Pro znalce: Ramin Djawadi se docela zajimave vypracoval. Delal totiz puvodne jako Audio Technician ve firme Looking Glass Studia pod dozorem Erica Brosiuse...
Jejda - to jsem moc vděčná - mama to už hraje dlouho a je z toho nadšená.....bratrovi jsme dali jako dárek dvojku minulý týden (bylo Jiřího, že), ale sama jsme to ještě nehrála :-) Každopádně to máš u mne :-)
už by to chtělo pořádnou recenzi, ať vím zda mám kupovat nebo ne...co jsem slyšel, tak z toho kritici nebyli nijak odvaření, ale upřímně bych to koupil už jen kvůli těm lokacím a dozoru martina při vyvtáření příběhu...výhodou našeho malého trhu je i to, že nové hry (xbox) se dají následně prodat (aukro, bazary a xbox fora) s relativně malou ztrátou
Komentáře
Třeba se mi podaří ještě něco vyloudit. :-)
http://forum.paradoxplaza.com/forum/showthread.php?610007-Mod-A-Game-of-Thrones
http://sourceforge.net/projects/ck2-asoiaf/files/A Game of Thrones v0.1.zip/download
Vždycky mě naštve, když mám slabší než podprůměrné železo.
Holt zpátky k Master of Orion 2 a Imperium Galactice :-D
http://img88.imageshack.us/img88/4782/ck21.jpg