima.

Komentáře

  • upraveno 19. února 2007

    Ten Ramsay je pěkně humusná možnost:)) Volím Saladhora, protože moře mě lákalo vždycky a jeho pozice (Saladhorova) je taková docela fajnová, takže bych se neplácal někde v marastu života:))

  • upraveno 19. února 2007

    Taky jsem nakonec po důkladném zvážení hlasoval pro starého Saladhora. V Západozemí už jsme toho viděli hodně, zatímco prožít jeden sluncem prozářený den na východě by nemuselo být vůbec od věci. :) Ramsay mě nějakým morbidním způsobem zajímá, ale abych si zkoušel pobývat v jeho kůži, na to bych asi vážně neměl...

  • upraveno 19. února 2007

    No, ten Ramsay je fakt humus, to je poměrně nechutný si i jen představit, že bys měl něco takovýho dělat...

  • upraveno 19. února 2007

    Proč je ta nabídka - ač prezentována jako široká - tak úzká?

    Já bych chtěl být například jeden den pohledným mladým miliardářem na nějaké riviéře. :wink:

  • upraveno 20. února 2007

    chvíľu som uvažoval nad Allarasovou citadelou - nebral som do uvahy obojpohlavnosť :-)

    ale vyhrali piráti. Možno by som stretol aj Sandokana, alebo Čiernu bradu :-)

  • To já bych brala výlet po Citadele. V rámci výzvy by ani Bolton mladší nemusel byť zlý, ale ďaleko viac som v súlade s Allerasom/Sarellou.
  • Mohli by sme sem hodiť aj niečo na spôsob fanfiction ako ten deň prebiehal.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.