Profily postav Hry o trůny 2

upraveno 1. února 2014 v Seriál Hra o trůny
245

Komentáře

  • upraveno 18. března 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 18. března 2012
    Tak mám první věc, co se mi na seriálu opravdu nelíbí! Robbe, ty degene!
  • upraveno 18. března 2012
    Z těch profilů se mi víc něž z knih vyjevil krásný kontrast mezi Joffreyho a Robbovým způsobem vlády, rozhodováním a vztahem s matkou.Stejně tak Renly/Stannis nebo Jonova a Daenerysina cesta za sebepoznáním a zvládáním mít moc. No, taky to můžou být jen moje přeintrpretace :)
  • upraveno 19. března 2012
    Krisa: Ale no tak, na Jeyne je stejně tak frustrující jako svým způsobem sympatický, že to není žádná Helena Trojská. Jsem snad jediná, kdo si Jeyne představoval úplně jinak, ale Chaplinka ho neirituje?
  • upraveno 19. března 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 19. března 2012
    svoa00: Ale já nepotřebuju, aby to byla sexbomba! Mě stačí obyčejná holka, do který by se Robb zakoukal...ale tahle paní mi je strašně nesympatická. Já vím, že nejsem objektivní, protože kvůli ní...vy víte co - v tom má Jeyne W. prostě smolíka.
    Ygritte v knize taky moc nemusím, takže její představitelka taky měla těžkou startovní pozici - ovšem její představitelka mi je sympatická velmi.
    Třeba mě Oona Ch. tak herecky zaujme, že obrátím a ještě se jí veřejně (tady) omluvím :)
  • upraveno 19. března 2012
    mne je tiež mimoriadne nesympatická :(
  • upraveno 19. března 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. března 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 19. března 2012
  • upraveno 19. března 2012
  • upraveno 19. března 2012
    Spoileríky, spoilery, ale vás tady máme. :) Lidi, tohle je seriálové vlákno.
  • upraveno 19. března 2012
    Arutha 23221:Omlouvám se, to mi nějak nedošlo. Navazuji jen na to, co už bylo řečeno výše, takže mi nepřišlo, že bych prozradila něco nového.. Jsem nováček..Navíc to jsou takové náznaky,že.. Mám tedy pro jistotu začernit všechno?
  • upraveno 19. března 2012
    A jedeme dál je tu Stannis
  • upraveno 19. března 2012
  • upraveno 19. března 2012
    Arutha2321: No, o to víc může být nezainteresovaný čtenář v napětí a očekávání :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. března 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. března 2012
  • upraveno 19. března 2012
    Flanker: No samozřejmě že Jeyne byla mimo, to Martin naznačuje celkem jasně. Nikdo tu ani neříká, že je mrcha a intrikánka. Přesto je to vzhledem k okolnostem zhruba tak sympatická postava jako Quinevera nebo Helena.

    Add Stannis - ne, pořád si na něj nemůžu zvyknout, Melisandra je výborná.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. března 2012
    Dobrá dobrá, zas zapomínám, že už to není fórum pro 5-10 zasvěcených jako za starých dobrých dob :)
    svoa00:My právníci prostě hledíme na zavinění, narozdíl od lidového soudu... :)
  • upraveno 19. března 2012
  • upraveno 19. března 2012
  • upraveno 19. března 2012
    melisandra je tedy v realu dost hezčí :-(
  • upraveno 19. března 2012
    Gadgetka: Ámen. Líp bych to neřekla.
  • upraveno 19. března 2012
    Mě Stannis líbí čím dál víc :)))
  • upraveno 19. března 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 19. března 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. března 2012
  • upraveno 19. března 2012
  • upraveno 19. března 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.