Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
14041434546394

Komentáře

  • upraveno 26. dubna 2012
    Lidi, vy jste byli opravdu velice zlobivá a nechutná děcka...
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 26. dubna 2012
    Chmur: A jsi si jistý, že už nejsme :) ?
  • upraveno 26. dubna 2012
    No moment - a co umělecký dojem? Vy jste nehodnotili co nejzajímavější vzorek? Zvlášť u chybějícíh zubů to je zajímavé "dichcíplina" :-D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 26. dubna 2012
    Umělecký dojem hodnotily paní učitelky, když na nás přišly :D
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
    Haranti nevychovaní! Jen počkejte, až přijde zas bída a budou se žrát Krisy a pít voda z okapů..
  • upraveno 26. dubna 2012
    Krisy se žrát nebudou - to by do toho ještě promluvily zlofeny! :-D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 26. dubna 2012
    Jak už jsem jednou psala: "Krisa je kámoš, né žrádlo"!!!
    Chmur: Z biologického ne, ale ze sociologického dost pravděpodobně, skoro určitě :)))
  • upraveno 26. dubna 2012
    A to navíc mluvíme o potkanech :-D
  • upraveno 26. dubna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 26. dubna 2012
    Jarla: Ty jsou rozkošné, teda až na to věc, co mají narvanou v zadku - co to je? Ocas to není, tak proč to tam je...?
  • upraveno 26. dubna 2012
    Áha :-) jak bych Ti to...v Pratchettových knihách Zeměplochy by ses dočetla, že "krysa na špilce" (rat on stick) je nejoblíbenější fastfood trpaslíků - vyhlášená pochoutka....ovšem v Ankh-Morporku se začaly dělat z náhražek - třeba z kuřecího nebo vepřového, což trpaslíci považují za skutečně nechutné. Proto Gyta Oggová ve své kuchařce nabízí čokoládovou verzi :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 26. dubna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 26. dubna 2012
    flanker.27: Okamžitě si jdi nafackovat! :)))
  • upraveno 26. dubna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 26. dubna 2012
    Jarla: Po tý větě je k Flankerovi nepustím!!! :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 26. dubna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 26. dubna 2012
    flanker.27: Už jsem se lekla, že tam máš napsáno "sýrový" :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 26. dubna 2012
    Leda by to byla obdoba čokoládových Krisek :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 26. dubna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
    Cimrmani jsou zase v extázi, koukám. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 26. dubna 2012
    Hele ty Kouřile dýmku míru ač jsi nebyl v radě starších, běž si zatančit s Tančila jako blázen až do bílého rána. :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 26. dubna 2012
    Nevím proč, ale připomnělo mi to jednu ďábelskou německou reklamu:
  • upraveno 27. dubna 2012
  • upraveno 27. dubna 2012
    Ben Nevis - a co persián vyráběný z roun nenarozených jehňátek a co hormonální antikoncepce vyráběná z placent nedonošených hříbat a co syřidlo do měkkých sýrů vyráběné z ...to se narozenému teleti napíchne přes břicho trubička do žaludku a nechá se odkapávat obsah....měsíc se takto "připravené" tele drží fixované, aby se nebránilo a krmí se jen mlíkem a pak se prostě zabije (což je ta nejmilejší věc, co se mu stane) - tyhle praxe jsem nenáviděla na škole obzvlášť, ale ještě horší byly ty ve farmacii - vykrvování králíků, ovcí a koní bez umrtvení do poslední kapky....nojo víte do kolika léků to potřebujete....to bylo na poblití!
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 27. dubna 2012
    Já mám čistý svědomí, do léčiv dodávám svou vlastní plasmu.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 27. dubna 2012
    TAK A DOST!!! Tohle by už stačilo!!! :)))
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.