Citáty aneb kdo řekl?

upraveno 6. listopadu 2010 v Akce a hlasování
15253555758291

Komentáře

  • upraveno 17. února 2012
  • upraveno 17. února 2012
    Kdo, komu, a tak jak to udělal kdo? :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. února 2012
    Tak nič... Ignorujte toto...
  • upraveno 17. února 2012
    Zase s těmi citáty zpomalte. :-)
    Edit: ZAS TO SMAZAL! :-D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. února 2012
    Ja som len chcel dať parafrázu keď ste sa nevedeli dohodnúť, medzitým ser Arthura napísal, tak som si to zmazal.. žalobaba .D
  • upraveno 17. února 2012
    Na Aruthův svévolný pokus zmocnit se pochybného práva nahodit další citát bych tipnul Melisandru. :-)
  • upraveno 17. února 2012
    Jednou se k tomu nikdo nemá, pak všichni. Tak jsem to tam dal no. :D

    Heavy: Nope. :)
  • upraveno 17. února 2012
    já bych zase tipnul Joraha k Daenerys...
  • upraveno 17. února 2012
    Tak někdo z Králova přístaviště?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 17. února 2012
    Mistr Cressen ke Stannisovi?
  • upraveno 17. února 2012
    ZoiD uhodl. Ještě poslední část otázky?
  • upraveno 17. února 2012
    Praděd? Prapředek? ...nebo tak něco by to mělo bejt... :)
  • upraveno 17. února 2012
    Je to jméno. :)
  • upraveno 17. února 2012
    Aegon Dobyvatel... sem blbej, neuim pořádně číst :)
  • upraveno 17. února 2012
    Správně. :)
  • upraveno 17. února 2012
    Cool. Okej jedu:
    „To je jako bych měl poručit času. Považuješ mne snad za čaroděje?“
  • upraveno 17. února 2012
    Moment, vy to hledáte v knížkách? :-)
  • upraveno 17. února 2012
    Já jen dohledávám, co mě napadlo, abych to měl co nejpřesnější.
    Jinak si rozmejšlím, co a odkud... Rozhodně to neberu, že bych náhodně otevřel knížku a něco přímo opsal z místa, kde jsem to otevřel...
  • upraveno 17. února 2012
    OK. Tak já začnu: je to muž. :-)
  • upraveno 17. února 2012
    A jestli mysliš moje "jsem blbej, neumim pořádně číst", tak sem blbě přečet, co napsal Arutha2321 :D
    Nebo tebe napadlo, že odpovědi dohledáváme v knížkách? :D To by to docela trvalo, než bychom se k tomu pročetli :D
  • upraveno 17. února 2012
    Hledání při zadávání je OK, ale hledat při tipování by se nemělo. (Ale lidi jsou všehoschopní:-)
  • upraveno 17. února 2012
    Tak vyhledat si správnou odpověď umí každý, to potom není hra. Ovšem při zadávání to podle mě jinak nejde, kromě totálně profláklých hlášek, které zná každý (Rhaegar bojoval udatně...), si nepamatuju skoro nic.
  • upraveno 17. února 2012
    Tak tipujte, ať se pomocí své obávané vylučovací metody opět doberu správné odpovědi. :-)
  • upraveno 17. února 2012
  • upraveno 17. února 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 17. února 2012
    Tyrion v Orlím hnízdě?
  • upraveno 17. února 2012
    Tak Varys.
  • upraveno 17. února 2012
    Ne-e - ani jedno z toho :)
  • upraveno 17. února 2012
    komu?
  • upraveno 17. února 2012
    Nějakému Starkovi možná. :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.