Tohle je zrovna obálka na Brazilskou edici. Mně se naopak tato obálka líbí víc než ty francouzské. Dokonce mi přijde, že je propracovanější po technické stránce.
Obrázek se mi líbí a to dost, akorát bych ho asi na obálku ASOIAF nedávala. Připomíná mi scénu ze Star Wars - jak nechávali popravit Anakina, Amidalu a Obi-Wana zvířátky.
Komentáře
http://www.martinus.sk/?uItem=125718