Jak jste se dostali k SoIaF?

upraveno 6. listopadu 2010 v Píseň ledu a ohně
1456810

Komentáře

  • upraveno 30. dubna 2012
    Kolega z práce asi nic moc, co? :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 30. dubna 2012
  • upraveno 30. dubna 2012
    Víte co mi můžete, pánové... no chtěla bych vás vidět ;)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 30. dubna 2012
    Vždyť mne vidíš na obrázku :)
  • upraveno 30. dubna 2012
    A mě snad ne? :-)
  • upraveno 30. dubna 2012
    :)))
  • upraveno 30. dubna 2012
  • upraveno 30. dubna 2012
    @AshaG: Kolega by tě měl znát a vědět jaké jsou jeho šance. Takže si buď příliš věřil, a nebo byla odměna v případě jeho vítězství příliš lákavá (kompletní edice v angličtině). Jako podstatně méně pravděpodobné, i když možné, se jeví, že ti chtěl prostě udělat radost :-)

    Jenom pro doplnění, flanker je ten v horní polovině svého avataru..
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 30. dubna 2012
    Ale někdy jsem pěknej pes :))
  • upraveno 30. dubna 2012
    Tak to jsem ráda, že se od vás, pánové, dozvím, že je to vlastně jen takový můj dojem a že to bylo všechno jinak :) Fakt ale je, že mě lidé narozdíl od Brienne podceňují (pokud mě vidí ve svetru). Jsem docela malá :)
  • upraveno 30. dubna 2012
  • upraveno 30. dubna 2012
  • upraveno 30. dubna 2012
    Miss Utahraptor: Jo býti objektem podcenění je velice silná zbraň!
    Chmur: No taky na to musí roky trénovat, to není samo sebou jako u mužských.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 30. dubna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 30. dubna 2012
  • upraveno 30. dubna 2012
    Ono to není samo sebou ani u mužů, ale je pravda, že žena se na ekvivalentní výsledek nadře podstatně víc.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 30. dubna 2012
    Záleží, co je ekvivalentní výsledek. Pokud je cíl vypadat jako chlap, musej pro to sestry Williamsovy obětovat opravdu hodně :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 30. dubna 2012
    Jj, polykání tolika pilulí musí dát zabrat.
  • upraveno 30. dubna 2012
    Já si nemyslím, že holka, co má sílu, musí nutně vypadat jako chlap ;)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 30. dubna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 30. dubna 2012
    Tady by chtělo vytvořit definice pro !sílu" a "vzezření chlapa"...:)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 30. dubna 2012
    No, tvůj avatar i přes ty vlasy přecejen chlapsky vypadá. Nebo jako hodně ošklivá holka :))
  • upraveno 30. dubna 2012
    Krisa: to by mě taky zajímalo, ale je to asi moc teorie takhle navečer :)
    flanker: já to říkám a to není jen tak někdo ;)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 30. dubna 2012
    AshaG: Znáš tu, jak Cipísek vyzval medvěda z devátýho polesí? :)
  • upraveno 30. dubna 2012
    Ne, ale predpokladam, ze Cipisek vyhral.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 30. dubna 2012
    Jo, páč když ho strašný medvěd uviděl, tak se tak rozchechtal, že se svalil sám :)
  • upraveno 30. dubna 2012
    No nevím, jestli bys měl odvahu smát se mi do mého líbezného obličeje :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 30. dubna 2012
    Měl bych spíš plakat? :)
  • upraveno 30. dubna 2012
    Někdo dostane na budku :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 30. dubna 2012
    Co ti udělali ti nebozí opeřenci? :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.