Šerm už by měl mít nějakou úroveň. Mečovali jsme se jako děcka s kdejakým klackem- to moc umění nevyžaduje a je to úměrně nepoužitelné v případném skutečném boji. :)
Ne-e. Tlouct s ním do stromu, sekat trávu a mlátit bratry (ale jenom naplocho, aby z toho neměli modřiny a já malér :). A kdyby ho chtěl Alek zpátky, schovala bych meč rafinovaně za záda a tvrdila, že nic nemám. :D
Komentáře