Citáty aneb kdo řekl?

upraveno 6. listopadu 2010 v Akce a hlasování
15051535556291

Komentáře

  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 15. února 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 15. února 2012
    Montezuma3: Nakonec určitě.
    EY: Naše rodina je od základu dvojsmyslná. Mám v tom školu.
  • upraveno 15. února 2012
  • upraveno 16. února 2012
    "Je ti zima, můj pane?"

    Šae. Tywinovi. V posteli, když jí Tywin vyprávěl, jak moc ho trápí, že jeho syn Tyrion chodí za děvkama. :-)

    brbr (a ostatní): To vůbec nevadí. Já to taky střílím jen tak od pasu. ;-)
    Není důležité trefit se, ale dobře si zastřílet.
  • upraveno 16. února 2012
  • upraveno 16. února 2012
    No skvěle.... já to zapomněl kde jsem to sebral.
  • upraveno 17. února 2012
    To byl chyták? :-) A tak to nevadí, já jsem si to taky vymyslel.
    (Propříště bych prosil něco kapánek víc konkrétního - např. slovní obraty typu "Buď zdráv!" nebo "Proč?" se v Písni zcela určitě vyskytují také, avšak jiných pěkných citátů, co vám utkvěly při čtení v paměti, je tam jistě dost, tak proč je nepoužít).
    Tak třeba dejte někdo nějaký další....
  • upraveno 17. února 2012
    Okej. Tenhle je jednoduchej:
    „Najdi pěkně dlouhé kopí a vraž mu ho do zadnice.“
    Rozmluva kterých 3 postav a kde?
  • upraveno 17. února 2012
    To si nějak nevzpomínám. :-)
  • upraveno 17. února 2012
    heavy_head: a já si říkal, že to bude jeden z lehčích... No počkám, jestli to někomu nedocvakne, pak bych dal nápovědu :)
  • upraveno 17. února 2012
    kopí odkazuje na Martellovcov... alebo na divokých.... ale netuším
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 17. února 2012
    cha, brnkačka, To je Jaime, mluví na Illyna a zadek patří "Sračkohubě" :-)
    reakce na hlášku: "Tak to mě teda ošoustej kopím."
  • upraveno 17. února 2012
    Montezuma3: No samozřejmě. Dyk sem řikal, že je to jednoduchy :D
  • upraveno 17. února 2012
    Tak ještě kdyby ten, co uhodne, zadal hned nějaký další citát, aby ostatní mohli hádat, a bude to úplně skvělé. ;-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. února 2012
    Ještě by se mělo doplnit, že se to stalo na Harrenově.
  • upraveno 17. února 2012
    Co měl Jaime ten den k snídani, flankere? :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. února 2012
    Nenaloženou africkou vlaštovku.
  • upraveno 17. února 2012
    Ok, já myslel, že flambované mouchy.
  • upraveno 17. února 2012
    „Psst, dítě, bohové tě uslyší.“
    „Proč by měli? Nikdy moje modlitby neslyší.“
    „Ale ano, slyší je. Poslali ti mě, ne snad?“
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. února 2012
    Sansa a Dontos.
  • upraveno 17. února 2012
    hmmm to bylo rychly :-/
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. února 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. února 2012
    flanker ideš! :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. února 2012
    To povedal Tyrion šaggovi nie? :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. února 2012
    Ee.
  • upraveno 17. února 2012
    Lomikar? :-)
  • upraveno 17. února 2012
    ale povedal to tyrion?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. února 2012
    Ani Laminger.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. února 2012
    Sarven: Nie.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 17. února 2012
    Jaime Lannister opět v Harrenově.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.