Když více je méně

upraveno 17. dubna 2012 v Seriál Hra o trůny
191012141541

Komentáře

  • upraveno 19. dubna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 19. dubna 2012
    Anvil: Medicína to je jiná. Já zas nemám tak děsivé objemy učení zpaměti, takže jsem schopná si toho zapamatovat dost průběžně... Ikdyž třeba taková somatologie či trestní právo mi daly zabrat :)
  • upraveno 19. dubna 2012
    Však ona každá škola má svoje. A doufám, že všechny jsou schopny produkovat experty na úrovni. (doufám, takže s naším systémem...) :D Ale to už je jiná debata.
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 19. dubna 2012
    Tohle to memorování. Jak já jsem rád, že jsem se toho téměř zbavil :).
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 19. dubna 2012
    paul-cz: Chápu tvoji radost, já jsem paměťový tragéd :)
  • upraveno 19. dubna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 19. dubna 2012
    Souhlasím s Alekem - navíc by seriál natočený podle našeho (všech tady) vkusu nikdy nevznikl, protože bychom se nikdy neshodli (např. ve výběrech herců, protože "má představa je dokonalá a kdo si to představoval jinak je trumpeta") a mohlo by dojít až k fyzickému násilí :)
  • upraveno 19. dubna 2012
    Teď jsem si vzpomněla, jak v nějakém diskuzním fóru o Turorovcích někdo napsal někdo, že se těší, jak pojmou popravu Anny a načuřený divák mu odvětil, že slušnost je před spoilerem varovat :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 19. dubna 2012
    Tyna: Jo to jsem taky zaregistrovala, ale nejsem si jistá, jestli to nebyl jen vtípek :)
  • upraveno 19. dubna 2012
    Tyna: To byl nějakej troll, ne? :D
  • upraveno 19. dubna 2012
  • upraveno 19. dubna 2012
    Hm tady došlo k trochu ke zkreslení - měla jsem na mysli, jak by vypadal seriál natočený se zaměřením na průměrný vkus místního středoevropského československého diváka nerozdíl od seriálu natočeného se zaměřením na vkus amerického diváka. nehledejte rozdíly ve výběru herců, ale v celkovém pojetí a nedumejte nad rozpočtem, ale kulturními schématy situací :-) takto byla úvaha myšlena.

    mimochodem - Pycelle mám furt tendenci říst "Rusel" :-D (vnitřně jsem zamítla "Pajšl")
  • upraveno 19. dubna 2012
  • upraveno 19. dubna 2012
  • upraveno 19. dubna 2012
    109 příspěvků.. Sakra začínám být outsiderem, už ani to nestíhám číst :D
  • upraveno 19. dubna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 19. dubna 2012
    Tyna: Ale tenhle spoiler jsi mohla označit :/!
    Teď o víkendu jsme se s prababičkou dívaly na dvoudílný film o Titanicu a když před koncem druhého dílu někam odešla, tak jsem jí po jejím návratu řekla, že se potopil... A ona prej věděla jak ten film dopadne - nechápu kde takovej obr spoiler sebrala...
  • upraveno 19. dubna 2012
    Krisa: Moje babička zase zjistila, že když se díváš na jeden film víckrát, dopadne pokaždé stejně. Nechápu, jak je to možné?! :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 19. dubna 2012
    Miss Utahraptor: Důležité je, jestli "naši vyhráli" :)
  • upraveno 19. dubna 2012
    možná vás to překvapí, ale už jsem viděla Troju, kde Paris přežije a s Helenou uprchnou vstříc zapadajícímu slunci :-(
  • upraveno 19. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
    jo Klač obsadila hezké druhé místo :-)

    Nehledě na to, že Césara v americkém seriálu ubodají v senátu vůbec není jisté.....taky to může být komplot jeho tři dřívějších manželek, se kterými se rozvedl, Brutus je dozajista milencem aspoň dvou z nich, bude tam závěrečná velká scéna, co bude trvat aspoň půl hoďky a natahovat se jak zteřelé kšandy se spoustou úžasně debilních efektů, kdy se mu třeba bude v paměti promítat "celý život" ovšem to bude složeno jen z postelí kterými prolezl a v půlce z nich bude s chlapama a ve dvou se psem a přitom bude dlouze padat z obvodu Kolosea.....a samozřejmě dopadne na kopí nějakého postávajícího hoplity po kterém bude klouzat, chroptět, potoky krve....prostě vše a pak se tam zjeví duch Kleopatry a políbí ho a odvede za světlem do krajiny rozdováděných zajíčků.....
  • upraveno 20. dubna 2012
    Jarla: To je krása! Kdes to viděla? Na to se taky musím podívat!!! :D
  • upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
    Zfilmovat jde všechno.
  • upraveno 20. dubna 2012
    Doslovný přepis na plátně/obrazovce ostatně nemá smysl, akorát okrádá o vlastní představy. S čímž, jak jsem si všimla, i tak mají někteří diváci seriálu problém.
  • upraveno 20. dubna 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.