Jiné Martinovy stránky u nás?

upraveno 6. listopadu 2010 v Webové záležitosti

Teď mě tak napadlo, že tyhle icefire stránky určitě nebudou jediné zasvěcené Martinovi u nás (I když jsou samozřejmě nejlepší - pořád to zkouším, Aleku ;-) ). Víte o nějakých dalších? A co fanoušci knih jako takoví? Určitě jich v republice bude víc než 32 :-) Snad... :roll:

Já jsem se sem třeba dostal z Martinova skromného fóra na lide.cz (kam jsem se opravdu zřídka zastavil ze stránky své třídy na spoluzaci.cz) - a jenom tam bylo snad dvanáct poměrně často přispívajících lidí. Co takhle zase nějaký nábor, Aleku?

Komentáře

  • upraveno 23. ledna 2007

    Ja teda o zadnych jinych (serioznich) nevim. Jen sem tam nejaka zminka (bud rozhovor s GRRM nebo biografie treba na Legii)...

    Nabor jsem tehdy delal vsude, snad jen jedno forumna Hobby jsem vynechal...

    Dalsi nabor je mozny, sic jsem ho neplanoval, sazim spis na novy layout s lepsim kodem s cimz snad prijde lepsi pozice ve vyhledavacich. A s novym layoutem je tedy mozne udelat i nejakej ten nabor - vidim to na uvedeni v prubehu unora, uz se mi to docela rysuje:-)

    Ale co si budem povidat, nejvetsi tahak pro fandy je jista pravidelna aktualizace, ale vzhledem k praci na strankach se mi nedostava moc casu na tvurci a prekladovou cinnost - a ze v historii by bylo materialu dost! No snad se k tomu pak dostanu nebo se zas najde nekdo jako Peter ci Leto a vypomuzou.-)

  • upraveno 23. ledna 2007

    Lidé ve středověku se báli vyřknout slovo "vlk". Existovala pověra, že by je pak vlk opravdu mohl slyšet a přijít za nimi.

    Na té pověře možná něco je, protože Alek v minulém příspěvku použil slovo Léto... a Léto už je tady! :twisted:

    Taky nevím o žádných jiných stránkách, než jsem našel tyhle, trochu jsem si bezcílně pobloudil po internetu a našel jsem jenom nějaké recenze a rozhovory a takové ty dílčí věci. Jen počkejte, až přijde seriál, bude mít Martina každá šestnáctka ve svém "blogýsku". :wink:

    Na layout, respektive nové uživatele (a uživatelky!!!) se velmi těším. Jakožto zkušený matador fóra budu dozajista požívat velké vážnosti u noviců, a to je víc, než si zasloužím. :)

    Po zkouškovém se možná dokonce nechám přemluvit k nějaké překladové či jiné činnosti, která zajistí pravidelnou aktualizaci... tím samozřejmě myslím update jednou za čtvrt roku, nemám v úmyslu se přetrhnout. 8)

    Lorda Eddarda bych nejspíše pověřil postem ministra zahraničních věcí (nebo války?). Viděl jsem, že například na Fantasyplanet velmi tvrdě lobbuje za naši věc. Je to holt lobbista, že by se i Dalík začervenal. :D Jinými slovy chci říci, že tam na diskusi hodil jakousi upoutávku, která je možná důvodem, proč se v poslední době objevilo na fóru několik nových uživatelů. Chvalme Eddarda velikou chválou! A lorda Aleka taktéž! :P

  • upraveno 23. ledna 2007

    Hleďme ho zlovlka jednoho všímavého... No jo, utousil jsem kraťoučký příspěvek, o žádné tvrdé lobby nejde... :-) Ale dělám co můžu, tu a tam něco podstčím, rozvířím stojaté vody... Jakpak se k nám dostal ser Léto, eh?

    A zbytek?

  • upraveno 23. ledna 2007

    Zlovlk Léto byl na diskusi pod článkem na Fantasyplanet doporučen serem Těžkohlavým. Myslím, že je důležité poznávat vlastní kořeny a kořeny sociálních skupin, ve kterých se nacházíme - a to platí jak pro lidi, tak pro zlovlky. Pouze pokud pochopíme, odkud přicházíme, můžeme se dovtípit, kde vlastně jsme, a možná i toho, kam vlastně směřujeme.

    Jestli se ptáš na to, jak jsem se dostal sem na fórum (respektive na stránky), tak to už ti neřeknu. Asi to bylo nějakým neuvěřitelným, specifickým způsobem přes Google. 8)

    A zároveň jsem toho názoru, že i kraťoučký příspěvek může být lobbismem. Ale je to dobře: lord Eddard - štika fóra! :P

  • upraveno 23. ledna 2007

    Eddardova lobbismu jsem si taky pred par dny vsiml...vemte si z nej vsici priklad! Mne je trochu zinantni to vsude roztrubovat:-) Pozitivni reklama, jak ukazal Eddard, je mnohem lepsi forma - takze jen do nich, pratele!!!:-)

    Leto, jeden clanek za ctvrt roku je super, uz se tesim:-) kdyby to tak brali vsici (stacil by i jeden za rok), hned by IF vic zkvetal:-)

    btw, pokud by nekomu snad ted zahlodalo svedomi, muze udelat z fleku jednu vec a to sice vypsat jednotlive nazvy kapitol z Hostiny 2, jako je tomu u predchozich dilu - jen jmeno a strana....dikes:-)

  • MIlMIl
    upraveno 25. ledna 2007

    Aleku: Ahoj

    Nedaří se mi pracovat se soubory na tym.cz mohl bys mi poslat ty soubory s rody na mail, chtěl jsem je poopravit dle Hostiny a hlavně k nim přidat ty otravné české překlady aby bylo snazší se v tom orientovat.

  • upraveno 25. ledna 2007

    MIl wrote:
    Aleku: Ahoj

    Nedaří se mi pracovat se soubory na tym.cz mohl bys mi poslat ty soubory s rody na mail, chtěl jsem je poopravit dle Hostiny a hlavně k nim přidat ty otravné české překlady aby bylo snazší se v tom orientovat.


    Jasne, poslu...asi poprvy nedosly nebo co...
  • upraveno 25. ledna 2007

    ja som našiel toto fórum v onej slávnej diskusii na fantasyplanet ku prvej hostine. tam bol link (reklama) na ICEFIRE a odtial sa potom skočilo sem.

    Práve nedavno som diskutoval na slvoenskom filmovom fóre na tému Písni a pripravujem článok na túto tému pre zin na ktorom spolupracujem(kinema.sk), takže tam určite urobím reklamu aj tomuto fóru... :wink:

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.