Když více je méně

upraveno 17. dubna 2012 v Seriál Hra o trůny
1141517192041

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. dubna 2012
    Zlopsa (přesněji zlofenu) ostatně můžu nabídnout taky, problém je, že její velkopanské zvyky připomínají spíš povýšené Lannistery než skromné seveřany.
  • upraveno 21. dubna 2012
    :-) Průběžně se zapisujte do seznamu :-)))
    Alek bude dělat pedagogický dozor, aby se to nezvrhlo, kde nemá :-D Já vím, Aleku, že kam vlezu, možná deset let tráva neroste, ale oftopiky bují - fakt nevím čím to je...Kryton by jistě řekl, že to je otázka pro vynikající psychology :-)
    Scénář nebude dělat nikdo! Scénář je kniha! To aby náhodou nedošlo k nějaké mýlce - proto jsme všichni tady - a heavy-head dohlédne aby tomu bylo tak, aby fanynka Nevada nemohla najít křivý chlup v takovém veledíle...když bude spokojená, tak bude ráda kupovat reklamní zboží v kýčovišti našeho seriálu :-)
  • upraveno 21. dubna 2012
    Já už jsem kdysi dávno psal, že bych si ve filmu zahrál Jaqena, ale tak když nikdo nebude chtít jít do toho Jaimeho, tak já bych to tedy možná i vzal... :-)
  • upraveno 21. dubna 2012
    heavy-head - nikdo Ti nebrání, ale ber v potaz, že Ti ufikneme pracku, aby to bylo přesně podle knihy :-D Vůbec Lannisteři jsou nějací kupírovaní - ruka, nos, ucho,...:-)
  • upraveno 21. dubna 2012
    Kdo bude hrát Cersei? :-)
  • upraveno 21. dubna 2012
    Krisa - bílý černý chodec (+ zlofena v roli Chundeláče)
    Jarla - rebarbora v davu (ZDARMA) (+ dodá synka)
    Flanker - Bolestínský Ed (+ Lannisterská zlofena)
    Elanne - Ollena (S HONORÁŘEM)
    svoa00 - Oša
    Ji-ti - Berika, Půlrukýho, Obrozhobu nebo Lorda z Hvězdopádu (+nabídka lomu jako Dorne)
    Lord Gepeto - Jojen Reed
    Tyna - Quaithe ze Stínu (+ pochybná nabídka husitského sklepení :-) + synek)
    Arutha2321 - Doran Martell
    Miss Utahraptor - Melisandra (+ nábory)
    Lord - Malíček
    Jarwiks - Aero Hotah
    paul-cz - kamera
    Montezuma3 - technická spolupráce na pozicích kamery a nošení kafe :-)
    Nevada - kritická fanynka
    Tynina kamarádka - Arianne
    brbr - dodá zlofenu :-) a Rickona
    heavy-head - Jaqen nebo Jaimi (podle Cersei:-) )
    GRRM - Pycelle - a bude ještě rád!

    Ben Nevis - sponzor s rolí prestižní mrtvoly
    Alek - pedagogický dozor
  • upraveno 21. dubna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. dubna 2012
    sarven: Jo, tak nějak.
  • upraveno 21. dubna 2012
    ah jo, Ošu mi svoa vyfoukla. tak já nevím, v mojí věkové kategorii je trio Cersei, Cat a Lysa :-(
  • upraveno 21. dubna 2012
    Rozmysli si to dobře. :-)
  • upraveno 21. dubna 2012
    rozmyslím, pokud vezmeš Jaimieho :) ale nejsem ani blonďatá, ani zelenoká a ani mrcha (občas :)
  • upraveno 21. dubna 2012
    No právě, já taky vůbec nejsem blonďák.
  • upraveno 21. dubna 2012
    My narozdíl od HBO víme, že existuje pelette N10! Z Vás naděláme blonďáky :-D Takže žádná křeč...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 21. dubna 2012
    Dany používá N12cku nebo něco silnějšího?
  • upraveno 21. dubna 2012
    No možná R10 :-) Ale Catelyn je moc konzervativní a na Tullyovskou medově zlatou N7 nedosáhla :-D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 21. dubna 2012
  • upraveno 21. dubna 2012
    Gepeto, zde by Tě Sheldon Cooper poučil o tom, že se bavíme naprosto vážně. Diskutovat o tom, že Superman nemohl Luiz chytit metr nad zemí aniž by se mu rozpadla na tři kusy je oprávněný argument, zatímco to o čem mluvíš ty je blbina :-p
  • upraveno 21. dubna 2012
    Lord Gepeto: Jasně, jako ta scéna, když Svěrák říká: "Realistické. Trochu naturalistické." :-) V čem to bylo?
  • upraveno 21. dubna 2012
    Ja by som sa rada zúčastnila castingu o rolu niektorej Mormontice, Renlyho broskyne alebo beriem aj nejakú anonymnú mŕtvolu.
  • upraveno 21. dubna 2012
    Amanito - vyber si Mormontovou i číslo mrtvoly a jsou Tvé :-D
  • upraveno 21. dubna 2012
    Vyberám si mŕtvolu číslo 17 (dúfam, že nebola mimoriadne zohyzdená) a Dacey Mormont, ďakujem za dôveru. :D
  • upraveno 21. dubna 2012
  • upraveno 21. dubna 2012
    MU: Ale v záverečných titulkoch budem dvakrát.
  • upraveno 21. dubna 2012
    Jasně :-) Maras byl taky 2x ve Fantomasovi :-))
  • upraveno 21. dubna 2012
    Hoďte tam to íčko, teta. :-)
  • upraveno 21. dubna 2012
    To je právě schválně :-) můj děd to neuměl vyslovit a vždycky říkal Maras a přihluplý Lojza (Funes) :-D
  • upraveno 21. dubna 2012
    Jo, všiml jsem si, že komolení jmen je tvoje specialita. ;-)
  • upraveno 21. dubna 2012
    Ale no tak :-) Říkám snad jako děda Sadra a Samanta Koks? Nebo jak jeho matka Vinet a ....ten druhý.....Ovšem perla byla, když přečetl Pil Kolínskou !
  • upraveno 21. dubna 2012
    Jako Phil Collins, jo? :-) Tvůj děd měl na tebe velký vliv.
  • upraveno 21. dubna 2012
    Přesně ten :-) Ovšem děd se na mne otočil s otázkou, proč pil tu kolínskou :-D
    Ale no tak :-) Komolení jmen jsem nějak pochytila v Anglii, když z mého jmééna udělali Džina...to byl takový masakr, že jsem je chtěla rozervat jak hady :-D A pak jsem si řekla - když oni můžou, tak já můžu taky...po čase se naučili i to Ř :-D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.