Když více je méně

upraveno 17. dubna 2012 v Seriál Hra o trůny
1111214161741

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2012
    No my taky, až do pátý třídy, a vyslovovalo se mi to líp. Některý byly vyvinutý pěkně :)
  • upraveno 20. dubna 2012
    Chech, my budeme stejný ročník koukám :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2012
    Jestli si vzpomínáš, jak jsi v první třídě koukala na plakát osmý pětiletky, tak určitě.
  • upraveno 20. dubna 2012
    Já koukala na vélikou červenou nástěnku lemovanou zlatými lipovými ratolestmi, kde bylo 20cm vysokými písmeny
    UČIT SE
    UČIT SE
    UČIT SE...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2012
    Klasika od vypráskaného dědy mráze. Kdybych ho jen poslechl...
  • upraveno 20. dubna 2012
    Děkuji za přenechání důležité role. Sponzorský dar se už vhodně odklání ze státních prostředků, akorát doufám, že se nezatoulá nějakému Malíčkovi do kapsy.
    Já bych si zahrála nějakou mrtvolu, to bych asi zvládla (ležení mi jde). Akorát jaká mrtvola je prestižní? Napadá mě Jon Arryn, ale na něho by to chtělo dost makeupu. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2012
    Co mrtvá Catelyn Stark?
  • upraveno 20. dubna 2012
    Ben Nevis
    no mrtvola č.256 je zadaná, ale je tu spousta možností :-)
    Malíček má ve znaku nějakého toho ťuhýka a ne "sovičku ušatou" :-D
    Jsme rádi, že jsme si za sponzora vybrali Tebe - ta Tvá velkorysá štědrost :-D
  • upraveno 20. dubna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2012
    Walking Dead?
  • upraveno 20. dubna 2012
    Ozzy v druhé půlce koncertu :-D
  • upraveno 20. dubna 2012
    Jestli se můžu přidat, já bych si ve Hře o Trůny rád zahrál Berika, Půlrukýho, Obrozhobu nebo Lorda z Hvězdopádu
  • upraveno 20. dubna 2012
    No samosebou - zatím jsou to role nezadané, tak si můžeš vybrat koho bys raději :-D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 20. dubna 2012
    Ja by som si rád zahral Jojena Reeda :D
  • upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
    Klidně všechny :)) Berika stačí když mě trošku budou uřezávat, U Obrozhouby mi daji vusy a šediny a nalíčí abych vypadal starší a udělaj břich a u hvězdopádu mě trochu přičmoudí :) ostatní se uděla trikově :))

    a nechal bych si to zaplatit jako jednu postavu tak se ušetří. V Pánu prstenů jsem taky hrál všechny skřety sám.
  • upraveno 20. dubna 2012
    Kde mám ten casting papír

    Krisa - bílý černý chodec
    Jarla - rebarbora v davu (ZDARMA)
    Flanker - Bolestínský Ed
    Elanne - Ollena (S HONORÁŘEM)
    svoa00 - Oša
    Ji-ti - Berika, Půlrukýho, Obrozhobu nebo Lorda z Hvězdopádu
    Lord Gepeto - Jojen Reed

    Ben Navis - sponzor s rolí prestižní mrtvoly
  • upraveno 20. dubna 2012
    Můžu si střihnout Quaithe ze Stínu? Kdyby došly produkci prachy, koupila bych si exkluzivní lakovanou masku v nějakém BDSMshopu...
  • upraveno 20. dubna 2012
    Samozřejmě :-)) to s tou vlastní maskou Ben Navis ráda uslyší :-))))
  • upraveno 20. dubna 2012
    A v jakých lokacích se bude natáčet ??, V nějakém pískovcovém lomu by to mohlo vypadat jako v Dorne no ne ? :)
  • upraveno 20. dubna 2012
    Do doskočiště místní ZŠ by asi nestačilo :-D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 20. dubna 2012
    Rebarbora v davu xD Tak ale teraz som sa vážne zasmial... to je ešte lepšie ako "křoví"
  • upraveno 20. dubna 2012
    Já pokud mohu bych si vzal roli Dorana Martella... celý den ležet na lehátku a lemtat pomeranče bude fajn :P A že budu mít jednu nohu namalovanou narudo, to nějak přežiju. :)

    Honorář v pomerančích, prosím.
  • upraveno 20. dubna 2012
    Já chci být Melisandra! Sice jí nemám ráda, ale vždycky jsem chtěla rudé vlasy, plamenný přednes ovládám bravurně a pořídím si takový výstřih, že obličeje si nikdo ani nevšimne, takže odpadnou stížnosti na nepřesný vzhled! :D
  • upraveno 20. dubna 2012
    Se domaluje v počítačí :D:D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 20. dubna 2012
    :D MU vezmi si len ten výstrih a nikto sa sťažovať nebude.... Ale musí byť vykladaný rubínmi..
  • upraveno 20. dubna 2012
    Lord Gepeto: Proberu bižuterii po prababičce. Tam se něco najde. ;)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 20. dubna 2012
    :D
  • upraveno 20. dubna 2012
    Co se lokací týče, dům mých tchánovců má exkluzivní sklepení, neb je postavený na základech tvrze pamatující ještě husity. má to dvě nevýhody a) asi by mi ho nepůjčili na takovou podezřelou akci b) bojím se tam chodit
  • upraveno 20. dubna 2012
    Tyna: a.) Se vyřeší označením "exkluzivní příležitost zviditelnit se a vybírat nechutné poplatky za vstup od nadšených fanoušků". :)
    b.) Myslíš, že by Ti pomohlo, že se nebudeš bát sama? :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.