Ten polmesiac nech sa strčí tam, kam slnko nesvieti! Čierny bod za každý OT! :D A pretože ja čierny bodík nechcem, tak by som rada povedala, že som tím Starí bohovia, prípadne Boh mnohých tvárí. Myslíte, že tie novoty Najvyššieho vrabčiaka možno počítať ako inkvizíciu?
Komentáře
A pretože ja čierny bodík nechcem, tak by som rada povedala, že som tím Starí bohovia, prípadne Boh mnohých tvárí.
Myslíte, že tie novoty Najvyššieho vrabčiaka možno počítať ako inkvizíciu?